Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Ja ta neizkušen voznik mi je poznan :kva1:pa sej se bo sam oglasu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Planinskega polja do Vrhnike opazovan Suzuki GN400, letnik 81, brez ribiškh palic, rumen odsevnik, počasna vožnja (neizkušen voznik ?) - mogoče kdo od tukaj :whistle:

Tole gre pa v okvir pa na zid!!!

HA HA HA HA HA HRKHG KRGH HA HA HA HA HA, Dihaj, dihaj, HA HA HA HA HA HA!!! UMIRAM !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dons vidu štir motoriste .... :eek:

 

 

 

 

.

ps.

... pa spet vsi brez motorja ...  :( 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu,štet se nauč...edino če šteješ tud sebe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Planinskega polja do Vrhnike opazovan Suzuki GN400, letnik 81, brez ribiškh palic, rumen odsevnik, počasna vožnja (neizkušen voznik ?) - mogoče kdo od tukaj :whistle:

A je slučajno divjal z vratolomnimi 60 do 70 km/h?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Planinskega polja do Vrhnike opazovan Suzuki GN400, letnik 81, brez ribiškh palic, rumen odsevnik, počasna vožnja (neizkušen voznik ?) - mogoče kdo od tukaj :whistle:

a je mogoče na motosvetu?

drgač je pa mene en bebo v avtu prehitel 300m pred koncem logatca pa vštric vozu pa to...

prekoračitev hitrosti v naselju , vožnja čez polno črto , prehitevanje čez križišče , vožnja po nasprotnem pasu za zavijanje v levo ... 

 

A je slučajno divjal z vratolomnimi 60 do 70 km/h?

pa kdo ma tega gnuja? k tolk počas tud jst komej vozm- izven naselja seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jučeri Jože xj6 alias fz1 častu kavo v Bohinju... :D thnx

 

Ne moreš verjet po kakšnem mrazu in snegu se ti motoristi vozijo

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Portorožu okoli 2.10 viden se mi zdi da Smasher.  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belo rdeča yamaha, mislim da r6 od Izole proti Portorožu danes okoli med 14.00 in 14.30

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ardeča ajamaha a wajušnipost-18923-0-77866500-1393346807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo s to razliko, da je Yamahar mahal... in mahal... pa mahal......in odšel domow.....

 

... meni je pa Damica takoj prišla odpret.....  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo s to razliko, da je Yamahar mahal... in mahal... pa mahal......in odšel domow.....

 

... meni je pa Damica takoj prišla odpret.....  :P

 

... učeri na istem mestu videna srebrna Opelica z napisom

ŽIVNORC

 

:P

tist je bil poštar :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič jih je blo kar že nekej na cest.

torej:

25.2.14 ob 16.30, pomojem je bil 125ccm ktm supermoto, smer iz Kranja proti Naklem.

25.2.14 ob 17.20, siv motor, nisem videl firme, naked, kovček zadej, viden je bil v Miljah v smeri Predvora.

25.2.14 ob 17.40, siv motor (ni bil tisti 20min prej). iz Kokrice v Predosljah na taprvi bus postaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v murski soboti videna velika cestna endurca, belo crne barve, znamke nevem, mb registracija, v oci mi je se padlo to, da je punca/zena/prijateljca - sopotnica 0, vozniko ves cas kazala kam zavit (prot trgovinam sta sla:D), pa voznik je imel semizdi da nolan celado

Kdo od tle??

Drugi viden je pa motorist, ki me je skoraj povozil. V obmocju 30kmh i0omejitve me je prehiteval z kar nekaj vecjo hitrostjo, pa ceprav sem tudi jaz se peljal 65 :x motor crne barve

Ostalo videni pa le lokalci, ki jih pa vecino poznam. Prinas je se lepo vreme, upam da je drugod tudi za uzivanje na cestah/izven cestah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v murski soboti videna velika cestna endurca, belo crne barve, znamke nevem, mb registracija, v oci mi je se padlo to, da je punca/zena/prijateljca - sopotnica 0, vozniko ves cas kazala kam zavit (prot trgovinam sta sla:D), pa voznik je imel semizdi da nolan celado

Kdo od tle??

Drugi viden je pa motorist, ki me je skoraj povozil. V obmocju 30kmh i0omejitve me je prehiteval z kar nekaj vecjo hitrostjo, pa ceprav sem tudi jaz se peljal 65 :x motor crne barve

Ostalo videni pa le lokalci, ki jih pa vecino poznam. Prinas je se lepo vreme, upam da je drugod tudi za uzivanje na cestah/izven cestah

 

 

... stari, a ti povem kakšna kazen sledi temu ???? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne veš in ne upaš  :jezik: .

... stari, ne jezike kazat ... to je grdo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, ne jezike kazat ... to je grdo ....

 

5. nedostojno vedenje je vedenje posameznika ali skupine, s katerim povzroči vznemirjenje ali razburjenje ali ogrožanje posameznika ali skupine ali kadar z žaljivimi besedami in dejanji škoduje ugledu posameznika ali skupine ali uradne osebe pri uradnem poslovanju.

1) Kdor se na javnem kraju prepira, vpije ali se nedostojno vede na način, opisan v 5. točki 2. člena tega zakona, se kaznuje z globo od 25.000 tolarjev do 100.000 tolarjev.

 

Tolarji niso pomota. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!