Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Hehe a ti si bil - ja te nisem mogla spregledat :OK:

 

Nisem bla prepričana ali se je kdo zmotil in me s kom zamešal, pa sem raje preventivno pomahala nazaj da ne bi spet slišala kako nič ne vidim ;) Potem pa še ene 15 min razmišljala kdo za vraga (od mojih) ima tak avto - hehe si mi dal dela :P

 

Sicer pa - polno nas je blo danes!

Jaooo sam ti si pa res faca. Ko smo se vračali iz kopra si nas prehitela in itak jest vidm tvoj zadek in takoj poženem za tabo, trobm ti, blendam ti vmes gledam v špegu da naše grupce ne pustim zadi, in si mislim boš že pr Vikcu počakala, ampak ne ti sam gasa ... :glare:

 

Aja dons spoznal Pikca1, pr Viktorju nam je dal ata za Cockto :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo sam ti si pa res faca. Ko smo se vračali iz kopra si nas prehitela in itak jest vidm tvoj zadek in takoj poženem za tabo, trobm ti, blendam ti vmes gledam v špegu da naše grupce ne pustim zadi, in si mislim boš že pr Vikcu počakala, ampak ne ti sam gasa ... :glare:

 

Aja dons spoznal Pikca1, pr Viktorju nam je dal ata za Cockto :OK: .

 

No - jaz pa že vsa vesela ker danes nisem nobenega spregledala ... :oops:  Posipam se s pepelom!

 

Vem, da sem šla mimo ene grupe pred krožnim - sem še potrobla da sem vas pozdravla, kasneje sem tudi vidla da je nekdo nekaj časa vozil za mano, ma na žalost nisem opazla / slišala ničesar od zgoraj naštetega :blush:  sicer bi se seveda ustavla... Ja ni kaj - moja zmedenost bo očitno ratala moj zaščitni znak :grrr

 

Se odkupim s kafetkom ob naslednji priliki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones sm pa vidu skor vse in ja ata Pik je bil danes zellooooo radodaren :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... včeri zvečer vidu u BTC-ju fullll motoristov na kupu  :eek:  :eek:  :eek:  ... 

 

....in tud par peršingov od motoristk .... :yea1:

 

... žal pa od vseh skupaj spet samo eden z mopedom ... :krneki:

 

.... Trebor ....  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons vse vidu...pa enga s fazerko skor sklatu od zadej na ovinku pr pokopališču na planini ... ste me prehiteli v kalcah pol sm te pa ujel čez grčarevc mal pred planino...prosim zaradi obojestranske varnosti , da ne spuščaš gasa v praznem ovinku ... sej ne bi nč rekel sam si skoz u špegle gledal - ti to zanalašč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnes viden v Novem mestu pr krožišču za Qlandi viden Skoda za njim pa še dva oranžna Zja :D 

In pa isto v Novem mestu proti Qlandiji viden siv BMW GS kdo od tle :D

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik1 na OMV Postojna ob 11ih?  :hmm:  :?

fak, zakaj ga pa jst nism vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....danes popoldne v Komendi, par na modri fazerki....

 

....Thumper, mislilm da sem te okoli 17ih (mogoče malo čez), videl na trinski obvoznici... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl res veliko motoristov v radencih in okolici (cesta radenci-ljutomer in cesta radenci-murska sobota), vsem lepo pozdravil, 90% se jih je odzdravilo (lepo, lepo:D)

Eni divjali, ko norci, eni lepo lagano,

A kdo od tle?!!!

Me je kdo opazu sploh? ( na belo rdecem supermoto-tu pa rdeco hondino jakno sem mel) al se sem biu "prehiter"?:P

Aja pa se en norc ( ce to beres, vedi da se salim) v murski soboti, KK registracija, zelen kawasaki SS, me model ( spet se salim) v kriziscu pogleda, in odpelje lepo po zadnjem kolesu... saj kapo dol tvoji mojstrovini ! :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MarkII in motolover v Postojni okoli pol dveh?

Res sem šel do Vikija, samo je bilo kasneje, tam nekje ob 16h sem peljal skozi Postojno. Mogoče se ti je ura ustavila:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik vas je blo,vsepovsod,a Pika od nikod...

Nejc GS z BMW-jem mim Vikija.. ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa vidu Damija34, simplmena in bemflrajderko enkrat pred mano enkrat za mano, skratka cel dan sem jih moral prenašat. KTMovca, ki se je z nami potepal. Kku fajn ljudje ti KTM-ovci :D:OK: .

 Din in Gasper videna v Postojni. Končno zasačen pozno popoldan Pik1 pri Vikiju. Sanjin-mixon z eno lušno punco in rdečo Yamaho :bike: pri Vikiju pa ludiluka z laverdo zvočno onesnaževal spokojno podobo Črnega Kala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he he he, ta luštna punca je samo moja, in ja tud midva sva na poti do Pirana srečala velllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiikoooooooooooooooo   brrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmm brrrrrrrmmmmmmmmmmmmm he he ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma spet vs je blo ko dreka..... maus je biu povsod neki se je nastaulu žez ovinke... pol mu je na ridah en konkurenco z alfo naredu :D k je vse od nje visel :D maus naslednič metlo prnes pa mau pomed po ridah :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč vas je blo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Dnes viden v Novem mestu pr krožišču za Qlandi viden Skoda za njim pa še dva oranžna Zja :D

In pa isto v Novem mestu proti Qlandiji viden siv BMW GS kdo od tle :D

 

 

oranžkoti: Jaz pa HyperJack z ženo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sem šel do Vikija, samo je bilo kasneje, tam nekje ob 16h sem peljal skozi Postojno. Mogoče se ti je ura ustavila:)

Ja pri teh nemskih urah je vse mozno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....danes popoldne v Komendi, par na modri fazerki....

 

....Thumper, mislilm da sem te okoli 17ih (mogoče malo čez), videl na trinski obvoznici... 

če si me videl nisem bil jaz...k sm bil ob ene 17,35,11 do 17,36,07 na trzinski.... razen če sem te prehitel k si bil v gajbici..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • maxxa
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!