Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes videna oseba na kwaku. (se še odločam če je bil maus zamaskiran al pa kdo drug) :D

 

1901997_10151904622822624_355037151_n.jp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14.00 uri se je Maja (tako je pisalo na rezervoarju modre Yamahe) sončila na OMV-ju v Postojni. 

seveda :D fino je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da razjasnim te nalepke in ne nalepke.....iz bele yamahce sem dala nalepko dol tako da je samo ENA yamahca z imenom MAJA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebony, Gandi, Rumenicestak ... pri vulkanizerju. Hvala za kavo, za storitev sem se pa ze zahvalil ;)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl res veliko motoristov v radencih in okolici (cesta radenci-ljutomer in cesta radenci-murska sobota), vsem lepo pozdravil, 90% se jih je odzdravilo (lepo, lepo:D)

Eni divjali, ko norci, eni lepo lagano,

A kdo od tle?!!!

Me je kdo opazu sploh? ( na belo rdecem supermoto-tu pa rdeco hondino jakno sem mel) al se sem biu "prehiter"?:P

Aja pa se en norc ( ce to beres, vedi da se salim) v murski soboti, KK registracija, zelen kawasaki SS, me model ( spet se salim) v kriziscu pogleda, in odpelje lepo po zadnjem kolesu... saj kapo dol tvoji mojstrovini ! :)

Kdaj si se pa peljal? :) tisti dan sem se ene dvakrat skozi peljala :)

Popravljeno . Popravil Ayma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En velik mudel na Tenerejki 1200 v Slovenjski bistrici in potem v Mariboru. Ali si bil ti? :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En velik mudel na Tenerejki 1200 v Slovenjski bistrici in potem v Mariboru. Ali si bil ti? :drunk:

 

 

... ne ...   :grrr 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne ...   :grrr

Priznaj, da ti je žal, da nisi bil ti. Pivo, pizza in družba ENA A!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En velik mudel na Tenerejki 1200 v Slovenjski bistrici in potem v Mariboru. Ali si bil ti? :drunk:

Teoretično bi lahko bil jest, sam je en problem, k nism velik, pa tenerejke nimam, pa v Mariboru nism bil, drgač sm pa čist isti  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem srečal en tako lep stroj...sm še zdej fajne volje. niso ga Điđiji kupli. Še zmer krasi naše kolovoze. Srečal sem ga v podnanosu, in v Hruševju me je prehitel.  Superawsome Z900 po mojer ene 75 letnik

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sta me pr brezovc prehitele dve repsolki (sem vozu po omejitvah) no kasnej sm pa eno repsolko prehitel ki je bla v primežu policije na vrhnki, drug pa čaku kolega na počivališču. Če sta od tle kok si doniru v primeru da si bil ustavljen zaradi prekrška?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem srečal en tako lep stroj...sm še zdej fajne volje. niso ga Điđiji kupli. Še zmer krasi naše kolovoze. Srečal sem ga v podnanosu, in v Hruševju me je prehitel.  Superawsome Z900 po mojer ene 75 letnik

 

Oba vidu  :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videni Dami, IgorKr, Maus na novi lepotici  :yea1: , mislim da Mateja na ridah med testiranjem nove Yamahe, Gospod na Vstromu s katerim sva imela debato na ridah (žal mi je ime zbežalo iz glave :( ) in pa številni drugi. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En siv guspod na belo črni ninđi.post-18923-0-80561900-1394813537_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa neki žicarju za kafe sm tut vidu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih prej sem poslušal po radiotu da je neznani zamaskirani moški oropal deželno banko slovenije. Maus pa te mamo prvič prideš v postojno in še zamaskiran si :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa neki žicarju za kafe sm tut vidu :P

Ja hvala a ne.

 

Pa zivganorca sem vidu, pa sem pol obrnu in su na za nijm, pa je nekam drugam zavil. Dvakrat sva se gresila, pol sem se pa navelical ga lovit.

Pa tistega sivega gospoda srednjih let tudi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno gospodično v belem kombinetonu sem prehitel na črnem kalu ob 16.40. KP registracija, motor pa mislim da Suzuki GSX 650 F. Katera od tukaj ???

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bla gospodična meni si za ritjo vozu in me v rit gledu  :SS

A ti si pol tista gospodična v beli kombineži? Bljak....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...vsaj en me je vidu....sem že skor obupal....pa začel pozdravljat skuteriste.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vido:

... skoraj vse, ki ste bli v murski na krstu (al ka je blo ze to za dogodka), pa tudi drugace vas polno videl, vsem pozdravil ( nimam jaz predsodkov cd vozite befla, japonca, al italjana :D )

Pa eden z hondo crno (naked) je padel (beri polozil motor na tla zarad bedarije), upam da nima velike skode.fajn je blo videt tok motoristvov v enem dnevu v "mojem" koncu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!