Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Me pa zanima kdo je z z-750, honda cbr in še eden ki so dirkali po črnem kalu, nato mi pa sred ovinka zavira, ma to ni res. V glavnem naslednjič se jim pridruživa z mojo najboljšo polovico ;))))))))))))))) pa gremo gasaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vidu skuterista z onkraj trojan, hejterja japonskih motociklov s hondo na OMV, pa osivelega plasticarja v ridah, ko je s thumperjem za mizo sedel :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hejterja japonskih motociklov s hondo na OMV

 

Povej mi več :D

Si ziher da ni mel aprilije.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se priporočam za kakšno kavico pri vikiju za naslednjič. Da se bolje spoznamo. s to primorsko bando. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam napiš pa bomo urihtali. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno. Zdj mi še nekako paše se sam pelat, sam vseeno bi šu kdaj na kako turo še s kom. nekako tisti ki ste s tega konca. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima kdo je z z-750, honda cbr in še eden ki so dirkali po črnem kalu, nato mi pa sred ovinka zavira, ma to ni res. V glavnem naslednjič se jim pridruživa z mojo najboljšo polovico ;))))))))))))))) pa gremo gasaaaaaaaa

A v soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri ob 18:30 na izvozu za Litijo, srečal grupo motoristov-zavijali ste proti Litiji... kdo od tukaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adijoooo  ne danes pa nas je blo k mravelj na cesti ...pa seveda plavih prijatelov tudi..na ptuju radar..še dobro da so eni avtomobilisti tako dobri da so blinkali in nas lepo opozorili....seveda ni manjalo kawe v Gams Klubu v Slovenski Bistrici..pol pa dalje celje Šmartinsko jezero :P ..vglavnen odlična lepa nedeleja..dosti lepih km in dobra družba in še in šeee... :)...upam da sem/smo od koga tu gori srečali :D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adijoooo  ne danes pa nas je blo k mravelj na cesti ...pa seveda plavih prijatelov tudi..na ptuju radar..še dobro da so eni avtomobilisti tako dobri da so blinkali in nas lepo opozorili....seveda ni manjalo kawe v Gams Klubu v Slovenski Bistrici..pol pa dalje celje Šmartinsko jezero :P ..vglavnen odlična lepa nedeleja..dosti lepih km in dobra družba in še in šeee... :)...upam da sem/smo od koga tu gori srečali :D

A je to tam k je bil dans najmanj nek motozbor, tolk motorjev je bilo parkiranih? :D Ne poznam najbolj tistih koncev, sem se pa pelal danes mimo Slovenske Bistrce pa je bil nek bar res obkoljen z motorji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to tam k je bil dans najmanj nek motozbor, tolk motorjev je bilo parkiranih? :D Ne poznam najbolj tistih koncev, sem se pa pelal danes mimo Slovenske Bistrce pa je bil nek bar res obkoljen z motorji :)

 

A je to tam k je bil dans najmanj nek motozbor, tolk motorjev je bilo parkiranih? :D Ne poznam najbolj tistih koncev, sem se pa pelal danes mimo Slovenske Bistrce pa je bil nek bar res obkoljen z motorji :)

takoo je..srednje velik motor zbor :P...pa men se zdi da smo se srečali?..saj veš kako ninjo mam..nisi je mogu spregledat :D....drugač pa drugič se ustavi tam..nebo ti žal!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej mi več :D

Si ziher da ni mel aprilije.  :grim

Aprilijaš je un k pravijo, da je z druge strani Trojan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga vse vidu? Veliko vas. Največ pa SFja, Krucyja, Bemflarke, Cartmana in njegove pa par natakaric/natakarjev. Bolj kofirejskersko pa že ne gre :D HA HA HA, budale :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej mi več :D

Si ziher da ni mel aprilije. :grim

Sej nisem hejter, sam jajca mam argumentirano povedat, de niso vredni pol pizde mrzle vode...

Drgač pa dons kofirejsing po Postojni. Požru ajmr "kufeta", vidu en kup motoristov, pa nbenga se ne spomnem... Ej a slučajno kdo ve s kom sm se domov pelu? Motor se je drl k bi bla Aprilia...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Me verjetno še cca 3 tedne ne bo na cesti :(

aja :mellow: ...kaj narobe s tabo ali z motorjem?

 

Damy verjetno tudi ni bila, ker nima bele čelade?

Bila pa je ženska z enakim motorjem, "luštkane" postave, belo čelado,... je pa res, da je jakna od zadaj bila videti cela črna, usnjene hlače in jakna. Sem pogledal še v ogledalo, ker mi je pomahala, ko sva se srečala... :yea1: ona je ravno odpeljala, jaz sem prišel na črpalko.

...očitno je več motoristk z enakim ali podobnim imidžem :)

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ali si bil ti??

attachicon.gifIMG_7943.JPG

 

attachicon.gifIMG_7947.JPG

NE!! In ne priznam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da se ne boste spraševali, kje sem bil jaz....   :P

 

 

sem vas videl na travniku, med Vipavo in Podnanosom, kjer je odcep za Štanjel :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :mellow: ...kaj narobe s tabo ali z motorjem?

 

Damy verjetno tudi ni bila, ker nima bele čelade?

Bila pa je ženska z enakim motorjem, "luštkane" postave, belo čelado,... je pa res, da je jakna od zadaj bila videti cela črna, usnjene hlače in jakna. Sem pogledal še v ogledalo, ker mi je pomahala, ko sva se srečala... :yea1: ona je ravno odpeljala, jaz sem prišel na črpalko.

...očitno je več motoristk z enakim ali podobnim imidžem :)

 

Z mojo nogo (kolenom). Bo že - upam na najboljše, čimprej :D

 

...

 

Meni je najlepše biti edinstvena in samosvoja, za druge pa ne vem  ^_^

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!