Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

včeraj videl pol Slovenije na motorjih pa nobenega ne poznam  :grim  :cry: 

 

P.S. mal  :topic:

 

eni veleumi od gasilcev so zlili vodo na cesto zraven naselja Krašči, kjer sta 2 nepregledna ostra ovinka, zraven pa so navozili še malo blata..vožnja kot da bi bil na ledu..dajte malo mislit dečki  :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil tam nekje ja. Vaju pa nisem opazil...? Zihr sta nekje sladoled jedla in nadzorovala promet :)

Nasprot sva sla bo treba mal na cesto gledat ;P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak, danes okoli 14ure v Karlobagu?

 

 

Možno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7:40 na Celovški v Šentvidu videna Svobodnaptica01 :yea1: , ko se je prerivala :grim  med plehom proti Centru, ob 10:05 pa na istem mestu, križišču za Stanežiče, zelena ninja v smeri Medvod prehitevala v škarje. Vem, da si bežal pred dežjem, samo vseeno ni treba tako prehitevat  :bum: . Če bi bil v avtu, verjemi, da ne bi obrnil volana na busu  :ninja: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17.00 se je ena rdeča grdoba (S1000R) :grim  gužvala med avtomobili na lj obvoznici, smer Domžale, mal pred izvozom Sneberje.Aja domžalska tablca, tok d vem kter sosed ma tud tako lepoto od motorja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harley in triumph speedmaster mengeš  pri pošti 13,45 - kdo od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HiperJack včeraj pred Liberom v Metliki z eno oranžno zadevo ki čudno gleda?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HiperJack včeraj pred Liberom v Metliki z eno oranžno zadevo ki čudno gleda?

 

Ma morm rečt, da je men čist normalno zgledal :D, morda je blo premal kvalitetne svetlobe, da bi ga videl v vsej njegovi lepoti...al kak bi rekli ostali...grdobi...

 

Pa hvala ker si poklical! No tako si ostal brez kawe, sam si si kriu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oranžna paše samo na en motor, to ti lahko Kmet potrdi  :ras:    :grim

 

Ni blo časa, sem bil z avtom leteči....

 

Drugič....ko bo topleje da z motorjem pridem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva se z nekom spajdašila od Logatca proti obali. Lušten tempo, dober zvok, KR "custom" tablica... Ti?

post-20162-0-49655300-1401632759_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa nevem sem srečal skalopravo včeraj na dvorskih ovinkih pa enega kompanjona na Z.ju =)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena rdeča honda cbr 1000 rr v smeri proti Vučji vasi, par motoristov na gs-ih (počasi bo več bmw motorjev na cesti kot pa avtov  :D  :P ) in pa en voznik v fluorescentnem jopiču na neznanem rdečem motorju (ki je od naprej zgledal kot ducati hypermotard, ampak bi prej rekel da je bila kaka honda vfr ali pa kaj drugega), ki bi se mu mimogrede tudi opravičil ker sem se vrinil pred njega ko me je hotel prehitevati ( sem spregledal kaj je nameraval  :( )...kompanjon na oranžnem kawasakiju z 1000 (mogoče 750) pa te je čakal v Križevcih pri Ljutomeru  .)

torej, kdo od tu?  :)


Skategrizzly danes od ljutomera proti moti
Sem te vido :D

Pa se polno drugih

Kje si pa bil?  :eek:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, res bil včeraj na dvorskih ovinkih...kar se pa Z-ja tiče, je lahko "samo gutal moju prašinu" :D

Kje smo se pa srečali? Imam očitno sindrom "Kwakanitis" - se pravi da slabo oz. sploh ne uspem zaznati Kwakasakija na cesti, ampak vidim namesto tega samo en velik "flek" na asfaltu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak da srečaš KTM :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena rdeča honda cbr 1000 rr v smeri proti Vučji vasi, par motoristov na gs-ih (počasi bo več bmw motorjev na cesti kot pa avtov  :D  :P ) in pa en voznik v fluorescentnem jopiču na neznanem rdečem motorju (ki je od naprej zgledal kot ducati hypermotard, ampak bi prej rekel da je bila kaka honda vfr ali pa kaj drugega), ki bi se mu mimogrede tudi opravičil ker sem se vrinil pred njega ko me je hotel prehitevati ( sem spregledal kaj je nameraval  :( )...kompanjon na oranžnem kawasakiju z 1000 (mogoče 750) pa te je čakal v Križevcih pri Ljutomeru  .)

torej, kdo od tu?  :)

Kje si pa bil?  :eek:

 

Ja ja unga z floroscentnim lajbčom jst poznam, je fejst poba, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, res bil včeraj na dvorskih ovinkih...kar se pa Z-ja tiče, je lahko "samo gutal moju prašinu" :D

Kje smo se pa srečali? Imam očitno sindrom "Kwakanitis" - se pravi da slabo oz. sploh ne uspem zaznati Kwakasakija na cesti, ampak vidim namesto tega samo en velik "flek" na asfaltu :P

 

Ja preveč si vzvišan, pa ne jebeš okolice :D

 

srečal smo se v Starem Logu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!