Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes na poti iz Logarske čez Pavličevo pa potem na Jezersko in nazaj srečal ogromno SLO motoristov.

 

Okoli 17h iz Jezerskega dol grede proti odcepu za Pavličevo na počivališču (klopcah) v enem ovinku sedelo precej naših (tudi punca(e)) z KK, KP (morda tudi KR) registracijami, potem pa sem se nazaj grede iz Doline proti Pavličevemu parkrat srečal in pozdravil z motoristom, ki je vozil enduro CE GT-61 (oz. nekaj takega) - celjski grb, Yamaha jakna.....

 

Se kdo prepozna v zgornjih opisih?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ringo5 a smo se mi mogoče srečal? Nekje v dolini Kokre sem blinknu eni Fazerci :)

Zdravo, ce je moje poznavanje geografije ok, potem se zal nisva srecala, ker jaz sem sel samo do vrha Jezerskega iz smeri Pavlicevega in nazaj (nisem sel iz Jezerskega dol v Slo).

Sem pa danes izmenjal toliko pozdravov, da mimo grede tudi kaksnega pozabis/zgresis...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En GS 800 z NM registracijo in ponalepkanim topcase-om pri men v kleti (od bloka da ne bo pomote:) ) - Dravlje. Kdo od tukaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En GS 800 z NM registracijo in ponalepkanim topcase-om pri men v kleti (od bloka da ne bo pomote:) ) - Dravlje. Kdo od tukaj? 

kaj to ga maš kao v komisijski prodaji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par minutk nazaj en simpatičen ob Filozofski - na Hondi (mislim, da je bla CBR-ka) predvidevam, da čakal punco (je mel dve čeladi) :) kdo od tu?

 

 

Jst sm pa že hotu rečt da sm jst bil sam pol berem in vidim honda prvi fail pol vidim punca drugi fail pol vidim dve čeladi tretji fail :D

Popravljeno . Popravil ludiluka
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na cesti opazovan Dr. Jaka na rdeči HONDI CB450S!!!

Nisem verjel tem ljudskim vražam, ampak očitno se polna luna res pozna...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na cesti opazovan Dr. Jaka na rdeči HONDI CB450S!!!

Nisem verjel tem ljudskim vražam, ampak očitno se polna luna res pozna...

Prasec izdajalski!! Kako more?? Dr_Jakob na Hondi?? K bi bila vsaj HONGDA!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha ma ste šašavi! :D Sem samo napisala da sem vidla enega motorista. Sej je tema "Ali si bil ti?" in ne Zmenkarije ;)

 

 

(Sej sem sicer vidla enga še bolj fejst, ma ni bil na motorju, zato ne bi blo prav ga oment v tej temi :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ringo5

 

Po opisu sodeč si mene srečal sam tip motorja ni enduro ampak supermoto. :smoke:

Pa hvala ker si se lepo umaknil in dal prostor za prehitevanje. :OK:

 

LP. fox

Popravljeno . Popravil FOX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal enega KTMa, za njim sem se vozil od Predoselj pa vse do RONAkafe kamor je tudi zavil. Supermoto 690 ali 990. okoli 15.30.

 

Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasec izdajalski!! Kako more?? Dr_Jakob na Hondi?? K bi bila vsaj HONGDA!!

A si se ti slučajno spreobrnil v hondam? hehehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ringo5

 

Po opisu sodeč si mene srečal sam tip motorja ni enduro ampak supermoto. :smoke:

Pa hvala ker si se lepo umaknil in dal prostor za prehitevanje. :OK:

 

LP. fox

 

Aha - no, se mi je zdelo, da bi znal biti kdo iz foruma (glede poznavanja motorjev z moje strani pa....  :blush: ).

 

Za plac ni za kaj - itak sem bolj cruisal, dihal sveži zrak in nabiral dodatne izkušnje, tako da tudi, če bi hotel slediti tvojemu tempu (pa si najbrž šel precej pod svojimi zmožnostmi), bi ne šlo (še nisem tako daleč). .)

 

LP do naslednjega snidenja :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri po Ižanki en z belo R1...

 

Sem gonu za tabo z biciklom ene 3 km, pol sem te pa prehitu, pa še odzdraviš ne.

 

Kdo od tuki ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....včeraj nekdo z bicikom gonu po Barju. Šu mimo moje hiše... pa se ni hotu ustaviti na pivo. Deloval je, kot da ga nekdo ganja. 100 m kasneje gre za njem še ena ženska. Na biciklu. Verjetno njegova žena. Z roko nekaj mahala. Zdej ne vem, a je mahala meni, al je žugala svojmu možu.

Kdo od tu :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa upam, da si naredu vtis in šu po tazadnjem...   :P

 

Vedno ! Mam tut sliko od hasa Road Racing Bike R1 -

 

nor bicikl ampak pussy na njemu :

 

hasaroadracingbiker1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!