Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Črni kal, pred pol ure. Enih 15 Neviđenih motoristov :ninja: . Ali je bil kdo od tukaj  :kva2: ?
Kaj sem danes bila samo jaz na cesti :blush: ????

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni kal, pred pol ure. Enih 15 Neviđenih motoristov :ninja: . Ali je bil kdo od tukaj  :kva2: ?

Kaj sem danes bila samo jaz na cesti :blush: ????

Ne, tut jst 2x čez črni kal danes, zakaj me nisi vidla? :(

 

p.s. Borutt dans u enem plavo belem avtu, oprezal za objestneži :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, morda si bil prehiter, ker te je burja poganjala  :kva2: ?

samo navzdol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel s Primorske in sem se ustavil na Ridah, pa ni bilo nobenega... (glih zato!)

Ali ste bili to vi?? :O:P

Tudi jaz sem jih videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 15.30 h v križišču v Podvinu srečal edinega motorista na poti, ki je prihajal iz radovljiške smeri, še odzdravit skoraj nisem imel cajta k sm tko po jajcih prot Begunjam zavijal. Motorja nisem uspel videt bil pa je v flo jakni. Kdo od tu ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek 28/10, videl nekoga z srebrno Hornetko z GO tamalo tablico pri prešernovi gimnaziji, nato si pa parkiral malo naprej od Žmauca. Imel si srečo, da se mi je mudilo na faks, drugače bi ti to osebno povedal..A SI NORMALN? Bedak, v zamaknjenem križišču me greš prehitevati po desni strani z 100km/h+(nevem če ni tam že cona 30), da te nism niti opazu in je par centi falil da se mi nisi ulegu na haubo!!!!!!!!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek 28/10, videl nekoga z srebrno Hornetko z GO tamalo tablico pri prešernovi gimnaziji, nato si pa parkiral malo naprej od Žmauca. Imel si srečo, da se mi je mudilo na faks, drugače bi ti to osebno povedal..A SI NORMALN? Bedak, v zamaknjenem križišču me greš prehitevati po desni strani z 100km/h+(nevem če ni tam že cona 30), da te nism niti opazu in je par centi falil da se mi nisi ulegu na haubo!!!!!!!!!!!

Ja to je bil on  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek 28/10, videl nekoga z srebrno Hornetko z GO tamalo tablico pri prešernovi gimnaziji, nato si pa parkiral malo naprej od Žmauca. Imel si srečo, da se mi je mudilo na faks, drugače bi ti to osebno povedal..A SI NORMALN? Bedak, v zamaknjenem križišču me greš prehitevati po desni strani z 100km/h+(nevem če ni tam že cona 30), da te nism niti opazu in je par centi falil da se mi nisi ulegu na haubo!!!!!!!!!!!

kaj bi mu osebno povedu?...a če je biu on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 15.50 sem v Predosljah pri kranju srečou eno fazer yamahco modre barve, KR registracija, Šou je v smeri semaforiziranega križišča iz Kokrce.

 

Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus pa BelaSkala na Ridah, od tistih, ki jih poznam po nicku na forumu. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus pa SkalaPrava na Ridah, od tistih, ki jih poznam po nicku na forumu. :D

Popravk, nevem zakaj sm mislu da si Belaskala, se opravicujem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravk, nevem zakaj sm mislu da si Belaskala, se opravicujem ;)

 

Najbrž sem bil bel ko stena.......nič čudnega, ko sem si moral pa sam kofe plačati na OMV! Od tega samoplačevanja postanem vedno bled :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal enga belega vodno hlajenega GS-a pred Postojno.............  :hmm: ..........morda bivši član Versači sekte, PrimozC?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo pa kr velik mopedou na cest. Modro-bela yamaha pa rossijeva celada mi je najbl ostala v spominu , smo sli prot postojni ob ene 2h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!