Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes srečal enga belega vodno hlajenega GS-a pred Postojno............. :hmm: ..........morda bivši član Versači sekte, PrimozC?

Jap, sem sel na obisk k igorju0203....prvi kilometri :) Sem pa še v sekti....Versći je še v garaži

https://www.dropbox.com/s/6t6q95f0i4yprle/2014-10-29%2017.12.49-1.jpg?dl=0

Popravljeno . Popravil PrimozC
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je zeblo na relaciji LJ-Viki-LJ.

5x srečal PROfesionalko VIDO, ki me je hotela zapeljati. Katera dva od tu?

radar-foto_4402943_17382428_17632150.jpg

 

Imaš pa staro sliko. Sedaj je druga reg. tablica. Pa, da bodo še ostali vedeli, to je slikano pred postajo na Moretinih. Nisem bil jaz, ker ta avto vozi večinoma koprski del prometne postaje, v postojnskem delu je Škoda Octavia RS, katera je veliko boljša od te ladje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš pa staro sliko. Sedaj je druga reg. tablica. Pa, da bodo še ostali vedeli, to je slikano pred postajo na Moretinih. Nisem bil jaz, ker ta avto vozi večinoma koprski del prometne postaje, v postojnskem delu je Škoda Octavia RS, katera je veliko boljša od te ladje.

RS diujak :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skala prava diujal danes od Vikija proti Postojni, pa še punco/ženo je lubosumno skrival, al pa je moped držala na štant gasu, da ni crknu :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 0.10 na gorenski avtocesti, pri izvozu za Podtabor, smer Kranj, en GS  :notworthy:  (pomojem, sem pa za ziher da je biu motorist)

 

Ali si bil ti?

kk si se pa odtajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skala prava diujal danes od Vikija proti Postojni, pa še punco/ženo je lubosumno skrival, al pa je moped držala na štant gasu, da ni crknu :D

 

V bistvu ne razumem, da ni nobeden, ki se je pripeljal za nama, padel na mojih oljnih madežih, ki jih baje spušča moja nepremičnina :grim

Drugače pa drži.....to, da je morala skoz gas navijat, drugače bi moral spet na "dynamometer" (tako sem bil poučen s strani strokovnjaka v eni drugi temi).....no pa malo sem bil res ljubosumen, k so ji všeč obritoglavci  :kva1:

Pa vmes do doma sva morala še kampirati -jebiga ni zneslo kljub "diujanju" :grrr

 

Sicer pa danes ponoviva vajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne razumem, da ni nobeden, ki se je pripeljal za nama, padel na mojih oljnih madežih, ki jih baje spušča moja nepremičnina :grim

Drugače pa drži.....to, da je morala skoz gas navijat, drugače bi moral spet na "dynamometer" (tako sem bil poučen s strani strokovnjaka v eni drugi temi).....no pa malo sem bil res ljubosumen, k so ji všeč obritoglavci  :kva1:

Pa vmes do doma sva morala še kampirati -jebiga ni zneslo kljub "diujanju" :grrr

 

Sicer pa danes ponoviva vajo :OK:

Sam ne oviraj prometa prosm  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Jami in Mia ... Novi Vinodolski ... :)

post-38837-0-57953600-1414922770_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a se še ne boste nehal drajnat?! :angryrant2:                :rolleyes:              :P

 

Dons je blo pa huj' k polet!....na Trojanah recimo, je blo več mopedov kot v Dornberku na motozboru!

 

Ti si bil  tudi tam, a ne?     Priznej :angry: sej sem te vidu!!!  post-13666-0-91040500-1414947555_thumb.jpg

 

                                            post-13666-0-37157100-1414947598_thumb.jpg

 

                                                                                  post-13666-0-56058100-1414947639_thumb.jpg ?

 

 

Ti - s Koroške....

 

                           post-13666-0-07394500-1414947837_thumb.jpg

                                                                                 ....pa nisi bil na Trojanah?  Kam pa se ti je tko mudil? ...Je blo kosilo že na mizi, žena pa huda.....

                                                                                     Aja, saj je bla s tabo! :hmm:

 

Pa še en Korošec...

                              post-13666-0-82696900-1414948188_thumb.jpg

 

...pa še en....mah, kaj en - še velik vas je blo (tolk, da mi je filma zmanjkal v aparatu za vse :lol1:

 

:yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons vas je blo pa kr nekej na cesti, prepoznal samo Keiko, se je u paklenici k sm čaku na filano plješkavico :D tok ustavla, da je puzdravla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še nekej sem vidu, tablc sicer nisem utegnu videt, ampak vidu sm, si nism mislu da se jim to dugaja ....... tam nekje okol Crikvenice gs na avtovleki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru en pacient s KR tablico zrel za, da ga odpeljejo v prisilnem jopiču v Begunje, pri LJ - Brod prehiteval po levi in desni vse kar je bilo na cesti. Dvakrat sem jaz videl, da ni spokalo samo zaradi prisebnosti voznikov avtomobilov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ob povratku iz Istre včeraj neki pred 16h sem se ustavil za minutko v PO na OMV-ju pa pokimal Mausu....sele ko se je odpeljal sem videl da je on, drugace bla guzva gor kot na kakem moto zboru...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kimu si mi :O

 

kako si tablco vidu, sm se po zadnjem odpelu :P

 

u soboto in nedeljo pa res gužva po cest ... skor use sm vidu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kimu si mi :O

 

kako si tablco vidu, sm se po zadnjem odpelu :P

 

u soboto in nedeljo pa res gužva po cest ... skor use sm vidu :krneki:

Ti si ravno celado gor dajal...jaz sem bil pa ustavljen cisto na koncu...pol si se zapeljal mimo tam kjer sem bil ustavljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!