Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes v Ljutomeru mimo Mola okrog 16:30- 17:00 črna aprilia rsv mille in pa en bel skuter neznane znamke, je pa bil sigurno vsaj 125 ccm. Kdo od tukaj? :)

Popravljeno . Popravil skategrizzly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj prod večeru en klr al kle kr registracija pa en ktm 640 se mi zdi...sta me prehitela na dolenjki....na exc...kdo od tu? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas na dezju vec srecam kot drugace :-D vidla enga gsxra v kopru..tam kjer je 30 omejitev... me je tko presenetlo da je se nekdo na motorju v tem dezju da nisem uspela niti pomahat :-D kteri je bil ta junak :-P?

In potem se gospod Bear nad izolo :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ihr, kdo pa bo tebe ujel? Pa so meni rekli, da sem zmešana, ker sem bila v soboto na cesti!

to je pa omw gračišče... :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ihr, kdo pa bo tebe ujel? Pa so meni rekli, da sem zmešana, ker sem bila v soboto na cesti!

sm mogla na izpit do kopra pa me je ujel dež  :glare:  ...pa čevlje mi je lepo opral :smoke:

drugač pa nisi zmešana... to je samo prava ljubav do motorja :OK::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mogla na izpit do kopra pa me je ujel dež :glare: ...pa čevlje mi je lepo opral :smoke:

drugač pa nisi zmešana... to je samo prava ljubav do motorja :OK::D

Si bla ti okrog 4ih na rexu? Sem vozil za sivim suzukijem od Kopra do izole pa naju je oba močilo kot cucka :D

Edit: sm prebral zdaj prejšnjo stran - mene si ujela tam pri bonifiki ja, sej sm mislu se privlečt bližje pa raje nisem nekih strašnih manever spravljal skupaj na rexu :D

post-41061-0-15562500-1422570887_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bla ti okrog 4ih na rexu? Sem vozil za sivim suzukijem od Kopra do izole pa naju je oba močilo kot cucka :D

Edit: sm prebral zdaj prejšnjo stran - mene si ujela tam pri bonifiki ja, sej sm mislu se privlečt bližje pa raje nisem nekih strašnih manever spravljal skupaj na rexu :D

attachicon.gifSnapchat-4505399173241799951.jpg

aa se mi je zdelo ja da si ti sam nisem bla lih ziher :D fajn nas je namočlo ja... upam da maš kej bol gume k jz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes okrog 15h črn kawasaki er6n z rdečim okvirjem, na njem osebek z neko modro čelado, relacija Mengeš Trzin. Če imaš samomorilska nagnjenja ni treba zato s seboj v grob odnesti še koga.

 

Na rondoju pri tušu grem proti Trzinu, zapelje za menoj, peljem po sredini pasu, zapelje na mojo desno vštric. Potem dohitim avto malo naprej od križišča, pelje počasi, grem prehitevati, prehitim peljem cca 100km/h, vidim v ogledalu, da tisti motor za menoj ni šel prehitevati, si rečem končno mir. Čez nekaj trenutkov pa po moji desni mimo prileti ta motor, bravo, toliko, da nista motorja zapela med seboj, nasprotni pas pa prazen. In itak, prehiti potem pa na bremzo. V naselju Trzin rdeča na semaforju, ostanem lepo v koloni, da bo šel ja naprej,ne, avti speljejo on čaka, da se pred njim naredi 50m proste ceste in spet navije gas pa bremza do avtov. Motor pa cingljal huje kot vsak Ducati.

 

Zaradi takih telet smo vsi motoristi norci na cesti.

 

p.s. če si na forumu...zaradi takih idiotizmov na cesti ti t*č ne bo nič zrastel

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je kdo mogoče od tu zrajcu, danes cca 16:20 na tržaški Yamaha super tenere 750 - dobr zvok..  :OK:

 

tenere.jpg

Popravljeno . Popravil KilleRBee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne okrog 15:30 skozi staro mestno jedro v Krškem viden črn kawasaki versys z registracijo KK-VF-11. Kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med 11:30 in 12:45 videni po crnem kalu bela cbf125 (novejsa ki ima bug spoiler serijsko), cbr125 repsol in rumena al zlata endura v bertokih. Najte se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na bencinski pri Grudi na Viču en bemflar ves naložen (s kufri) delal skomine tam okrog 16h :OK:

 

Si šel že na moto dopust? ;)

GSArji se vozijo s kufri tudi na kavo. Je motor tako lepši..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motolover danes na vikiju, zapeljal na parking pa takoj naprej ?

Drugace pa glede na vreme sm mislu da vas bom kej vec vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali si bil ti? fz6s (ne me za besedo držat) slikano na puklju čez katerega greš iz Brezij proti Radolci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!