Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Na vrhniškem klancu vidu prikoličarja ( nice bike :-) ), pa mausa 2x... u postojni na omv pa u lj- drugič dobiš za kofe za opozorilo, čeprov se še ne poznamo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vrhniškem klancu vidu prikoličarja ( nice bike :-) ), pa mausa 2x... u postojni na omv pa u lj- drugič dobiš za kofe za opozorilo, čeprov se še ne poznamo :-)

kaj sm te opozoru :O ...

 

a sva se po Tržaški skup pelala ?

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sm te opozoru :O ...

 

a sva se po Tržaški skup pelala ?

 

:krneki:

žmiguc :)

 

po tržaški pa vse do centra :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Vceraj malo mrzlih ampak vseeno lepih 130 km za otvoritev sezone.. Domzale-Ribnica-Domzale..

20150314120314hdr.jpg

 

 

Tebe smo pa vidli, malo ven iz ortneka, ko si šibal proti velikim laščam. Pa se mi žena prime za glavo  :slap: in reče, pa kaj jim je treba tak hitro rint na ceste....naši konci so še zelo neprimerni za motor. Peska na tone, po senčnih legah še sneg...

 

sem vidu, da te je zeblo, v avtu mi je kazalo slabih 9 stopinj, tti pa v usnju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus vidu sm te  :)

fotomontaža :jezik:

 

žmiguc :)

 

po tržaški pa vse do centra :grim

aja ... :OK: ... kavo si mi doužen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 
 

 

Tebe smo pa vidli, malo ven iz ortneka, ko si šibal proti velikim laščam. Pa se mi žena prime za glavo  :slap: in reče, pa kaj jim je treba tak hitro rint na ceste....naši konci so še zelo neprimerni za motor. Peska na tone, po senčnih legah še sneg...

 

sem vidu, da te je zeblo, v avtu mi je kazalo slabih 9 stopinj, tti pa v usnju :grim

 

Ma ti garant nisi Kočevar al pa si sam si tista kikiriki generacija ..... :grrr Neeki rdeči alarmi pa ne vem kaj ko mal snega napovejo,v Kočevju smo se še pri pol metra snega sprehajali v kratkih hlačah in japonkah ..... :kva1: ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti garant nisi Kočevar al pa si sam si tista kikiriki generacija ..... :grrr Neeki rdeči alarmi pa ne vem kaj ko mal snega napovejo,v Kočevju smo se še pri pol metra snega sprehajali v kratkih hlačah in japonkah ..... :kva1: ....

 

Yp, zdej bo še reku, da tut roštilja pozim ne kuri ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he..

Ja mas prav..Sem sibal do Ribnice..

Za nazaj je bilo malo hladno.. Okoli 17.00 sem se vracal.. Za tja je se kar slo..

Ampak tudi to se da prezivet..

Lp S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti garant nisi Kočevar al pa si sam si tista kikiriki generacija ..... :grrr Neeki rdeči alarmi pa ne vem kaj ko mal snega napovejo,v Kočevju smo se še pri pol metra snega sprehajali v kratkih hlačah in japonkah ..... :kva1: ....

Ti sam tiho! 

 

Jaz si trdo kožo še delam, ti si pa raj spizdu vn iz kočevja. Nisi zdržu mraza. Zdej si pa glasen, ko čez Ilirsko letiš na jadranko, pejt čez delnice, ti še pimpek zmrzne :grim  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam tiho! 

 

Jaz si trdo kožo še delam, ti si pa raj spizdu vn iz kočevja. Nisi zdržu mraza. Zdej si pa glasen, ko čez Ilirsko letiš na jadranko, pejt čez delnice, ti še pimpek zmrzne :grim  :004

Ne izzivej, mulac. Kmjet je precej bolj trpežna zadeušna kokr mu je videt. Sploh pa sva bla zraven tudi dva Mamuta, k nas pa sploh ne zjebe... edin prek Delnic je tkoooo dolgočasna fura, da kr glava peće.  :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne izzivej, mulac. Kmjet je precej bolj trpežna zadeušna kokr mu je videt. Sploh pa sva bla zraven tudi dva Mamuta, k nas pa sploh ne zjebe... edin prek Delnic je tkoooo dolgočasna fura, da kr glava peće.  :l_01:

Haha, na zunej že zgleda orng dec, kt ti, a na notr sta oba pomojem ene same dušce :P. Sami mamuti ki trobijo, ugrizne pa noben :P:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo pot  brezskrbna, za Vas objavljamo tablice vseh novih policijskih avtomobilov Volkswagen Passat 2.0 TSI, ki so opremljeni z VIDEONADZORNIMI SISTEMI PROVIDA! Krijemo VAŠ hrbet!

 

post-47001-0-98878700-1426519410_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam tiho! 

 

Jaz si trdo kožo še delam, ti si pa raj spizdu vn iz kočevja. Nisi zdržu mraza. Zdej si pa glasen, ko čez Ilirsko letiš na jadranko, pejt čez delnice, ti še pimpek zmrzne :grim  :004

Ja glih enkrat Maja boš šu kakšen krogec  :grim Drugače pa čez Rakitno še zmerom pol metra snega...... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Da bo pot  brezskrbna, za Vas objavljamo tablice vseh novih policijskih avtomobilov Volkswagen Passat 2.0 TSI, ki so opremljeni z VIDEONADZORNIMI SISTEMI PROVIDA! Krijemo VAŠ hrbet!

 

kdo ima pa čas tablice gledat, ko pičiš mimo?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki mislite, da boste po tablici prepoznali vozilo s sistemom Provida. Pa ti Passati niso novi, ker se že od leta 2013 kotalijo po cestah. Sploh pa so na od Planine do Obale tri vozila s sistemom Provida. Nekateri ste jih že osebno spoznali.

Če je Andro Asgaard tisti z neko "moderno" frizuro (obrit pri straneh), potem bi se lahko navadil parkirati. Prvi parking pri Vikiju je rezerviran za Čaka Norisa. Jaz ga ne bi izzival.

KP CA-777  temno modre barve
CE CV-960 temno sive barve
MS CH-642 bele barve
GO ST-478 bele barve
LJ GP-126 temno sive barve
MB LF-503 temno sive barve
NM CJ-288 bele barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, malo pred enajsto videna Binabana in še nekdo, ko sta zavijala s Celovške na Drenikovo. Najprej je sploh nisem spoznal, ker je toliko časa ni bilo videt na njenem kiwiju, hehe.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sva z ŽivimNorcem ene par rekla na Polikliniki ... ranjenca :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sva z ŽivimNorcem ene par rekla na Polikliniki ... ranjenca :OK:

 

Ni res :grrr , Bil je v Štorklji na kavi :kva2: . Lahko tudi ti prideš :kava: .

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!