Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes v Naklem na križišču nekdo na KTM Duku,sva se pozdravila.Kdo od tu.Pa mogoče sva se še en dan prej na Črnivcu srečala ravno v ovinku ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..janetka?, si bla ti (oz. vidva) v soboto na poti proti morju??... sm vidu oz. prehitu enga plavga V-Stroma, KR registrska,.. pa sm se nate spomnu,.. sm potrobu, k sm prehitevu :hmm:

Ave kingulus

ne,ne

oba z bratom mava črna V-štroma....potovala sva pa že u petek dopoldne u Pulo.

ti si eni drugi trobil veš....najbrž se ji še zmeri kolca .)

lpj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave kingulus

ne,ne

oba z bratom mava črna V-štroma....potovala sva pa že u petek dopoldne u Pulo.

ti si eni drugi trobil veš....najbrž se ji še zmeri kolca .)

lpj.

heh,.. in zdej verjetn spat ne more :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca. pol osmih zjutraj... Medvode - Ljubljana... Mariborčan z Radovliško registracijo, k so ga na morju oropal. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 12:25 BURNAUT :? V vrhniki

:OK: Jp jst sem bil ja .... sem glih letel domo.... drugače bi se obrnil in prišel za tabo...

Danes... čez Babno Polje in mejo na Hrvaško ter nazaj... CBR 600F Goriške tablice.... v obe smeri sem te prehitel.... Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol 11h po Zaloški nekdo na črnem kawasaki Z750, z rdečimi feltnami, pa hud zvok (verjetno kkšn Akrapo lonc). Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans v mbju ko je bla prometna...a je prišo kdo od tu motorist reševalec?? pri merkatorju je bla prometna ko je skuterist eno omo na bajku zbil...no če je biu kdo od tu...lepo da si bil tak hitro tam :) kajti rešilec je biu vsaj 5-8 minut za tabo...da o škifih sploh ne govorimo kak dolgo je blo treba čakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal cez sedm sm su z bleda domou pa sva s kolegom naletela na Ducati multistrada pa za njim se nekdo z nevemkaterim motorjem, skp smo se peljali cez Crnivec, jez z mitotom pa kolega s crno gsxr 750

kdo od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne v Simonovem zalivu ena luštkana bejbika na rdečem banditku. Frfljot? :hmm:

Seveda frfljot :OK: lepo da si se oglasila dol :kva2:

Pa še ena obljubljena fotka :photo:

[attachmentid=80925]

post-11267-1157876448_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med 17 in 18 uro sta me na cesti mimo Planinskega polja prehitela 2 cestaka s kranjsko registracijo. Oba sta imela potnici na zadnjem sedežu. Ko me je drugi prehitel, je sekundo po tem na cesto štartala srna direktno pred njegovo kolo. Če nebi moji rori na čoperju tako grmel, da se je srna ustrašila in skočila nazaj v gozd, bi jo ziher fasu v sprednjo gumo.

Torej, če se najdeš v opisu, si mi dolžan veliko pivo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne v Simonovem zalivu ena luštkana bejbika na rdečem banditku. Frfljot? :hmm:

Seveda frfljot :OK: lepo da si se oglasila dol :kva2:

Pa še ena obljubljena fotka :photo:

[attachmentid=80925]

:blush: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!