Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

....včeri okol 17.00 v Dovjah dva motorista. Sicer bil prehitr da bi vidu, kaj sta furala....ampak fanta hvala za opzorilo na radar. v naslednji vasi bil še en...tudi tukaj prestal brez kakšnih sankcij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutri okol 7:30, en kup motoristov na OMV pred mejnim prehodom Bregana. Damn..pa ne menda,da se gre na Hvar...jst bi tuuuuuut :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutri okol 7:30, en kup motoristov na OMV pred mejnim prehodom Bregana. Damn..pa ne menda,da se gre na Hvar...jst bi tuuuuuut :cry:

jaz tudi, :cry: greva za njimi :hmm: :grim - sicer so pa malo prej štartali iz Barja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi, :cry: greva za njimi :hmm: :grim - sicer so pa malo prej štartali iz Barja.....

Zna bit da grem jutri zjutraj dol. Še kdo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri sva z roky-am u Šk.Loki na križišču vidla P_E_T_R_O, pa še enga motorista .)

Če je bla poleg rdeča CBR, pol sva bla to midva na poti v Bohinj ... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bla poleg rdeča CBR, pol sva bla to midva na poti v Bohinj ... :ninja:

Bil je en motorist zravn,pomojem, da ravno z Hondo.Škoda,ker je blo tok gužve da vaju nisem ujel :huh: Pa drugič :OK:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli sedme ure na križišču v škofijah dve r1 prileteli mimo mene skoraj na kolenih, lepo za videt ampak butasto dejanje.. Jaz sem bil pa z gixxerjem, pa je bila punca zadi sicer bi šel za njimi, pa čeprau je butasto :OK:

Važno je da je vse skupaj butasto :OK:

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se morem tudi zahvalit motoristu, ki nas je včeraj opozoril na radar nad socerbom....... :worship:

Zgodej pop. sem ene parim pomahal... če ste bili pa tudi vi med njimi, pa ne wem. :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodej pop. sem ene parim pomahal... če ste bili pa tudi vi med njimi, pa ne wem. :P

LP

maš neki zelenega na jakni? :hmm:

če si ...in tudi če nisi pravi, maš pivo v dobrem...sam zato ki opozarjaš na radar :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš neki zelenega na jakni? :hmm:

če si ...in tudi če nisi pravi, maš pivo v dobrem...sam zato ki opozarjaš na radar :OK:

Zelenega... niti ne. Najbrž te je potem kakšen drug opozoril... moja malenkost bla s staro yamaho s kvadratno lučjo spredej brez oklepov. Sicer pa tokrat v črno srebrnih barvah moped. Oblečen pa črno (in okrašen z raznobarvnimi žužki) :kva2:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristu na črnem Z750 in tistemu za njim, da sta me malce ven in Slovenj Gradca opozorila na radar. POnavadi tam tako ali tako zmanjšam hitrost zaradi nepreglednega izvoza ampak vseeno bi mel lahko že za kakšnih 10 haklali tako da hvala. :worship:

Ah da ne pozabim, ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo včeraj se mi zdi, da si stal na pločniku pri semaforju, jaz pa sem se ravno odpravljal domov (bil na motorju in čakal na rdeči) :?

P.s. Mogoče si šou na sladoled, ku mate glih v Žalcu najboljšega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. Mogoče si šou na sladoled, ku mate glih v Žalcu najboljšega :D

tam majo najboljšega? jst mislim, da mamo "pri nas" najboljšega :naughty:

drugače pa... danes sem srečala eno motoristko malo pred 15 uro na krožnem na teharjih pri pizeriji...

potem pa sem srečala okoli 17.30 še enega motorista na isti lokaciji v rumeno-črnem kombinezonu (brez tablice).

kdo od tu?

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan skupina motoristvov na relaciji Slivnica (Šentjur) mimo slivniškega jezera proti Podčetrtku. Blizu Podčetrtka so prišli na cesto kjer je potekal tekaški in kolesrski maraton.

Stal sem na križišču kjer se je priključil maraton. Rdeča TDMka, "oblečen" v varnostni brezrokavnik, ker sem bil v spremstvu. A je bil kdo od tukaj? Aja pa pozdravli smo se. :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!