Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes en naked vozu za mano s kozine do bivja:D, pa še če kdo ve kdo je meu nek fotoaparat na stojalu v črnem kalu in slikal (predvidevam motorje ki so prišli iz ovinka?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ku... iz kolone ene 10 motrojev z GO registracijo mi je zjebal ritem iz Broda na kolpi proti Kočevju do oštarije pri grofu? :D Bil je eden z eno sportivo, pa je hotu bit prvi, pol je pa skoz z bremzo vozu skoz najlepše ovinke? Jest pa na KLEjčku pizdu zadaj!

Drugi s tenerejko je bil boljš, je vsaj lepo legel v ovink, je ravno tko lepo šlo, brez da bi kaj rit metal. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na relaciji Gorica - Sežana - Divača - Postojna - Unec - Logatec - Ljubljana - Domžale - tohinska dolina - Trojane - Ljubljana, blo tolk motoristov da joj.

Najbl opaženi pa rdeč Ferrari Enzo v Tomaju (cca 10:30) (no ni ravno motor je pa eksotičen), en frajer, ki je namesto roke kar nogo dvignil na modri SS (cca 11.00) (pred/za divačo), honda (voznik in sopotnica) od vranskega do trojan - tam smo se pol vsi vstavli - po lepi po omejitvah vožnji (točno tko kot meni ustreza) (cca 18.00).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo iz Motosveta danes vozil po Poljanski dolini za mano tam okoli 15:00 ? Mislim da z rdečo Twin africo.

jz sem bil :grim :grim in bila je Cagiva Elefant :devil: :D :D

Raj ne bom vprašal kdo vse je bil dons na relaciji proti morju in nazaj k motoristov je blo ogromno :OK:

OK bom vprašal...kdo je bla gospodična s CBR600F hrc barve,tablca tm nek iz cerknce in okolice?? sva se srečala nad Izolo na črpalki in potem še od Senožeč do Postojne skp vozila?? :) :blush:

pa verjetn je bil tud kdo od vas na Črnmu kalu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mi je ustavil s plavo fazerco in me potegnil do črpalke na Kozin :hmm: Se tud nisem zrajtu da bi na pir šla :slap:

Sem se vozil včeraj po sistemu " lako čemo " in mi je približno 1,5 km pred črpalko na Kozini zmanjkalo bencina.

Srečal pa ogromno motoristov, prepoznal pa le Kađivo ki je proti obali jezdil " slona ".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sta dva manekega, en na CBF600, en na FZ6, bluzila v gneči v Sv. Trojici - bilo je žegnanje.

sta dost vzorno ugasnila mašine in "na noge" skozi folk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljal od Ajdovščine do Črnega Vrha ( nekje okrog 4.30 pm), malo od Cola me dohiti nekdo z Aprilio, mislim da Tuono LJ registracija. Menim, da sva ga kar žgala :yes: do vodnjaka, potem pa sem te spustil naprej. Ali si od tu?

Original One s kameratom :worship: v zgornjem Černokalskem ovinku - sem počival in opazoval :D, videl polno asov na kolenu :OK:, drugače veliko motoristov na cesti Ljubjana-Ankaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljal od Ajdovščine do Črnega Vrha ( nekje okrog 4.30 pm), malo od Cola me dohiti nekdo z Aprilio, mislim da Tuono LJ registracija. Menim, da sva ga kar žgala :yes: do vodnjaka, potem pa sem te spustil naprej. Ali si od tu?

Original One s kameratom :worship: v zgornjem Černokalskem ovinku - sem počival in opazoval :D, videl polno asov na kolenu :OK:, drugače veliko motoristov na cesti Ljubjana-Ankaran.

:devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo včeraj popoldne na severni obvoznici z ducati-jem 996 šel na izodu bežigrad dol...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da sem te vidu.Si bil še z eno rs 125..? Na avtocesti?

Pa še Žigc je biu zravn! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da sem te vidu.Si bil še z eno rs 125..? Na avtocesti?

Ja sam si kurba sm te cev dan klicu, ti pa tko, pa pol te še na Planini ni blo :BUA:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam si kurba sm te cev dan klicu, ti pa tko, pa pol te še na Planini ni blo :BUA:

Gsma nism meu pr seb, pol je blo pa že prepozn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orginal-one sem ti mahala na vrhniki si se zgleda že vračal nazaj

še pred tem sem ti pa trobila na obvoznici ki si šel dol za brezovico :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!