Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes videl 1kup srečnih motoristov, ki jih vse lepo pozdravljam, jaz pa žalosten mojga mopeka na prikolici peljal :(

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 17:00 na ridah ( Planina ), en mali taborček "motoristov" nad ovinkom "opazovalci".

Kdo od tu? :? :yea1: :D

Ja jz sm se fural tam, sam nisem bil opazovalec :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka27, a si bila ti danes v Bohinju?

Na takem GPZ-ju me je danes pozdravila motoristka najprej na Bledu, sem bil parkiran na avtobusni postaji, potem pa sem te prehitel na poti za Bohinjsko jezero in ga tam ponovno videl parkiranega. Sam targa je bila pa KP.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu kar nekaj motoristov ki so peljali iy celjske smeri proti ljubljani, seveda cez Tuhinjsko dolino. A kdo od tle. Bil sem na guzziju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl 1kup srečnih motoristov, ki jih vse lepo pozdravljam, jaz pa žalosten mojga mopeka na prikolici peljal :(

lp, FReAK.

če si ga pelu čez logatec, sm vozila za tabo... pozdravček nazaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vidu Zormana u elementu na ridah pa še ene par folka+fotografinja...za nazaj pa mislim da Irenčko-ogrevalagume po Logatcu :OK: , pol pa zavila na parkeđo pa še Sanda7 je bla na ridah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 17:00 na ridah ( Planina ), en mali taborček "motoristov" nad ovinkom "opazovalci".

Kdo od tu? :? :yea1: :D

Med drugim sem bil tudi jaz med tistim taborom opazovalcev. Smo opazovali Zormanove vragolije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 16.30h cesta Koper Izola pred odcepom za Izolo nesreča motor avto,a kdo kaj ve? :hmm:

Nekak dost se ti zadnje čase po Primorju furaš :hmm:

v Štirni smo te pa pogrešali <_<

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnjo soboto okoli 15h na relaciji Vršič-Kranjska gora. Vozila si rumeno Hondo (verjetno Hornet 600) in, ko si me prehitela si v pozdrav dvignila nogo. Mislim, da vem, kaj si mi hotela sporočiti.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo od motosvetovcev danes popoldne peljal z sivim GSX-Rom po Kranju pa eno punco je mel uzad? :hmm:

A je bil GSX-R 750 sive metalne mal rdeče mal črne in tip je imel črno jakno in po vsej vrjetnosti kavbojke??

Če je blo to to pol mislim da vem kdo je, samo nevem pa če je motosvetovec :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vidu Zormana u elementu na ridah pa še ene par folka+fotografinja...za nazaj pa mislim da Irenčko-ogrevalagume po Logatcu :OK: , pol pa zavila na parkeđo pa še Sanda7 je bla na ridah :hmm:

vsaj nekdo, da je opazu tut fotografinjo, hehe :blush: :P :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak dost se ti zadnje čase po Primorju furaš :hmm:

v Štirni smo te pa pogrešali <_<

Vabijo me morje voda zrak svoboda

razgibajmo življenje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabijo me morje voda zrak svoboda

razgibajmo življenje :OK:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekdo, da je opazu tut fotografinjo, hehe :blush: :P :rolleyes:

A nisi nč prtislna ko sta šla mimo en plav Bandit pa Transalpka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil GSX-R 750 sive metalne mal rdeče mal črne in tip je imel črno jakno in po vsej vrjetnosti kavbojke??

Če je blo to to pol mislim da vem kdo je, samo nevem pa če je motosvetovec :hmm:

Huh veš, da nisem gledal kok ccm je,opazil sem samo, da je imel belo čelado s črnim vizirjem,ki ga je takoj zaprl in se s punco odpeljal po zadnjem mimo Ekonomske šole v Kranju :) Pa bil je v kavbojkah ja :grim

P.S. Si ti tud iz Kranja ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh veš, da nisem gledal kok ccm je,opazil sem samo, da je imel belo čelado s črnim vizirjem,ki ga je takoj zaprl in se s punco odpeljal po zadnjem mimo Ekonomske šole v Kranju :) Pa bil je v kavbojkah ja :grim

P.S. Si ti tud iz Kranja ? :hmm:

Ta je "naš"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta s Suzukijem 750 je PaGer če ga kdo pozna iz avtomobilizem.com :grim :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!