Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ali se ti ORIGINAL-ONE zdj skor usak dan pels čez aškerčevo, ma en isti motor pa celado k ti :?

Ja res sm jst..Na šiht zjutri..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro dones čez Podpeč, pa ni nč pozdravu :D

A si biu na bankomatu ane...nism vedu če gledaš pa nism pozdravu :whistle: sej te bom drugič dvakrat pozdravu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa kr dost motoristov na cesti,enmu znanmu sem v Postojni na semaforju mahala in sicer z desno roko k z levo sem sklopko tiščala,pol sem ga pa še na obvoznc pr barju srečala,no da vidmo če se prepozna moj prjatu iz rid .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa kr dost motoristov na cesti,enmu znanmu sem v Postojni na semaforju mahala in sicer z desno roko k z levo sem sklopko tiščala,pol sem ga pa še na obvoznc pr barju srečala,no da vidmo če se prepozna moj prjatu iz rid .)

Postojna :OK: :OK: :OK:

obvoznica :?

ampak vseeno : :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 19.00 na glavni cesti Jesenice - Kranj v koloni pri Radovljici.

Stojim v koloni in se zelo počasi premikam, ko kar naenkrat zaslišim en motor.

Se hočem umaknit v desno, da bi me tipson lažje prehitel, ko ga v zadnjem momentu zagledam,

kako me prehiteva PO ROBU CESTE NA DESNI STRANI!

Butl z 250ccm čoperjem LJ registracije,še zdaj ne morem verjet, kako si lahko tako zabit, da greš prehitevat kolono po bankini po desni strani!!!

Če že ne zate, bi ti bilo lahko mar za tvojo sopotnico, ki jo voziš naokoli!

P.S.

Verjetno drugič ne boš imel take sreče kot včeraj in bo tvoj komplet prišel domov v treh delih.

Seveda, če boš še tako trapasto vozil!

Pa LP

Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri na poti na morje v Postojni na OMV na kavici vidla kr neki motoristov, ki se še vedno lepo furajo kot midva s punco. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa vsi mahate pa pozdravlate...vidi me pa nobeden??? :blink: :whistle:

Ja odvisno kje se voziš. Mal napiš kje si bil, mogoče te je pa kdo od motosvetovcev srečal pa te ne pozna, a ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo od motosvetovcev danes z nekim črnim nakedom na Bledu?

Motor ustreza, lokacija čist mim :-/

No sem jih pa kar nekej srečal od Štanjela do Šepulj, pol pa vse do Razrtega nobenega, tam enega na modri endurki, ki ga je policija ustvla, pol pa za mano vozu vse do logatca, kje si tankat šu. No v Postojni pa še ena grupca motoristov, kateri ste na pumpi bli in me pol na ravnini do kalc prehiteli (kot dve potovalni hondi pa ena VFR).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nobeden vec ne vozi??? V treh dneh sem videl le enega ce ne stejem se sebe :hmm:

to se pa tut jst sprašujem, danes vidla samo enga na v logatcuu na čoparčku, pa še ta ni znov pozdravt, al ga j pa mrde tko zebl :kva2: hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenske Konjice danes okoli 15:30 , prehiteval pred OMV-jem in nato šel dotočit. En cestak z MS preizkušnjo, a je bil kdo od tukaj.

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones ob petih v Trebnjem pri bankomatu(banki, pr suhorobarju) ena črna RS125, pa milim da nek črn bandid(????) ki je zavijal proti avtocesti pri cerkvi :OK:

jaz sem bil na kolesu :huh: vozil za nekim passatom če se ne motim(oblečen kot medved :P )

A si bil TI? al ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones ob petih v Trebnjem pri bankomatu(banki, pr suhorobarju) ena črna RS125, pa milim da nek črn bandid(????) ki je zavijal proti avtocesti pri cerkvi :OK:

jaz sem bil na kolesu :huh: vozil za nekim passatom če se ne motim(oblečen kot medved :P )

A si bil TI? al ja?

Ja ura ustreza, lokacija ustreza - to sm bil jaz :)

Sm pa vidu celo dva motorista pr Ribnici (jaz ravno mimo zapelal, vidva pa sta v ribnico zapelala). En na modrem banditu S, en pa na Kawasaki ER6n?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ilegalc en :P

dej slow motion mal se umer

Original One danes na Viču brez čelade pa po pločniku?

Ne, nism bil jaz.Sicer je pa itak najbolj pomembno,da je bil brez čelade in na pločniku..

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!