Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ne, nism bil jaz.Sicer je pa itak najbolj pomembno,da je bil brez čelade in na pločniku..

pa zihr baker krade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en stric na Dunajski pr semaforju na rdeče-beli Hondi CB 1300 s pol-oklepom - sva mal podebatirala, pa me zanima če je z motosveta :)

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en stric na Dunajski pr semaforju na rdeče-beli Hondi CB 1300 s pol-oklepom - sva mal podebatirala, pa me zanima če je z motosveta :)

A je imel brke pa očala?Če je, je eden član od Vaških boysov. :yes:

Ja, pa ni na motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je imel brke pa očala?Če je, je eden član od Vaških boysov. :yes:

Ja, pa ni na motosvetu.

Bo kr taprav ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo... a si se ti slučajno pelu učiri (soboto) med 15.00 in 16.00 v arji vasi na nadvozu čez avtocesto?

Bo držalo ja. Vračal sem se iz Logarske (preko Velenja) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj čez logatec Sanda7?Se mi zdi no...se pravi nisem čist siguren :?

Ura je bla okrok12 se mi zdi(zadne čase sem tok raztresen)

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli dveh popoldan na rondoju pri Štuku nekdo na Viragotu 535, oblečen v črne hlače na črto, elegantno sivo usnjeno jakno in Rossi stajl AGV čelado. Smešno za popizdit.

Kdo od tu? Rad bi se mu zahvalil za polepšan dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 15:30 mi je na Trojanah nasproti pripeljalo nekaj z vklopljenimi vsemi reflektorji. :D

Da je šlo za vozilo na 2 kolesih mi je komaj uspelo razbrati skozi vse tisto bleščanje :grim

Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred ene pol urce, na križišču na kalcah mislm d yamahca--modra :? kdo od tuki? lpo j š koga srečat :OK:

kr tko naprej!

papa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem bla ja u Logatcu .) itak

a je bla modra yamahca endurca,sem jo srečala med lazami in logatcem,ja sam res lepo te je bilo srečat

in pozdrav iz obe strani je bil več kot navaden,se vidi da nas je sam še par ki vstrajamo

celo folk ob cesti mi maha z z dvignjenmi palci gor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem bla ja u Logatcu .) itak

a je bla modra yamahca endurca,sem jo srečala med lazami in logatcem,ja sam res lepo te je bilo srečat

in pozdrav iz obe strani je bil več kot navaden,se vidi da nas je sam še par ki vstrajamo

celo folk ob cesti mi maha z z dvignjenmi palci gor :grim

ja res je :OK: pa lpo pozdravu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

En gospod na Hondi CB four letnik tam okol 79, Kdo od tu? Ta res lepo urejen motor sem srečal na poti med Krškim in Kostanjevico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 2 skupina4 motoristov čez logatec(coperji pa en SM).Se mi zdi da so celo logatcani.Kdo od tle...

PS:Me je en pozdravu :OK: kljub temu da sem bil pešec :eek: !!!A je kdo od tle lastnik tizga rdecga SMa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Touring motor modre barve, znamke nisem videl.. ob cca 15°° na krožnem na Proseniškem sem se ti pridružil in vozil za tabo skoraj do Vojnika. Lep stil vožnje. Kdo od tu?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16 ure na Lackovi MB v smeri proti Pohorju rumeni GS...motorist76 maybe??

Bila moja bolsa polovica in jaz ja... malo sva se se peljala... ker prej ni casa bilo...

LP

B&D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!