Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Takoj za Vranskim v smeri Celja srečal motorista na Afriki tvin( belo modra), kasneje pa malo pred Trbovljam motorista na Apriliji (modri). V Trbovljah pa še dva motorista na hondah cb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15 v Kranju pri avtohiši Vrtač, videl enega na modri R1 .

Brez tablice in brez čelade :BUA:

Zvok je bil tapravi :OK: :eek: , me je kr primlo da bi se zapeljal

Popravljeno . Popravil vic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog pol štirih z ktm-om dukom oranžne barve se je pelju čez glavno avtobusno postajo :OK: a je biu kdo od tuki??? pa edn na starejši ninji zeleni brez kastrole na betic, prehteval kolono čez kranj (iz primskovga proti centru) tut kdo od kle???

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes cca ob 16.30 jaz proti Vrhniki, on iz Vrhnike z nekim črnim mopijem. Srečala sva se na ravnini med vrhniko in vojaškim prehodom. Me pozdravu, jaz pa žal sm mel tak trde roke, da je še iz balance nism mogu zlepit stran.. Sm pa resnično hotu pozdravt, sam ni in ni šlo :cry:

no važn da gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri na ridah??? Nihče? Ni res! En Suzuki FreeWind in ena Honda Dominator!

Pa nihče drug.

2.12.2006 pri Radovljici Ninja mi dva pa z TDM in FreeWindom. Pozdrav je bil taprav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi več kot samo vidli! :xx:

u sj sem j zdel :OK: sam ne okol guvort :P hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes okoli 11h na Koroški cesti. Bejba v firtuhu, z ruto na glavi in cekrom v levi roki.

Ktera od tu mogoče? Moram povedat, da se mi niti sanjalo ni, da je lahko avtomatik tak hiter. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri zagrizenec se je danes ob 15 45 peljal skozi Idrijo v enem črnosivem kombinezonu, kdo si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes proti Kozini oz. pred Kozino srečal dve enduri, mislm da ena črna in ena bela :hmm: , tam okoli 14.20 ?

Sta bla od kle?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa nisi srečal :hmm: .) no jz tebe sem :grim

Sevede sm te sreču, pa enga si mela spredi, da ti je zatišje delu oz. mraz preganjal :grim

(Sem mislu, da isto vela, če poves v temi od dnevnih fur)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes en na Goldwingi nekje pr Podgradu, in en stric v Viki Burgerju :D Je reku da ni mraz :D

Sej res ni blu panike... 140km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rečica ob Savinji, človk z plavo-črno Runnerco 125/180, on starejši model.. še enkrat srečala v Nazarjih na pumpi, pol me je šel poiskat v Mozirje, zopet srečala, js sm šel za njim, sam sm hitr vidu da brezveze, nimam šans, zavil na obvoznci desno, čim je izginil izza ovinka, zadi z večjo hitrostro POLICIJA (btw, a tablco si zgubu? :D ) Vseen upam da te niso dobli hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx motoristu, ki me je pred dobre pol ure opozoril na miličnike pred Vrhniko....

Sicer pa v LJ na tržaški večja črna endura, na Vrhniki se mimopeljala napol slečena aprilia,... kakšen voznik od tu?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan med tednom stoji pred tehniškim faksom v MB rumen Hyosung (dež, nizka temperatura ni ovira), morda godo od tukaj?

ps: mene zjutraj še v avte zebe, svaka čast.

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!