Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

verjetno si mene vidu strom sem se peljal malo špice pretegnt :kva2:

ker pa je na gorenjskem dolgčas sem se peljal do lj in nazaj in srečal

dva motorista :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno si mene vidu strom sem se peljal malo špice pretegnt :kva2:

ker pa je na gorenjskem dolgčas sem se peljal do lj in nazaj in srečal

dva motorista :hmm:

Če misliš v LJ, najbrž ne... sej sem napisal velika? Nekej v smislu XTZ 750, vara.... kwapawem... dve okrogli lampi pa kup plastike. :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Ljubljana Šentvid-Brod verjetno Ninja. Srečala sva se na križišču. Potem v Kranju na Tenerejki in pa od Trboj proti Kranju en naked vozil ga je en bradač. Vsem še enkrat lep pozdrav. Btw krasen dan za furo je bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo cca. 14 uri, rumen GS z sopotnico,v MB, po Streliški mimo Tuševe bencinske - Motorist76+boljša polovica??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo cca. 14 uri, rumen GS z sopotnico,v MB, po Streliški mimo Tuševe bencinske - Motorist76+boljša polovica??

Bo kar držalo ja... pol pa še naprej do ruš pa nazaj nad mb in domov....

Prijetno in potem ze rahlo začelo hladit

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14ih sva se združila v Selu in za mano vozu en SS vse do Vrtovina, kjer si me prehitu. Pol sm pa kar za tabo vozu (ene 500m) vse do Ajdovščine, kjer si zavil na letališče. Na tistem križišču srečal še enga s SS mopijem.

Pol mi je en za vasico Planina (v smeri PO->LJ) iz avtomobila tako zatrobil, da sm se kar ustrašu. Mogoče kiri pozradu od tukej :lol:

Za konec pa še v Brezovici eden na zlo velkem motorju (ala Honda GoldWing) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14ih na mostu čez Savo v Črnučah, črn Z 750, pa nekdo v kombinezonu gor, potem pa še okoli treh v Trbovljah na nekem črnem SS( pomoje R1 )

Kdo od tuki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14ih na mostu čez Savo v Črnučah, črn Z 750

Najbrž si videl mene, no ja mogoče pa tudi ne, ker imam jaz Z-ja z oklepom. No nisem bil edini danes na cestah, na poti proti štajerski srečal še enga na belem BMW K75, se mi zdi, ki se je peljal proti Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol mi je en za vasico Planina (v smeri PO->LJ) iz avtomobila tako zatrobil, da sm se kar ustrašu. Mogoče kiri pozradu od tukej :lol:

Sorči, če sem te prestrašil, moj namen je bil samo pozdrav osamljenemu jezdecu :D

Z dvoslednikom sem bil na poti v Cerknico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto srečal kakšnih 6 motoristov na relaciji: Velenje-Šempeter-Celje-Vojnik-Velenje

Si bil ti?

Ah ja pa še to, včeraj z Grmade poslušal dvocilindraše in štiricilindraše kako rohnijo po Šiški in okolici. Matr naredili lušte. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči, če sem te prestrašil, moj namen je bil samo pozdrav osamljenemu jezdecu :D

Z dvoslednikom sem bil na poti v Cerknico :D

Nič hudega, sam tista cesta mi je tak zoprna (poflikana, zlizana, čudno ovinkasta), ka tudi v poletnih dneh tako spolzka zgleda. Zdej je bla pa še mokra in mrzla tako da blo potrebno še dodatno pazit. Je pa zanimivo, ker mi več od njih iz avta al kakšnega drugega vozila piska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videna rdeče bela r6 model 2006, brez reg. tablice :blink:

Pa zravn je stal civilni policijski golf.

A si bil ti :krneki:

Aja pa blo je na celovški cesti nad obvoznico :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smer levec proti Žalcu - jaz z bolšo polovico na motorju - pozdravil me je nekdo v srebrnem P206 - žal sem prepozno "skapiral" in nisem fulgal odzdravit, zato pozdravljam tukaj :yea1: . Si pa poskrbel za še večji nasmešek na mojih ustih -TNX

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smer levec proti Žalcu - jaz z bolšo polovico na motorju - pozdravil me je nekdo v srebrnem P206 - žal sem prepozno "skapiral" in nisem fulgal odzdravit, zato pozdravljam tukaj :yea1: . Si pa poskrbel za še večji nasmešek na mojih ustih -TNX

Lp,

Z

Ko sem te zagledal sem se skoraj razjokal... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž si videl mene, no ja mogoče pa tudi ne, ker imam jaz Z-ja z oklepom. No nisem bil edini danes na cestah, na poti proti štajerski srečal še enga na belem BMW K75, se mi zdi, ki se je peljal proti Lj.

Ta s K-jem sem bil pa najbrž jaz :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 14:15 po Dunajski proti mestu en z movistarko, pa nekdo s črnim KTM LC4 (se mi zdi), proti prešercu, pa pozdravu s spredno gumo :OK: (po tazadni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto srečal kakšnih 6 motoristov na relaciji: Velenje-Šempeter-Celje-Vojnik-Velenje

Si bil ti?

Ah ja pa še to, včeraj z Grmade poslušal dvocilindraše in štiricilindraše kako rohnijo po Šiški in okolici. Matr naredili lušte. :evilgrin:

:nono: A ti misliš, da je samo tvoj tri cilindraš al kaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj od Predela proti Ratečam v Italiji srečal dva endura. Prvi je bil KTM drugi, ki sem ga ujel s fotoaparatom pa BMW . Fotka je odlična endurce in en meter snega sam ne vem kako naj jo spravim na net. Bom prosil kolega. Sam pa...kapo dol! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj od Predela proti Ratečam v Italiji srečal dva endura. Prvi je bil KTM drugi, ki sem ga ujel s fotoaparatom pa BMW . Fotka je odlična endurce in en meter snega sam ne vem kako naj jo spravim na net. Bom prosil kolega. Sam pa...kapo dol! :OK:

Ghibli ti jo bom jaz dal gor ,pridem danes k tebi pa bomo zrihtal,mogoce se bo pa nasel model,ki je bil januarja v snegu na Pedelu,svaka jima čast........... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj od Predela proti Ratečam v Italiji srečal dva endura. Prvi je bil KTM drugi, ki sem ga ujel s fotoaparatom pa BMW . Fotka je odlična endurce in en meter snega sam ne vem kako naj jo spravim na net. Bom prosil kolega. Sam pa...kapo dol! :OK:

Posnel Ghibli vstavil mojster Peter1

A si se spoznal???????

post-6886-1170247187_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desertsoul dans z naloženim KTM-om v berlingu, no vsaj na nalepke bi reku da je on, jst sm pa vs čukast v avtu vštric občudoval motorčič, morm rečt da mi je hudo všeč (KTM seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!