Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dons pa enga z goldwingam vidu v domžalah .... :D pa če sm prov vidu je bil u kavbojkah :)

Tudi jaz srečal eno srebrno goldo pri avtocesti v Arji vasi . Edimi motor danes viden na moji poti :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na poti čez Tuhinjsko dolino sreču enga na modrem nakedu. A je bil mogoče Symru? Sva se pozdravla, jaz sem furu starga suzukija črne barve. Kasneje pa sreču nekoga na Varaderotu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na obrobju Ljubljane: en krasen moped in na njem še lepši mladenič. Topel vetrc mu je mršil temne lase, bela majčka se je napenjala čez lepo definirano muskulaturo, že na prvi pogled dragi sončni špegli, million dollar smile...

Tom, če bereš motomars, javi se kaj :)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm na dragi domači obali, kraj Valdoltra, videl par bmw(novi črni 1150RT), pa eno cbr600.

Se je začela sezona čujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoliko ven iz Litije (v smeri proti Lj), tam kjer se cesta zoža in obnavljajo cesto, nekdo na Cbr 600f (barva je prevladujoče srebrna z nekaj rdeče, jezdec pa oblečen v svetlečo zeleno in črno),stal na semaforju prvi v vrsti,

A si bil ti? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original one a sva se dons vidla v centru, ti proti kongresnemu, jst pa od centra proti Aškerčevi?

Pa še ful motorjev povsod :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brdaus a si biu mogoče ti dons popoune u šenčurju na pumpi??? okol dveh treh...

:grim :grim Kaj pa nisi pomahal... čeprav sm tiste dve bejbe s kužkam čekiral :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa se prav lepo zahvaljujem za pozdrav motoristu in sopotniku pri ptujski avtobusni postaji, mislim da na V-stormu al pa nekaj podobnega. Pravijo, da motoristi načeloma ne pozdravljajo skuteristov, zato mi je ta iskren pozdrav motorista prav polepšal dan in konec današnje vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Danes popoldan,smer Vikiburger(sta se ustavila)kasneje ojezdila proti Črnem kalu.

Konjička,mislimje bil čoper in BMV,sem vama potrobil.

:kva2:

LP :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj med Ljubljano in Trbojami in nazaj. Žive duše na cesti ni bilo da bi ga pozdravil. Kaj je to?

A ste od cukra? No jaz sem jih včeri naredil le 56km. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ob 16-tih no tam okol...sm sreču CBR-ko :hmm: na prikolici mal naprej od Podnanos-a proti Razdrtem.

no kdo je ta?!

no vsaj pokril bi ga....... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu, da bom danes glede na to, da je blo kar znosno, sreču vsaj enga motorista pa ni blo nobenga. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 12:10 po Celovški proti mestu nekdo z rumenim Hyosung GT650R in pa okoli 14h nekdo z rdečim Ducatijom Monster na semaforju na Vodnikovi, nato pa pelov naravnost na Drenikovo.

Anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo prijatelj na pegasu ali nekaj podobnega zaradi pozdrava in opombe na streljanje policije, sem ti hvaležen vse se povrne. Danes je bilo to okol 4 ure na črnem kalu.

Danes po črnem kalu za gor en frajer z nekim mamutom zadaj zx-12r ? super stroj maš, mislim da je res vreden toliko da nemoreš pozdravit, drugič ti bom pljunu ko greš mimo da dobiš na čelado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo prijatelj na pegasu ali nekaj podobnega zaradi pozdrava in opombe na streljanje policije, sem ti hvaležen vse se povrne. Danes je bilo to okol 4 ure na črnem kalu.

Danes po črnem kalu za gor en frajer z nekim mamutom zadaj zx-12r ? super stroj maš, mislim da je res vreden toliko da nemoreš pozdravit, drugič ti bom pljunu ko greš mimo da dobiš na čelado

a mislš, k maš ˝dirkalno repliko˝ te more pa vsak pozdravt :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., drugič ti bom pljunu ko greš mimo da dobiš na čelado

Mal lepše se obnašaj, mladi mož.

Sicer pa: kako pa boš pljuval, če boš imel čelado gor :hmm:

Osebno bi se pa zahvalil svojim kolegom za včerajšnjo furo... dobr je blo, če bi bila pa še kakšna stopinja več, pa se tudi nebi pritoževal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!