Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes srečal kr nekaj motoristov,mogoče tudi koga iz motosveta.Dva čoperista smer Lj. Kranj. :yea1:

A si bil iz KTMjem ali podobno? Ker sem ta dva čoperja tudi jaz srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal lepše se obnašaj, mladi mož.

Sicer pa: kako pa boš pljuval, če boš imel čelado gor :hmm:

Osebno bi se pa zahvalil svojim kolegom za včerajšnjo furo... dobr je blo, če bi bila pa še kakšna stopinja več, pa se tudi nebi pritoževal :lol:

Ste bili opazeni :yes: , na križišču na zlatem polju v Kranju ste stal na rdeči. Ti,, kađiva, zmajček in še drugi

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj(nedelja) vozil pred enim čoperistom od Senožeč(ne spomnim se) do Črnega kala, za nazaj za enim ki nama je pomahal da so policaji, potem pa še v Ilirski Bistric na FZ6, si motal z žmigovčki... Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam tiho ste mi danes Štamperli, kaj se vsi vozite?

No jaz se verjetno bom :grim

smo te videli, proti celju si jo mahal :yea1: videti prve motoriste spomladi-neprecenljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo te videli, proti celju si jo mahal :yea1: videti prve motoriste spomladi-neprecenljivo

spomladi? Mene ni nihce videl, kako sem se vozil decembra, januarja in tudi danes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil iz KTMjem ali podobno? Ker sem ta dva čoperja tudi jaz srečal.

Ta dva čoperja (rdeč in črn) sva bila jest in Metal forever. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo te videli, proti celju si jo mahal :yea1: videti prve motoriste spomladi-neprecenljivo

:grim

Srečal še enega na GS-u, da nisi bil to ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva čoperja (rdeč in črn) sva bila jest in Metal forever. :)

Srečali smo se na cesti Medvode-Kranj križišče za Šk.Loko. Jaz na rdeči enduro Apriliji. :OK:

A je bilo ok? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Škofji Loki najprej s Hondo Cbr600f(modro-rdečo) , malo za njim pa še nekdo z rdečo fazerko...kdo od tuki?;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečali smo se na cesti Medvode-Kranj križišče za Šk.Loko. Jaz na rdeči enduro Apriliji. :OK:

A je bilo ok? :krneki:

Men je blo super. Sva šla mal v Ljubljano, on v torzo po ledvični pas, jast pa v Harley salon mal pogledat in sm se kr mal zalubu u eno črno mat stvarco. Pol pa nazaj grede u mercator supernova na pizzo pa pir. Nato pa obvezna destinacija Down town :), ter Kevder do poznih nočnih ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Škofji Loki najprej s Hondo Cbr600f(modro-rdečo) , malo za njim pa še nekdo z rdečo fazerko...kdo od tuki?;)

Jest sm tud srečov nekoga z rdečo fazerko...v smeri proti iz KR proti LJ se mi zdi da je to :blush: ... na žalost sm biv v avtu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons, v novem mestu, v žabji vasi, čoper pa brez rokavic je biu

pa še edn ss rdeč, nism vidu kater, nekje na poti med dolenjskimi toplicami in semičem oz. črnomljom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drm-Fjr na križišču na Zl.Polju v Kranju :) sem ti mahal, pa verjetn nisi vedu da sem jz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol 14.40 v škofji loki na križišču za ljubljano in kranj, se je mim nesreče peljal nekdo z yamaho drag star a je mogoče kdo z motosveta?? je mela yamahca kar lep zvok ( predovg je že nism slišu :BUA: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol 14.40 v škofji loki na križišču za ljubljano in kranj, se je mim nesreče peljal nekdo z yamaho drag star a je mogoče kdo z motosveta?? je mela yamahca kar lep zvok ( predovg je že nism slišu :BUA: !!

lp miha

Ja laston se je vozil naokoli,ti pa povej če si kupu jakno torzo.Smo se srečal v trgovin. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!