Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ja laston se je vozil naokoli,ti pa povej če si kupu jakno torzo.Smo se srečal v trgovin. :OK:

Res da sem se vozil naokoli, vendar ne tam kjer on sprašuje. Sem pohajal po drugih poteh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 13h ? en na RS215 pomoje iz tenetis tja proti Golniku, jest sm su v drugo smer, sm ti pomahu, aja biu sm z avtom :>

si biu ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 15.30 v Tepanjih trije morotisti, dve fazerki (ena rdeča), tretjega pa nisem prečekiral, gdo od tu?

:devil: mater mi delate lušte :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dva motorista (Duče 999 in nova RS 125) pred Union fabriko :beer2: zavijala v Tivoli.... kdo od tukaj?

:OK: nimam še dučeta :P mam pa zato RS-ko, naslednjič pomahaj, gremo na :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kupu ja zdj se že lh furam :OK: ! Jo je dav kar mau cnej kt je na jakni pisal :D ! Sj jo boš lahko 3. marca pr frisingih ocenu če mi bo uspel pridt :? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16.45 sreču prvega motorista letos na enmu črnemu choperju na relaciji Dolenja Trebuša-Stopnik,kasneje sva se spet srečala v Cerknem pri tovarni ETA.

Mogoče motosvetovc :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns na kalcah siva makina... lpo pozdravčku... :OK: hihi, blča na čoprčku... kdoo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns na kalcah siva makina... lpo pozdravčku... :OK: hihi, blča na čoprčku... kdoo od tuki?

Po moje sem bil jaz. :D mislm vsaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezana, gasilski dom.

ucer sm mel trening ko usako soboto, ko so mimo sle dve R1, ena FZ6, pa ninja, mislm da 6ka, pelal so pa najmanj 180 kph, ker sm js sou 90 pa so zlo hitr mim sli ..

je pa ful dolga ravnina tam mim, mislm da okol 2 kilometra, na koncu je pa makadam, sam nazaj pa niso prsli ..

kdo od tle ?

Popravljeno . Popravil MO User
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Bežigradom na križišču Topniške in Vojkove biu en naked motor na prikolci, zravn pa 3 tipa. Smo se pozdravl.

Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na Vrhniki XT Yamaha vrhniška tablica če se ne motim,danes na koncu drevoreda Logatec Ljubljana 3 motorji zadnji med njimi če se ne motim LT BMW,danes na tržaški v LJ , mislim da si šel k juretu cestak bolj bel kombinezon okoli 13h , jaz na Kawi plave barve , kolega rdeč Pegaso sva vam sla nasproti ,a se kateri prepozna :OK: lep dan vsem

Dons na Vrhniki XT Yamaha vrhniška tablica če se ne motim,danes na koncu drevoreda Logatec Ljubljana 3 motorji zadnji med njimi če se ne motim LT BMW,danes na tržaški v LJ , mislim da si šel k juretu cestak bolj bel kombinezon okoli 13h , jaz na Kawi plave barve , kolega rdeč Pegaso sva vam sla nasproti ,a se kateri prepozna :OK: lep dan vsem

V vednost slikano je pri GHIBLIJU ne pri meni jaz mam sam starga Fiata 292000 km

post-6886-1172611806_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na Vrhniki XT Yamaha vrhniška tablica če se ne motim,danes na koncu drevoreda Logatec Ljubljana 3 motorji zadnji med njimi če se ne motim LT BMW,danes na tržaški v LJ , mislim da si šel k juretu cestak bolj bel kombinezon okoli 13h , jaz na Kawi plave barve , kolega rdeč Pegaso sva vam sla nasproti ,a se kateri prepozna :OK: lep dan vsem

V vednost slikano je pri GHIBLIJU ne pri meni jaz mam sam starga Fiata 292000 km

A je bla tale

[attachmentid=92675]

Sta čakala v koloni proti sinji gorici?

post-9009-1172642246_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bla tale

[attachmentid=92675]

Sta čakala v koloni proti sinji gorici?

:OK: :grim Zivjo pozdravljen ,tocno ti si bil,mogoče se pa danes zopet srecamo kajti greva v isti smeri okoli 12h upam da malo dlje kot vceraj (LOGATEC zaradi dežja),danes vsaj do Postojne , ce se vidimo sledi kavica lep dan se naprej vsem na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ena taka je bila. Pa na nogah si stal :naughty: . Danes mal dlje ja. Čez pol urice se odpeljeva. Pozdrav vsem, ki jih bova srečala. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidla sm prvega ''konkretnega''motorista letos :OK:

dones oz.pred enimi 15imi minutami (14.00)pri križišču pri omv-ju v Škofji Loki...nekdo z temno modrim bmw-je...nekakšen potovalnik se mi zdi da je biu :hmm:

kdo od tuki :hmm: :OK:

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes skozi logatec:v-storm ali vardero(potovalno opremljen) registracija KR,bilo je pa okoli14ih... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!