Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

v kerem casu si bil pa kaj vozis?

Nekje med 16h in 17h, bili smo trije - Gody01 na sivomodri YamahaFJR, Wind na rdeče/sivem Triumph TT in še moja malenkost na srebrnem SV1000S.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, a smo te vidli nekje pr Portorožu, jest ku sm vidu Triumpha sem pokazal :OK:

Lep motor uglavnem :D

Drgač pa smo vidli Mousa še... pa Brdavsa in Kađivo(prasci ste se mastili u Kanavi) pa miljon drugih...

Uglavnm, če pa dns ni bla cela Slovenija na motorjih, pol pa bo enkrat drugič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje med 16h in 17h, bili smo trije - Gody01 na sivomodri YamahaFJR, Wind na rdeče/sivem Triumph TT in še moja malenkost na srebrnem SV1000S.

D.

uh,....jaz sem bil okol 15h tako da se mi nismo mogli srecat...

...upam da bo drug vikend tud tak lep ko je bla ta nedelja,da bo se kaka tura padla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa keca srecu in se veliko ostalih motoristvo k smo se pelal v skupini od logatca naprej se kdo od tuki

Kec, a smo te vidli nekje pr Portorožu, jest ku sm vidu Triumpha sem pokazal :OK:

Lep motor uglavnem :D

Drgač pa smo vidli Mousa še... pa Brdavsa in Kađivo(prasci ste se mastili u Kanavi) pa miljon drugih...

Uglavnm, če pa dns ni bla cela Slovenija na motorjih, pol pa bo enkrat drugič :D

:grim

:OK:

Ne vem kdaj sem nazadnje videl toliko mtoristov na cesti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno ja :grim

drgač ša prehitela mdr pa marjo

pa v kanavi vidla od brdavsa motor vsaj zdi se mi,pa v postojni na pumpi od mausa lubico,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno ja :grim

drgač ša prehitela mdr pa marjo

pa v kanavi vidla od brdavsa motor vsaj zdi se mi,pa v postojni na pumpi od mausa lubico,...

Jap. Je padl učeri dobrih 450 km. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jz rajš ne bom našteval koga vse smo včeraj srečal :wacko: :wacko: ker vas je blo preveč :P

v glavnem ja smo bli pa na relaciji KR-Postojna-Izola nekje :grim :D :D in v pizzeriji Kanava :headbang: (50 min čakal pizze)

in nič ni lepšega, kot pogled na tablo v Kopru, kjer piše 19 stopinj celzija :yea1: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nič ni lepšega, kot pogled na tablo v Kopru, kjer piše 19 stopinj celzija :yea1: :yea1: B)

Hm, mogoče pogled na tablo v Kopru, kjer piše 21 stopinj celzija? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učerej tud padl dobrh 400 do Grobnika pa nazaj...

V Postojni na črpalki pa zbor "SUZUKI 1000" :eek: fantje pa vsi našpičeni so se podali v nove zmage...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v kanavi vidla od brdavsa motor...

Jap... ne vem, zakaj se nisi vstavila mal pri nas... bi skupej čakal :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj krasen dan za pelat :OK: . Blo okol 450km. Družba najboljša :worship: . Prehitela nas Sanda in verjetno tudi vsi ostali (seveda po moji zaslugi :whistle: ). Čim več takih dnevov.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učerej tud padl dobrh 400 do Grobnika pa nazaj...

V Postojni na črpalki pa zbor "SUZUKI 1000" :eek: fantje pa vsi našpičeni so se podali v nove zmage...

Te sem tud jest vidu ja, blo je ene par 1000k, pa ena 750 in ena 600ka, vse bolj al manj tanove :D Poleg pa še črna Ninja 10 pa R46 če se ne motm

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mogoče pogled na tablo v Kopru, kjer piše 21 stopinj celzija? :P

a boš reku, da si bil v kopru??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da pomislim. Suzuki GSX-R, Grušovlje? Nato si peljal proti Mozirju, pa ti žal nisem mogel slediti hehe :)

Nek potovalni enduro? Malo izven Rečice ob Savinji.

Spodnja Rečica-nekdo z supermotojem (glas ubija :kva2: )

Pa še Honda CBR600, nekje med Mozirjem in Ljubnem, se ne spomnim več točno..

Pa srečal 2 motoristke :D Oz skuteristke, juhej :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na Viru pr domžala en zx 6 pa men se zdi ena R1 zravn mogoče kdo od tle :D aja pa obadva neregitrirana lepo po zadni :OK: :OK: pol sta pa zavila prot luni na pjačko pomoje hehe :devil: pa še v centru domžal en ktm duke zelene barve :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš reku, da si bil v kopru??

IN zakaj nebi bil v kopru? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli pol dvanajstih na Viču proti centru, se mi zdi, da je Irencko bla spet v sedlu, imam prav :whistle: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak sprašujem... bi lahko se na kako kavico oglasu :doze:

Žal smo padli mimo kopra :( , ob prvi priliki pa se tam tudi ustavim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer na celovški okrog štirih prvi motočefur, brez čelade pa ena jopca pa seveda po gasu da dekline opazjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli pol dvanajstih na Viču proti centru, se mi zdi, da je Irencko bla spet v sedlu, imam prav :whistle: :photo:

jap pa veš de maš prou... tokrat sprehod do šole... kjer pa nism douh zdržala... sm se šla raj mal zapelkat :OK: :blush:

Včer na celovški okrog štirih prvi motočefur, brez čelade pa ena jopca pa seveda po gasu da dekline opazjo

aha :OK: pa ki si ti biu? upam d ne v kakm avtu... boš tepen hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!