Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes videl Polono-je ravno peljala pošast na sprehod...predvidevam da na ride.. :OK:

drgač pa...povsod polno motoristov :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj sem si zapomnil sedaj ko sem se vračal, Aprilia RSV letnik okol 2000, se pravi ta stara oblika, mi je na črnem kalu pomahal, jaz nevem če si me vidu k sm prpizdu mimo pa šele potem pozdravu, se opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ali se to meni samo zdi, ali je res, da vozniki SS motorjev ne odzdravljajo, če jih pozdraviš? ker v večini primerov je bilo tako (seveda so bile izjeme :) ), medtem ko so čoperisti, enduraši in ostali pozdravili nazaj :huh: .

danes na stari cesti vransko-trojane srečal gručico 4ih motorjev, trije cestaki in ena TDM-ka. bili kateri od tu? sicer sem srečal še malo morje ostalih, a le te sem si zapomnil, no pa dva s cestaki (bela nova R6 in še en) proti podmeji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl Polono-je ravno peljala pošast na sprehod...predvidevam da na ride.. :OK:

drgač pa...povsod polno motoristov :010

Točno tako. Kdaj se mi pridružiš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Kdaj se mi pridružiš???

hja...zna še trajat neki časa...zdj sm dobu finance...nardim izpit kupim motor pol pa lohka greva :grim

Na morje se mal spotit .) Mimogrede kolk te pa kj trese na motorju?slišat je blo kr konkretno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...zna še trajat neki časa...zdj sm dobu finance...nardim izpit kupim motor pol pa lohka greva :grim

Na morje se mal spotit .) Mimogrede kolk te pa kj trese na motorju?slišat je blo kr konkretno :worship:

treseeee fino... sam paše .... :D Včeri sm lih avspuhe zamenjala, zato je blo tak slišat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treseeee fino... sam paše .... :D Včeri sm lih avspuhe zamenjala, zato je blo tak slišat.

:kva2: :lol1:

Kaj pa si dala gor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je SS motor

SS motor je motor znamke Hitler & co. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ko sem se po LJ vozil z avto šolo, mi je kar precej motoristov pomahalo...se mi je zdelo super!!!

Dane sem videl vsaj 20 motoristov...od cestnih do nakedov...ali je kdo tukaj, ki je danes malo treniral na poligonu v mostah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans jih je blo res polno...sem šel okoli 12 ure s kolesom do rid in nazaj...polno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes jih je bilo pouno, šel sem turco do črnega kala sam potem pa v družbi slučajni do sežane z K1200S potem pa od sežane naprej z prijateljem z VTR SP1 od ribnice in nazaj. Uglavnem ceste malo mokre, drugače pa super. Sicer smo pa pretežno dirkali tako da smo bolj malo opazovali kaj se dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl Polono-je ravno peljala pošast na sprehod...predvidevam da na ride.. :OK:

drgač pa...povsod polno motoristov :010

No men se tut zdi da sem te vidu ce mas seveda kostanjevo barvo skodranih las....Sm se glih pelu iz rid....

Drgac pa a je kdo iz tuki.....Bla je skupina 5ih mogoce sestih na Agipu pred litijo smo se vidl sva bla s kolegom fazerca pa hornet.....Ob ene pol 12h

Aja pa se to ce je kdo tut iz tuki k sm se pelu iz rid sm se prdruzu stirim rdeca fazer 1000,se ena rdeca fazer 600 pa se ena yama, pa se en k pa ne vem kaj je biu, jz sm biu s fazerco crno...Ob ene pol 16h no tm nek.....

Vidu pa se poun drugih drgac.....

Lp....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men se tut zdi da sem te vidu ce mas seveda kostanjevo barvo skodranih las....Sm se glih pelu iz rid....

Lp....

Nism bla jst.... nimam skodranih las ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba a si ga ti okrog petih prpokal čez Posavec? Se mi je zdel da je en čudak na njem, tko da sumim da si bil ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba a si ga ti okrog petih prpokal čez Posavec? Se mi je zdel da je en čudak na njem, tko da sumim da si bil ti.

:grim :grim :grim :grim

lepoturističnopočasi :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja opažena je bila ena lepa Varader-a na območju Sežane sem peljau za njo. Kdo od tle ? Ciljam na tlazar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena ženska pozdravla iz avta (vinsko rdeča škoda, kk registracija), mogoče kakšna motoristka od tu ne more iz svoje kože? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja opažena je bila ena lepa Varader-a na območju Sežane sem peljau za njo. Kdo od tle ? Ciljam na tlazar?

Bravo res sm biu js , sm te vidu ki si pol peljal mimo:P drugič pa na pijačo ne? :devil: Js sm vidu enih 34256928'65245 motorjev , v oči mi je padu ducati 1098 ki mi je pred petrinjami mahal da nej upočasnim ker se je en raztresu po ovinku, kdo ma tako lepo rdečo beštijo? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes polno motoristov iz smeri brezice proti nm cez kostanjevico in sentjernej pa potem cez otocec in smarjeske nazaj :OK: se vidi da je blo zares lepo vreme :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim :grim

lepoturističnopočasi :grim :grim

Žgal si tistga božčka od kawe da so solze iz auspuha tekle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Podgrada do Ilirske Bistrice si žgal za mano, predvidevam da 929 ali 954. Neki v tem "stilu", bil si pa za Gixxerjem ;)

Matr me je zrukalo v enem ovinku :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!