Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes polno motoristov iz smeri brezice proti nm cez kostanjevico in sentjernej pa potem cez otocec in smarjeske nazaj :OK: se vidi da je blo zares lepo vreme :D

tle sm se tud js dns vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreču polno motoristov na poti Lj-Koper. Imam guzzija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj-Kp-Porto-Lj

Veliko motorjev na cesti :yea1: in še več na obcestnih kantinah :grim

Tudi na Črnem kalu si je dalo duška kar neki RR-ov :ninja:

Fajn izlet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mas za en motor?pa ker cajt si bil

če maš rs-ko mislm, da se nisva srečala, mam pa ybr 125, sm iz nm pa dns bi me lahko vidu na cesti od pol 4ih pa do ene 6ih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš rs-ko mislm, da se nisva srečala, mam pa ybr 125, sm iz nm pa dns bi me lahko vidu na cesti od pol 4ih pa do ene 6ih

nop,..takrat se nisma mogla videt,sem bil ze na poti domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer u vrhniki tm k rondo delajo .... dva sta mi pomahala d so policaji ... tenkju veri mač :D stala sta na semaforju proti primorski :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par suermotojev, endurašev, sportakov.. vsi pozdravili nazaj :OK: 2 športaka pred krožnim v Mozirju spustil naprej, prvi mislim da ninja, drugi pa nevem, nisem toliko gledal, bolj poslušal zvok :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj med Podvinom in Radovljico KTM Adventure 990 ... motosvet nalepke (take "modrikaste") barve popoldne okol 16.00, mogoce Noise?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol pol 12h mal kasnej mogoce....od Logatca do Kp. TDM-a za mano vozila lepa prijetna voznja :) :OK:

Od tuki???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol pol 12h mal kasnej mogoce....od Logatca do Kp. TDM-a za mano vozila lepa prijetna voznja :) :OK:

Od tuki???

Moja malenkost. Ob tem bi se zahvalil vsem, ki so skrbeli, da nismo bili prehitri in nas s tem obvarovali hujsih poskodb - predvsem denarnice :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes na relaciji Ljubljana- Portorož- Buje-Pazin-Labin-Rabac-Opatija-Ilirska Bistrica-Škofije-Trst-Lazareti-Ankaran-Ljubljana srečal ogromno motorjev, večina jih pozdravi nazaj :OK: . Videl padec na enem od ovinkov proti obali malo pred Črnim Kalom zdi se mi da je bil en od Ducatijov , ki sem jih prehitel nekje pred ridami. Upam da je voznik ok ker motor je bil videti orang zrukan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo iz ms ponosni lastnik nove repsolke, danes popoldan srečal na ptuju relacija ptuj-kidričevo. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo jih ene par srečali proti bledu... a je biu tut kdo od kle??? relacija kranj-bled-begunje-tržič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BremzPenzl - ziher sem tebi mahal danes v Radvanju .) :grim

Seveda, prišo z fure.. :OK:

bi se vstavo, samo se mi je mudilo domov ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 9h 50min na koncu ravnine pri Radovljici te je ustavil policaj mislim da si bila ženska nisem pa 100% sem ti potrobil , ko sem sel mimo s plavim kawasakijem, saj malo za tem je pa mene ustavila policajka tik pred Mengšom upam da si dobro prišla ali pa prišel skozi kar se tiče policije jaz sem OK prisel skozi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost. Ob tem bi se zahvalil vsem, ki so skrbeli, da nismo bili prehitri in nas s tem obvarovali hujsih poskodb - predvsem denarnice :OK:

Sm upu da bo na ksnm semaforju rdeca da bi ksno rekla.....Skoda,pa drugic ne.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahvala motoristom ki so mahali (da naj gre bol počasi) črnemu sesaucu ki je prehitro vozil nad črnim kalom navzgor po tripasovnici ob ca 17.30! smo pršparali vsaj za pivičko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 9h 50min na koncu ravnine pri Radovljici te je ustavil policaj mislim da si bila ženska nisem pa 100% sem ti potrobil , ko sem sel mimo s plavim kawasakijem, saj malo za tem je pa mene ustavila policajka tik pred Mengšom upam da si dobro prišla ali pa prišel skozi kar se tiče policije jaz sem OK prisel skozi :OK:

o lejga, a to si biu ti. ja dobr sm pršla skoz, je biu na srečo en policaj k me je že lansklet ustavu pa mi je skoz prste pogledau, tko da mi je dons tud. je biu koj na TI pa kr razlagat mi je začeu kako bo on motorja še sit k bo mogu ceu poletje bit na njemu pa take fore. tko da je blo prou uredu, k sm prehtevala čez povhno črto in bi me kamot lohk zjebau, tko da čimveč takih policajev kokr je on, take rabmo an :OK:

Vidu Pečota pa njegovo bando, pa prkluču od vrhniškega klanca pa do Brezovce :)

:hmm: a jz sm banda :huh: ok prou. sam mene pa nisi upou pozdravt al ka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mene pa nisi upou pozdravt al ka :?

ti nisi upala naju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lejga, a to si biu ti. ja dobr sm pršla skoz, je biu na srečo en policaj k me je že lansklet ustavu pa mi je skoz prste pogledau, tko da mi je dons tud. je biu koj na TI pa kr razlagat mi je začeu kako bo on motorja še sit k bo mogu ceu poletje bit na njemu pa take fore. tko da je blo prou uredu, k sm prehtevala čez povhno črto in bi me kamot lohk zjebau, tko da čimveč takih policajev kokr je on, take rabmo an :OK:

:hmm: a jz sm banda :huh: ok prou. sam mene pa nisi upou pozdravt al ka :?

Sej ubstvu sm pol šele na semaforju dol opazu, da majo tut eno motoristko umes :OK:

pa pozdravu sm tut, k sm vm pokazu, da pejte naprej (gor na klancu), sam zgleda da nisi opazila pol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!