Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Marja, v soboto popoldne na postonjskem OMV-u pred barom, :hmm: Motor je bil čist tak, kot je večkrat parkiran pod stolpnicami. Pa tistega na fazerju sem tud že nekje videl :hmm: miš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, v soboto popoldne na postonjskem OMV-u pred barom, :hmm: Motor je bil čist tak, kot je večkrat parkiran pod stolpnicami. Pa tistega na fazerju sem tud že nekje videl :hmm: miš :hmm:

:yes: :yes: :yes: :yes:

Kje si pa bil : :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno ustavil smo se na pijači, jaz sem vozil modro FJR (LJ registracija), moja kolega pa sta bla s fazerjem in CBRko (NM registracije). Ko smo se useli, ste šli naprej. Glede na to, da triumpha večkrat videvam (poleti sploh pogosto) pod stolpnicama (v eni od teh delam) in ker triumphov ni toliko v LJ, mi je hitro potegnilo, kdo bi bil.

Na črpalki smo videli še nekoga na KTM Adventure (siv), ki nas je nato sledil do Razdrtega. Pa na pumpo je prišel nekdo s belordečo hondo CB 1300 z oklepom - res lep motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vprašam kdo se je včeraj okol štirih popoldne pripeljal iz Škofje Loke iz semaforja po tazadnem? Trije so bili.. prvi črn pa po tazadnem je šel mimo :blink: aja pa mislim da noben ni pozdravil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nisi upala naju

a ti si biu tud :OK: ja no jz se ne morm nazaj obračat pa mahat, lohk bi se zravn prpelala pa rekla, "ket si ti nama tanjuška" :P "a gremo kej spit" al pa kej podobnga an :D

Sej ubstvu sm pol šele na semaforju dol opazu, da majo tut eno motoristko umes :OK:

pa pozdravu sm tut, k sm vm pokazu, da pejte naprej (gor na klancu), sam zgleda da nisi opazila pol :)

no okej nj ti bo no k si lih ti :) sj sezona je še douga an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si biu tud :OK: ja no jz se ne morm nazaj obračat pa mahat, lohk bi se zravn prpelala pa rekla, "ket si ti nama tanjuška" :P "a gremo kej spit" al pa kej podobnga an :D

no okej nj ti bo no k si lih ti :) sj sezona je še douga an

tud jst sm biu ja...sam da sm biu kot prikolca zravn grčarja...ketne nism uspeu zrihtat :headbang: :headbang:

drgač bi biu z mojo lubico :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v žalcu pred slaščičarno vanilija trije parkirani motorji (en rdeč fazer, drugih dveh si pa nisem zapomnil), vsi trije SG tablice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciciban včeraj popoldan za Savo iz Sevnice proti Krškem :hmm:

:grim

Sem lovil še zadnje urce lepega vremena, kje si pa ti pohajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Sem lovil še zadnje urce lepega vremena, kje si pa ti pohajal?

Vozil sem proti Sevnici za enmu passatom. Sva se pozdravla. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan, okoli 13 ure, na križišču proti vojašnici moste oz TCju...nekdo neučakan :D na rdeče-beli R6 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog četrte ure v Limbušu srečal motorista na zeleni ninji. Kdo od tu?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 16h relacija Nova vas- Smartinsko jezero (Celje) srecal enega bajkerja na crnem v-stromu. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj pred ene 20 minutam na potovalnem BMWjuv modri jakni iz Kranja proti Mengšu :huh:

Zakaj pišeš potovalni lahko bi napisala PENZJONERSKI bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pišeš potovalni lahko bi napisala PENZJONERSKI bmw

mogoče zato, ker je lahko GS, R-R, K-R...... tudi potovalnik :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj čez 14.00 v celju čez glazijo bež BMW R1200... od nek blizu žalca more biti, ker sm ga že večkrat vidu :) kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 12.00 zelena ninja (nisem videl 6-ka ali 10-ka) v MB na Ptujski stezi

PS: med vjuganjem levo desno je malo letelo tudi po zadnji..........mogoče gdo od tu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!