Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ali sta bila vidva 26 marec okoli 10h30 v Ljubljani pred hotelom Lev na križišču ? [attachmentid=94729]

post-6886-1175321443_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dawnom u kranju en štrom parkeran zravn mene.... a si tle mogoče?

Ne jest.Sta pa zlo pogosto tm 2 drag starja parkirana črn pa rdeč. Če je rdeč sm tm jest. No ja za enkrat še rdeč, dokler ne bo prodan, pol bo pa neki druzga parkiranga tm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm kaj se je do od tu gor dans fural skozi spodnje poljčane pa to z dvema NSR-kama?? na eni sta bla 2 gor...je do od tu ?:D

drgač pa na relaciji slov.bistrica-maribor sm vido dost motoristov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enih 20 minut čez 8-ih zvečer men se zdi da kawasaki z-750(nevem je blo pretemno) iz dragomlja proti domžalam

je odžmigu

kdo od tuki :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol 10.45 pri tušu na streliški v mariboru- zelena ninja, potem en kilometer višje na lackovi črni fazer :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj čez 14.00 v celju čez glazijo bež BMW R1200... od nek blizu žalca more biti, ker sm ga že večkrat vidu :) kdo od tu?

Pa hudo lep zic in kufri v rjavem usnju?! Če to pol poznam - moj bivši profesor iz srednje šole - Vučer - sociologija - na GCC-ju - je iz žalca ja in je prafi frajer s tem mopedom. Še usnjeno jakno ma isto kt kufre in zic!!! :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=94782]

Danes okoli 18e ure v Ljubljani na Društveni. Modri Kawasaki ER5. Ali si bil ti?

post-10233-1175444733_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes kar precejšnje število motoristov okoli novega mesta, trebnjega...itd...že ne vem več kje sm koga srečal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 9h54 iz Medvod proti Ljubljani kdo od tukaj[attachmentid=94799]

Danes ob cca 13h30 na Zaloški pri obvoznici kdo od tukaj? [attachmentid=94800]

Ali si bil ti krožni Medvode okoli 14h[attachmentid=94802]

Ali je bil kdo od tle iz smeri jesenic proti prestolnici okoli 14h30 nekje pri viaduktu Peračica?[attachmentid=94803]

[attachmentid=94782]

Danes okoli 18e ure v Ljubljani na Društveni. Modri Kawasaki ER5. Ali si bil ti?

Ja jaz sem bil dam sem se pelu in navs verjel od Medvod do Jesenic dež jaz pa na slicku hahahaah pa je slo 170 km/h skoz na levem

post-6886-1175449906_thumb.jpg

post-6886-1175450146_thumb.jpg

post-6886-1175450384_thumb.jpg

post-6886-1175450687_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te je stuširal? Mene je pa čez Planino tuširalo. Sam 280 se je prištel skupni vsoti letošnjih kmjov. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes kar precejšnje število motoristov okoli novega mesta, trebnjega...itd...že ne vem več kje sm koga srečal :rolleyes:

Mene mogoče :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Kočevje----->Dvor okoli 14:30

(jaz Yamaha TDR 125)

*Cestni motor modre barve

*Naked bike modre barve

*Enduro rdeče barve

Žal samo to vem ker za kej več nisem imel časa gledati.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer si bil ti v soboto popoldne pri mraku (pod smrekco al kak se že reče) :? en srebrn bmw je bil, pa ne vem če si bil ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to zdej, hunt na motoriste? Zdej jih že kr slikate po cesti al kaj

Big Brother is watching you... :xx: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Big Brother is watching you... :xx: :lol1:

:devil: :devil: :devil: , kaj, a jih :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj srečal rdečega GSXR, Godovič-Hotedrščica, nekje po 16 uri, v Planini sem se srečal z modrim mislim da SV-jem, nato pa z istim ob vračanju v Postojni. Kdo od tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original-one, dns se furu ob ljubljanci... hehe pa kr brez čelade :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena repsolka, kr pošten čez hotedršico popoudne okol 5-ih :OK: se te lpo slišal že ud delč... kdo ud tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa srečala eno punco na enmu cestaku, k je šla prod Bohinju. A si s kle ket? Srečale sva se pa na križišču, k se zavije proti Zaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm pa srečala eno punco na enmu cestaku, k je šla prod Bohinju. A si s kle ket? Srečale sva se pa na križišču, k se zavije proti Zaki.

ka pa če sem bil jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Kranju pri OMWju na Primskovem srečal nekoga na oranžnem KTMu - supermoto pa mislim, da rumeno čelado.Sem te pozdravil pa si pokimal :) Kdo od tu mogoče? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!