Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

ka pa če sem bil jaz

:lol1: ja ja ja verjetno! :lol1:

petra1 :wub:

včeraj po šmartinki en na Yamahi po moje da R6 ker je že bila tema v Rossi tehniki k' da bi zmagal na VN Španije zmagovalno na nogah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če sem bil jaz

ejga tastar, če si biu pa ti pol maš pa zelo lepe dolge rjave lase, pa precej koščen in majhen si, takih fantičkov pa motoristke ne porajtamo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

relacija sl.bistrica-sl.konjice .hvala ker kol je že bil na motorju k sem ga sreču in me opozoril na položaj policistov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 17 ure,smer vahta-nm, 2 zeleni ninji ?

Poznam, sm nisem bil jst :fredy:

Jst sm lepo na prepihu šminkiral(takrat) , dokler me niso oblaki pregnali, pa sm potem popeljal svojo lubico rajši domov v garažo! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odzdrav z nogo dons popoldne v LJ pri stadionu. Bla sta 2 na modrmu KLEju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 18.30 v križišču na Primskovem (pri OMW oz. Merkurju) nekdo na rdeči mislm, da Hondi CBR600F, sem te opozoril na radar na koncu ravnine,ko si zavijal na desno.Mogoče kdo od tu? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška danes v Domžalah v babilonu na kavici?

:grim sm šla z kolegam akrapota nabaut :OK: ket si biu pa ti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan...kađiva...aprilia supermoto 4.5 :evilgrin: ...natočit si šel na "tvoj" Petrol :devil: ...imaš že novega motorinota?!...jst sem pa voziček gural ob cesti....hehehe... :grim

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 17 do 18 ure v Hotedrščici, sva se srečala jaz proti Logatcu, je bil kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj rakitna.....cel kup motoristov.....fantje(nekateri), mal ga pretiravate, še polno umazanije na cesti, mrzel asfalt....ga ni za srat, ......jest bil s kolesom....motor bo pršu čez 14 dni...upam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original One se danes počasi vozil po Tržaški, ura->10h... Bil si v kavbojkah in Movistar jakni... Samo mislm da čelada ni prava... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original One se danes počasi vozil po Tržaški, ura->10h... Bil si v kavbojkah in Movistar jakni... Samo mislm da čelada ni prava... :?

tega sm pomoje jest ucer vidu... je su proti Bezigradu, pa prav lepo po tazadni...:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ena r6 nova cel dopoldne gor pa dol čez domžale kdo od tukaj

:grim sm šla z kolegam akrapota nabaut :OK: ket si biu pa ti???

se mimo peljal z avtom (eni smo v službi dopoldne :whistle: :whistle: )

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans mimo omw na zg. polskavi... ogromno motoristov... najbolj v spominu.. r6-modra L.06. suza gsx k6.. pa črn z750, pa nekaj ninđ pa r-enk .... dans je bla kr "gužva" na cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: vidu hayabusooo, črnoo ko noč :blink: , pa ducatija 1098 (nm registracija :OK: ) pa ene dva gsx-a pa mt-03 z njim pa mislm da bulldog pa ene par endur, pa še nekaj cestakov pa dve krosle...ufff...dans jih je blo kar precej

aja...vse je blo pa v okolici nm pa tam do šentjerneja...mogoče gdo od tle :hmm:

ujej zdele sta mimo bajte letela ena ninja (irokeza na čeladi) pa mislm, da rdeč mito za njim

mogoče k0ci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Laškega proti KK (od 5/6-ih do 7-ih), polno motoristu, največ cestaku. Večina jih je pozdravla :OK: Se je kdo od tle furu dans v teh krajih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška videna na Bledu :D V Bohinju pri mostu na terasi tudi kar nekaj motoristov z lj in kr tablicami.

Popravljeno . Popravil Tanatos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: vidu hayabusooo, črnoo ko noč :blink: , pa ducatija 1098 (nm registracija :OK: ) pa ene dva gsx-a pa mt-03 z njim pa mislm da bulldog pa ene par endur, pa še nekaj cestakov pa dve krosle...ufff...dans jih je blo kar precej

aja...vse je blo pa v okolici nm pa tam do šentjerneja...mogoče gdo od tle :hmm:

ujej zdele sta mimo bajte letela ena ninja (irokeza na čeladi) pa mislm, da rdeč mito za njim

mogoče k0ci?

:grim pa še en moj kolega na ninji ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!