Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

pred kake pol ure se je ful vlka skupina ATV-jev pelala na boč po makedamski cesti :) do od tu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kake pol ure se je ful vlka skupina ATV-jev pelala na boč po makedamski cesti :) do od tu??

Misliš. da imajo laptope zravn? :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš. da imajo laptope zravn? :lol1: .)

lol...sj pa bojo pol vidli ko/če bo do tu gor prišo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu kok motoristov sm jz dons vidla :010

meddrugim tut enga čoperista,.se je pelju proti Smledniku....z črnim motorjem,pa na tanku je imeu narisan ogenj...pa novomeška registracija se mi zdi :hmm:

kdo od tuki??? :hmm:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brdaus ce se ne motm...rumena cbra s tanovimi plastikami? tam zadaj nekje za merkatorjem

pa enga rdecga trikolesnika u Hrastjah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Vojniku prehitel cca 4 motoriste, zapomnil sem si prvega v skupini zaradi registracije MB VII. Kdo od tu? =)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original One se danes počasi vozil po Tržaški, ura->10h... Bil si v kavbojkah in Movistar jakni... Samo mislm da čelada ni prava... :?

Po vsej verjetnosti si mene videl ja.. Sem šel mal v službo pogledat :)

Drugač pa dons skupina ss motorjev iz GO... Nekdo s suzukijem iz te "ekipe"... dobr sva letela :grim :grim končno mal adrenalina :devil:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Laškega proti KK (od 5/6-ih do 7-ih), polno motoristu, največ cestaku. Večina jih je pozdravla :OK: Se je kdo od tle furu dans v teh krajih?

js sm sou iz CE do KK pa nazaj sam je blo to okol 3eh... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones okol 13h na križišču Bratislavska -Letališka mimo Koloseja ,imela si V strom Suzo,pa si sla k mami po potico ( a si jo dobila)?

Mislim da si mela KR tablico nisem pa 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih kar v naš vas,dragomelj :blink:

en potovalc men se zdi da v stilu BMW

dva sta bla gor

jst pa sm šu mem brez čelade :blush: :xx:

kdo od tuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih kar v naš vas,dragomelj :blink:

en potovalc men se zdi da v stilu BMW

dva sta bla gor

jst pa sm šu mem brez čelade :blush: :xx:

kdo od tuki

Slabo se pohvališ BREZ ČELADE !!!! :headbang: Lahko ti rečem sem starejši motorist z veliko izkušnjami in na žalost tudi z parimi pedci.karamboli,samo enkrat sem bil sam kriv,vsi so se zgodili z manj kot 60 Km/h in dvakrat samo 500m od doma.Zato šenkrat ni izgovorja,da ne daš čelado na glavo,pa nepozabi,čelada je zaradi glave ne zaradi POLICIJE OK. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo se pohvališ BREZ ČELADE !!!! :headbang: Lahko ti rečem sem starejši motorist z veliko izkušnjami in na žalost tudi z parimi pedci.karamboli,samo enkrat sem bil sam kriv,vsi so se zgodili z manj kot 60 Km/h in dvakrat samo 500m od doma.Zato šenkrat ni izgovorja,da ne daš čelado na glavo,pa nepozabi,čelada je zaradi glave ne zaradi POLICIJE OK. :beer2:

Je res bravo Brumer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala skupini ene petih SS motorjev, k so me mal pred Drenovim gričem opzoril na radar v Sinji Gorici!!! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez žabjo vas cca 20 BMW-jev, mogoče kateri od tu? pa hayabusa :kva2: mimo petrola v žabji vasi, pa potem še enkrat v petelinjeku (na ravnini), ducati 1098 že ene 3-jič v kratkem, en čoperist pozdravu na cesti žabja vas - ločna...pa je blo še enih par

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donse v Sevnici pri central cafe je blo parkiranih pa cestnih motorčku je kdo od tukaj.

Pa še opazu sem enega s KTM-jem supermoto ki je šel čez rondo v sevnici je kdo od tuki lastnik tega KTM-ja ker ma zlo lep zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tlel se tud en duke al duke2, ne vem točno z akrapoviči voz okol...mater ej zvok ubija dobesedno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala skupini ene petih SS motorjev, k so me mal pred Drenovim gričem opzoril na radar v Sinji Gorici!!! :worship: :worship:

Jaz se tudi zahvaljujem enmu na cestaku mislim da je bil suzuki da me je opozoril na ta radar :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Vojniku prehitel cca 4 motoriste, zapomnil sem si prvega v skupini zaradi registracije MB VII. Kdo od tu? =)

lp

Ni VII,ampak XII :grim ...bli pa smo trije dr-big + boljša polovica & moja malenkost z boljšo polovico odzadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez žabjo vas cca 20 BMW-jev, mogoče kateri od tu? pa hayabusa :kva2: mimo petrola v žabji vasi, pa potem še enkrat v petelinjeku (na ravnini), ducati 1098 že ene 3-jič v kratkem, en čoperist pozdravu na cesti žabja vas - ločna...pa je blo še enih par

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......

Drugač pa dons skupina ss motorjev iz GO... Nekdo s suzukijem iz te "ekipe"... dobr sva letela :grim :grim končno mal adrenalina :devil:

a ste bili na relaciji koper-postojna? popoldan ? lahko vam rečem samo KRETENI PRVE VRSTE, zaradi takih smo vsi motoristi na slabem glasu.

pa da ne bi kej čivkal nazaj, jasno. pa upam da boste dočakali starost, če pa je ne boste pa srčno upam, da boste razsuli samo sebe in ne še kakšno nedolžno žrtev.

in lepo prosim brez komentarjev ker takšne neumnosti lahko zagovarja samo KRETEN.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

včeraj nekaj minut čez 11 uro je bila skupina motoristov na relaciji celje - laško v polulah na bencinski črpalki. kdo od tuki?

potem okoli 12.20 sta se 2 motorista peljala 2x mimo naju v zidanem mostu, ko sva stala na parkirnem prostoru. eden od njiju je bil na črni r6.

potem pa še okoli 13.30 na trojanah štirje motoristi skupaj (stali ste/so zraven rešilca).

pripeta slika, ki je slikana po odhodu rešilca. kdo od tuki?

IPB Slika

seveda je bilo potem še en kup drugih motoristov, samo si res nisem zapomnila vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

včeraj nekaj minut čez 11 uro je bila skupina motoristov na relaciji celje - laško v polulah na bencinski črpalki. kdo od tuki?

Veš da smo bli... vsi .... saj nas ni bilo več kot 18:)

motorjev namreč... zakaj pa se nisi ustavila?:)

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa se nisi ustavila?:)

ker sva bila s fantom z njegovim 4-kolesnikom in sva šibala k meni domov po moj motorček in sva se potem šla vozit. če pa bi bila že vsak s svojim, potem bi se ziher ustavla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!