Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

učer iz smeri Ihana pršl na križišče z Zasavsko cesto (al kaj je tista, k gre proti litiji :D ) in zavil v smer proti Litiji. Bli so pa 4je motorji, 1 transalpka, fz6N, pa 2 R6.

Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer šel z rudečo raketo(Fiat Tipo :D ) Čez dolenjsko in mi je kolega motorist pomahal da so policaji, potem pa še za njim avto blendal. HVALA :OK: :worship:

Po Kočevju gor pa dol en s nekim Kawlom(če se ne motm 2taktovc) po zadnji cel dan :D Me nisi pustu spit pijače z brhko deklino :D

Aja, za njim pa en z črno rumeno RSko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste bili na relaciji koper-postojna? popoldan ? lahko vam rečem samo KRETENI PRVE VRSTE, zaradi takih smo vsi motoristi na slabem glasu.

pa da ne bi kej čivkal nazaj, jasno. pa upam da boste dočakali starost, če pa je ne boste pa srčno upam, da boste razsuli samo sebe in ne še kakšno nedolžno žrtev.

in lepo prosim brez komentarjev ker takšne neumnosti lahko zagovarja samo KRETEN.

dr.looney :devil:

Kako kaj Haiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenks muvistarki včer za opozorilo na polcaje med Črnim Kalom in Koprom, sicer je bla itak turistična fura, sam vseen tenks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenks muvistarki včer za opozorilo na polcaje med Črnim Kalom in Koprom, sicer je bla itak turistična fura, sam vseen tenks.

No problem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez žabjo vas cca 20 BMW-jev, mogoče kateri od tu? pa hayabusa :kva2: mimo petrola v žabji vasi, pa potem še enkrat v petelinjeku (na ravnini), ducati 1098 že ene 3-jič v kratkem, en čoperist pozdravu na cesti žabja vas - ločna...pa je blo še enih par

Vseh 20 je blo od tule Večiji del ekipe :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok :devil:

-kdo se v škofji loki po kopališki voz ? :hmm: mislim da je yamaha...125 :grim

-pa še mal pred 7-o ...na križišču pri petrolu v škofji loki- 3 SS

motorji....ena je bla ninja;vsi trije pa sivo-črne barve :D

-pa še okol 7ih pravtako v škofj loki...pri nami ena aprilia rs 125 starejši model :hmm:

kdo od tuki? :D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

včeraj nekaj minut čez 11 uro je bila skupina motoristov na relaciji celje - laško v polulah na bencinski črpalki. kdo od tuki?

potem okoli 12.20 sta se 2 motorista peljala 2x mimo naju v zidanem mostu, ko sva stala na parkirnem prostoru. eden od njiju je bil na črni r6.

potem pa še okoli 13.30 na trojanah štirje motoristi skupaj (stali ste/so zraven rešilca).

pripeta slika, ki je slikana po odhodu rešilca. kdo od tuki?

IPB Slika

seveda je bilo potem še en kup drugih motoristov, samo si res nisem zapomnila vseh.

:P Vsi štirje, da ti naštejem tako kot so parkirani:prvi je moj,Šokac,T-boy in seveda naša Tati.

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristu na črnem cestaku okoli 16:45, ki me je opozoril na inkasanta + policaje v Vranskem.

Kritika za vseh tistih 15 avtomobilov, ki je kontra pelalo, pa nobeden ni niti blinknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes iz Domžal do Trojan vozil za Bmw-jem in Hondo Deauvile oba z sopotnicama, sem vaju komaj dohajal :D , mogoče kdo od tukaj?

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok :devil:

-kdo se v škofji loki po kopališki voz ? :hmm: mislim da je yamaha...125 :grim

-pa še mal pred 7-o ...na križišču pri petrolu v škofji loki- 3 SS

motorji....ena je bla ninja;vsi trije pa sivo-črne barve :D

-pa še okol 7ih pravtako v škofj loki...pri nami ena aprilia rs 125 starejši model :hmm:

kdo od tuki? :D

Jst se po kopališki vozm z yamahco viragotam sam je 250!!ali si pa mogoče mislila enduro tako modro to je pa moj sosed! pa ne d si ti tud s kopališke :?? k tko točn opisuješ :naughty: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes v mirni peči videl ene par motoristov, kdo od tle :D

Pol me pa nisi videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se po kopališki vozm z yamahco viragotam sam je 250!!ali si pa mogoče mislila enduro tako modro to je pa moj sosed! pa ne d si ti tud s kopališke :?? k tko točn opisuješ :naughty: !!

lp miha

mislm da je rdeč?? mislm da vem kdo si :grim ....drugač pa nism iz kopališke,sam sm ful velik tam :grim un z modrim endurotom pa je nasproti tebe?? :hmm: :grim :grim

;)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minca peca motoriste!!! :P :D :010

:lol1:

jz pa ne :lol: :lol: :lol:

drugač mi je pa en motorist k je vozu tanovo r6-ko,pomahu na petrolu-mislim da je počivališče pod smrekco :hmm: j

kdo od tuki? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes od grosuplaja proti Mirni peči Vstrom GO tablica imel si sopotnico z rdečo rutko okoli vratu,vozil sem celo pot za teboj a je kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je rdeč?? mislm da vem kdo si :grim ....drugač pa nism iz kopališke,sam sm ful velik tam :grim un z modrim endurotom pa je nasproti tebe?? :hmm: :grim :grim

;)

:hmm: Zdj mi pa daješ mislt kera si :? sam nimam pojma mi pa lh poveš kera si pa te bom tud jst drugič pozdravu :P !?aja moj viragec je rdeč ja enduro pa res nasprot mene! Mi je zanimiv k folk mene pozna jst pa njih ne :slap: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx600 - danes mimo Gostilne Planinc na Bledu, tam okoli 13 ure...najprej si se peljal gor, potem še pa dol;mi smo sedeli na vrtu & čakali na naročeno,motorje pa meli parkirane kak mester vstran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena motoristka na rdečem Ducatiju na semaforju na Brezovci ob 6:10, zavijala proti Vnanjim Goricam, jst pa za tabo. A si bla ti? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original-One mislm da si ti dons popoudne stau zravn mene na semaforju v Ljubljani...Al se motim??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Vsi štirje, da ti naštejem tako kot so parkirani:prvi je moj,Šokac,T-boy in seveda naša Tati.

aha... men se je zdel, da je bla tati ja... samo nisem bila ziher, ker jo v resnici nisem videla še nikoli, samo po slikcah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx600 - danes mimo Gostilne Planinc na Bledu, tam okoli 13 ure...najprej si se peljal gor, potem še pa dol;mi smo sedeli na vrtu & čakali na naročeno,motorje pa meli parkirane kak mester vstran.

A jebenti bi pomahal pa bi se ustavu na eni birci.. Bomo pa drugič

Res sem bil na Bledu, potem pa še Bohinj sem šel z očetom tako da smo šli zares počasi danes, sem mu privoščil malo užitkov. Vi na Bledu kje ste bili ? Tam pred tistim tunelom ?

Veš kolko sm naklapal danes 412, me tako rit boli ajej, smo se lovili, kilometri pa so kar tekli. Za nazaj mi je lučka od rezerve svetla pa nism vedu če bomo porivali ali ne, ko nisem imel nič dnarja v denarnici na bankomat pa se mi ni dalo it :OK:

fajn se mej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!