Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Iz Laškega proti KK (od 5/6-ih do 7-ih), polno motoristu, največ cestaku. Večina jih je pozdravla :OK: Se je kdo od tle furu dans v teh krajih?

Pol si pa mene na rdeče-belo-modri cbr-ki srečal k smo se proti domu peljal. Zraven sta bla še dva prjatla, en na zeleni ZX6R, drug na modro-sivi CBF-ki. :)

lp

T

Popravljeno . Popravil TomazK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekdo šel z Mitotom v družbi še ene 125ke na Kresniški vrh (blizu Litije),jaz sem se ravno rekreiral - tekel,kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih kar v naš vas,dragomelj :blink:

en potovalc men se zdi da v stilu BMW

dva sta bla gor

jst pa sm šu mem brez čelade :blush: :xx:

kdo od tuki

Če je bil črn BMW sem bil jaz. Šel na furico ali pa z nje :) Dopodne furica z BMW-jaši relacija Pšata-Domžale-Celje-Laško-Zidani most-Trebnje-Mirna peč-Novo mesto-Kostanjevica na Krki-Krško-Sevnica-Celje-Domžale ( Brunarica MK Vaški boysi ). Popoldne pa še Domžale-Grosuplje-Turjak-pa še enkrat sprat grlo v Brunarico. 450km vse skupaj po lepem sončnem vremenu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 1000 v Repsol barvah. Stara cesta KR - LJ. Sobota ob 20:50 izsiljevanje prednosti, ko si nekaj metrov pred mojim avtom brez žmigovca zavijal iz smeri Kranja proti Zbiljam. Sem bremzal, da se je kadilo iz gum. Če bi jaz vozil le nekaj km/h hitreje, bi te dobil na haubo....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri popoldne se mi zdi da sm vidu gorence it čez ride...v oči mi je padu :photo: tist rumen (predelan)motor z unikatno poslikavo :devil: ...čigav je že?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri popoldne se mi zdi da sm vidu gorence it čez ride...v oči mi je padu :photo: tist rumen (predelan)motor z unikatno poslikavo :devil: ...čigav je že?? :hmm:

..Brdavs :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto na cesti (kar sem vas jaz vidla) blo od 70 do 130 komadov. na Bledu, ste sedeli (gostilna nevemkatera) ene 7-11 komadov- ninđe se spomnim pa cbr-ke pa ene čudne predelave :whistle:

kdo od tu? js sm vas samo poškilila, ker smo leteli dalje z minibusom- simulacija vodenja je bla, smo spoznavali lepote Gorenjske :)

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla! Hvala trem celjskim motoristem za dobro vožnjo iz logatca do domžal! Ble so tri cbr 200 celjske registracije!! Mogoče kdo od tu!

Lp maja suzyraiderca :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 12.00 v MB na ptujski cesti, "mahal" navlko, nekdo iz BMW-endurota, par metrov naprej pa škife, tako se dela :OK: , gdo od tukaj

ps: nevem če nebi prleto na radar :krneki: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zutri okol 9h med Radovljico in Vrbo 5 policajev na BMWjih a je ker od tle gor,nasprot sem se prpelu s Kawlnom pa smo se pozdravl.

Kr fouš sem jim bil k sem vedel ,da bojo cel dan na motorjih ,jaz pa v kamionu hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons tri polcaji na motorjih

a se njih pozdrav

jst sm jih(kolk sm bil najbrš sumliv)

ponavadi se pozdravla, ker tut oni pozdravlajo... enkrt sm celo doživu, da mi je policaj na motorju blendu, da je 1km naprej radar :OK: car :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes v mirni peči videl ene par motoristov, kdo od tle :D

a sam ene par? pol jih pa nis velik vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer popoldne en kup mopedistov šlo čez ride. v eni skupini prepoznal mausa :hmm: ampak ste bli prehitri, da bi vas dohitu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan...kađiva...aprilia supermoto 4.5 :evilgrin: ...natočit si šel na "tvoj" Petrol :devil: ...imaš že novega motorinota?!...jst sem pa voziček gural ob cesti....hehehe... :grim

lp flox

jap sem bil jz, samo si mal zamešal :grim tist je bil BMW X MOTO 650 in ne Aprilia :grrr pa tud nimam novga, je še zmer Honda pr bajt, to je sam testen BMW bil :)

sam nisem se takoj spomnil kdo bi loh bil z vozičkom :P :D :D sej pol sem se kuj spomnu :P

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer popoldne en kup mopedistov šlo čez ride. v eni skupini prepoznal mausa :hmm: ampak ste bli prehitri, da bi vas dohitu :D

pa tko sm ti mahala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer popoldne en kup mopedistov šlo čez ride. v eni skupini prepoznal mausa :hmm: ampak ste bli prehitri, da bi vas dohitu :D

Js prehiter... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: dobra fora :lol1: :lol1: me lahko kaznujejo, ker gužvo delam :lol: ... a si mi ti plosku, k sm kolenčku čez "the ovinek" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tko sm ti mahala :OK:

damn, nism se mogel spomnit kam nej te dam :hmm: zadnji sedež, pa to .)

maus: spoznal sem te pa zato ker vem, da se noben drug ne zna vozit po zadnjem kolesu in obenem mahat navdušenim navijačicam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons tri polcaji na motorjih

a se njih pozdrav

jst sm jih(kolk sm bil najbrš sumliv)

na sode dneve DA, na lihe dneve NE :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 17:15 pred Mercator centrom v Šiški parkeran en Suzuki GSX-r SRAD verzije, rumeno-črne barve. Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damn, nism se mogel spomnit kam nej te dam :hmm: zadnji sedež, pa to .)

jap, sam res, hja tko nanesl tokrat sam uzadi... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns okol 3 ena cbr-ka 2003 rdece crna tm pr starem rogu pa se ena tanova crna tm pr trznci okol 6ih :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones zjutraj ob sedmih je nekdo na relaciji kranj-škofja loka vozil za menoj na rdeči hondi CBR mislm da 600, js sm biu pa v modri opel astri z LJ registrsko in sem se pomoje edini odmaknu k robu da si me lah prehitu... pa pomahu si tut, a si biu mogoče ti?

PS.: astra take barve je skor gotov samo ena al pa 2 v slo :evilgrin:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!