Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Irencko, a si bla ti,menda u sredo, na Ilirski ulici v Lj, jest sm šel mimo(proti Kliničnem) in se mi je pol posvetlo od kje si mi znana... Aja, bil sem pa oblečen ku en klošar, v eni raztrgani majci :blush: (Sm sam do trgovine skoču)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko, a si bla ti,menda u sredo, na Ilirski ulici v Lj, jest sm šel mimo(proti Kliničnem) in se mi je pol posvetlo od kje si mi znana... Aja, bil sem pa oblečen ku en klošar, v eni raztrgani majci :blush: (Sm sam do trgovine skoču)

jaaaa... tut jst nism vedla kam bi te dala :slap: sm šla iz prakse lih...

zj pa vem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljal za enim z XTZ 750 s KR registracijo v Bohinju - od Stare Fužine do Jereke.... Me prav zanima kdo je bil :rolleyes: ??? Sem mislil da je ST-jk manj na cest, pa jih še kar nekaj vidim... Samo ponavadi iz avta.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej okoli 16:30 je Brdaus prehtevou mimo save Kranj proti Šk. Loki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej okoli 16:30 je Brdaus prehtevou mimo save Kranj proti Šk. Loki :grim

Ne ne :grrr Takrat sm jest že doma na južni bil :lol1: :lol1:

Jeger: sva se dons srečala v Medvodah? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones okoli 12.30 viden MARJA :grim mimo kongresca :grim pa nč nisi mi pomahu :( :cry: :D

Zakaj pa nisi v miniču skakala :hmm: :. Pol bi te zihr vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne :grrr Takrat sm jest že doma na južni bil :lol1: :lol1:

Jeger: sva se dons srečala v Medvodah? :hmm:

a maš drug moped :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nisi v miniču skakala :hmm: :. Pol bi te zihr vidu :)

:lol1: to pa ne boš vidu...sploh pa ne v lj :grrr :grrr

morš gledat,pa me tut v kavbojkah in ledru vidiš :grim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva na fazercah, k sta dones mela tako smolo da so jh policaji na relacij Kr - Kr. Gora 2x ustavl :blink: :blink: . Mogoče iz tle?

Upam da kazn nau prehuda :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm men se zdi vidu laston-a v kamniku

a mam prov?

drugač pa dons kr neki motorjov relacija

domžale-kamnik-domžale-kamnik-domžale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na cesti dvor-kočevje srečal gručo motoristov, ki so stali v senčki, sem potrobil :OK: , v črnomlju srečal eno deklino na hayabusi (malo pred tem pa rdečo toyoto supro :kva2: ), ktm duke pa še en cestak na cesti metlika-novo mesto, pa še dve mašini sta me prehiteli na poti nm-kočevje, pa na poti kočevje-črnomelj ena endura pa en čoper :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri čoperist mi je danes malo naprej od Ivančne Gorice potrobil med čik pavzo? :)

Pa še ena mislim da 2-taktna 125-ka je mimo šla takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

260 po števcu,konjev ima 193.

Madoniš, tale tvoja kišta pa zihr ful leti :grim , če ma 193 konjev :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx:

Ja ta bo ja,v štartu res ne,pol se pa motor skrije.Do Jezerskega jest upam

dirkat z mojo 328i proti motorju.

A je bil kdo izmet vas 2 leti nazaj na šuštarsko nedeljo na gorenjski ac,ko smo dirkali,jest z mojmu bmw328i coupe,trije so bili pa z cestnimi,in sem vse nascal,glave so imel dol čist do kestlna,pa jim ni nič pomagal,pri 260 se jim je ustavilo.Zgleda da so bili 600ccm.

So pa rekli da gre 600ccm tam okrog 270 :headbang:

No tam je res mal navkreber pri Naklem.

Še slikca,če se ga bo kdo spomnu :grim

:doze: a si ti še vedno mal nalit od učer al kaj? :blink: Mogoče so bili cestaki iz časov mad max :headbang:

No..dans smo šli v kupini 3eh motorjev na Mobikrog, vmes je eden od naših padel, ker ni zvozil ovinka. In sicer na ovinkih med NM in Mokrim Poljem. Pred ovinkom piše : PAZI! in čez 5 metrov "SPUSTI!. No zgleda je vzel dobesedno in spustil balanco :blink: ter zapeljal med robide :headbang: .. No tm not ni nč našel, je pa prišel ven malo obtolčen in motor zvit v sprednjem križu :hmm: . Nič hujšega.

Vsi tisti, ki ste se takrat peljali mimo :krneki: ...ja to smo bli mi

Po 1 uri so fantje delno poravnali balanco in odpeljali smo se k bljižnemu znancu, kjer smo pustili motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl polno motoristov na žegnanju v logatcu...spoznal irencko,opazil celo cofa(žal samo za trenutek z velike razdalje),večino sosedov, in še mnogo nepoznanih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že včeraj, takoj pod Tuhinjskim klancom (smer vransko-kamnik) srebrn Sprint. Mogoče kdo znan?

Pa danes skupinica 3 motorjev med njimi moder Triumph Trophy pod Veliko Planino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo pa baba več vedla k u knjigi piše :grim

Uglavnem,avto je bil in bo vedno hitrejši čez ovinke.Da nam še kšn link gor dal ko je avto hitrejš tut

v štartu in po ravnem proti(glej to)Hayabusi. :eek:

dobro me poslušaj kar ti bom zdajle povedala.

ne piši takih bedarij po forumu, ker takih KRETENOV kot si ti je na cesti že tako ali tako preveč.

če hočete dirkati dirkajte na zato namenjenih površinah. JAVNA CESTA NI DIRKALIŠČE.

PA DA NE BI KEJ ČIVKAL NAZAJ.

moderatorje pa prosim, da je že skrajni čas da začnete s foruma brisati take uporabnike, če vam je kaj mar

kaj se dogaja na naših cestah.

ker sem že res sita prepotentnih mladcev s prazno glavo, ki se ne znajo obnašat na cesti in potem se s temi neumnostmi hvalijo.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!