Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

:grim :grim :grim

Kdo je biu prejle z enim :hmm: kwa pa je biu tist zaen rdeč hudič :D uglavnm prpelu si za mano pri SLOVENIJA AVTO, pa si furu za mano, pol si mi pa ušov mem avtobusa :D A si biu ti ? :D

Ne, sosed :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl Fire-ja na Metelkovi v družbi brhkega dekleta.. samo si imel polne roke... levočeladadesnopirpress :grim

P.S. na winterju od xxx-ov nisem vedel kam te naj dam.. sem šele kasneje pogruntal, da si ti.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl Fire-ja na Metelkovi v družbi brhkega dekleta.. samo si imel polne roke... levočeladadesnopirpress :grim

P.S. na winterju od xxx-ov nisem vedel kam te naj dam.. sem šele kasneje pogruntal, da si ti.. ;)

To sta bla pa z mojo pri meni na obisku, ker sem bil ravno v Ch0 na black metal konzertu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preostali dve tretjini Andija1 danes ob pol desetih, na križišču Sneberske in Zadobrovške. Na enoslednem vozilu neugotovljivega proizvajalca. Preveč bliskovito je šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta bla pa z mojo pri meni na obisku, ker sem bil ravno v Ch0 na black metal konzertu

ej pa se mi je zdelo da sem te videl.... :grim sem šel pol pogledat do vhoda, pa te ni blo več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldan, ca. 15:00, vransko, smer CE:

hvala entuziastu ali -ki na GTR 1000 (?) za mahanje (palicaji).

hvala tudi modelu v audi-ju, blendal kot zmesan, isti razlog, kilometer kasneje. kaj ti je zena rekla ? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadne dni enga na črnem ER-6N po dunajski srečujem, dons pa clo na dolenjki, od Trebnjega prot NM...seveda z oranžnim ruzakom - kdo od naših tle? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan zadnja dva mesca pred srednjo tehniško šolo Koper parkiran V-STROM. Vedno si ga ogledujem saj deluje kot raketa med igračami do 250 kubikov. Ali si bil ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan zadnja dva mesca pred srednjo tehniško šolo Koper parkiran V-STROM. Vedno si ga ogledujem saj deluje kot raketa med igračami do 250 kubikov. Ali si bil ti ?

A ni V-Strom 650 pa 1000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni V-Strom 650 pa 1000?

Sej ni napisal da ni...on je napisal da so ostali motorji ki so tam parkirani (do 250ccm) igrace proti V-stromu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dopoldne okol 10ih vozil od Šempetra do Žalca za dvema črnima, en je bil Ducati(sodeč po ruštu iz vodovodnih cevi) in en suzuki.

Kdo od tu gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns na vrhniki en ducati 1098 pa se ena aprilia rsv 1000 touno a je biu ksn motosvetovc??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni napisal da ni...on je napisal da so ostali motorji ki so tam parkirani (do 250ccm) igrace proti V-stromu....

Ups :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl veliko št. motoristov....sm pr 10 nehu štet tko da... :P drgač pa hvala vsem k mahate za policaje ane :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl veliko št. motoristov....sm pr 10 nehu štet tko da... :P drgač pa hvala vsem k mahate za policaje ane :OK:

kako si pa "mahate" za policaje?

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si pa "mahate" za policaje?

:eek:

Ko boš mel motor boš tudi to zvedel...

lp B

Popravljeno . Popravil Black Knight
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala danes enemu na rdeči CBR mal pred Sotesko, ki me je opozoril na policaje. Ob cca 17:30. So mel enga modela v obdelavi, štrumf je nekam fejst mahal s papirji. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 17 na relaciji Kr-Bled ene 5 motoristov eden je imel eno mislim da Aprilio in ste zavili za Bled vas kolega pa je bil na hondi Pan Europien -zeleni je pa zavil za Radovljico vozil sem se med vami in nadaljeval proti Jesenicam bil sem na Suzukiju Freewindu.

A je kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ucer na bledu na pumpi...okol 5ih pol sestih, ena zelena ninja 6ka pomoje, ena modra, pol ena cbra, pa se neki...se ne spomnem zdj...mam vas slikane ko ste me prehiteli...sam se vas samo u rit vidi hehe :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 12 ure neki modrega se je vozilo za mano od preserja do borovnice, pol si me pa prehitel jz sm šla pa levo na pekel. Kdo iz kle?

p.s. Drgac pa pred borovnico doskrat stoji radarck fyi, tko da tm ni dobr prehitevat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!