Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

mi mamo tudi klet, sicer ni tak lepa kot ta, je pa vsaj zastonj :lol1: :rolleyes: :whistle:

Ti samo povej kje je ta vaša klet, pa jo pridemo prečekirat.Saj pojemo nea malo spijemo več. :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se nam pa jebe..... oz. jebe se nam :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se nam pa jebe..... oz. jebe se nam :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :grim :grim

:lol1: :lol1: :lol1: Te pa ti daj če lahko,kaj neš, če ti dajo! :lol1: :lol1: :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker model se je danes, ob cca 17:30, peljal skozi center Kočevja z rdečo irokezo na čeladi :D

Pa pozdrav simpatični policajki iz Kočevja :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12.30 v LJ po Šmartinski en črn KTM LC8 Adventure s preizkušnjo. A si ti novga kupu?

Popravljeno . Popravil obad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 6.30 po celovski proti centru...

ce sem prav videl Fazerka 600

oblecen si imel zelen flurescentni brezrokavnik...

kdo iz tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo povej kje je ta vaša klet, pa jo pridemo prečekirat.Saj pojemo nea malo spijemo več. :lol1: .)

jaz mam en boljši predlog... pridete k nam, vas vržem v avto pa gremo z avtom do kleti, ker je cesta tam za motor smrt! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GhostRR a si bil danes,kar nekaj časa na kavi v temu Kranjskmu lokalu k je zmeri polhn motoristov,mal pred Petrolam na Primskovem :hmm: Vsaj ena taka CBRka je bla parkirana tm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl Irencko in Polono N. v logatcu...verjetno glih s furce ker sta ble kasneje u lunci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GhostRR a si bil danes,kar nekaj časa na kavi v temu Kranjskmu lokalu k je zmeri polhn motoristov,mal pred Petrolam na Primskovem :hmm: Vsaj ena taka CBRka je bla parkirana tm :)

ne... očitno imam dvojnike .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... očitno imam dvojnike .)

Pol se pa opravičujem,sam je bla tud čist črna CBR,na oko podobna tvoji,je pa res, da sem pogledal le s kotičkom očesa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam en boljši predlog... pridete k nam, vas vržem v avto pa gremo z avtom do kleti, ker je cesta tam za motor smrt! :grim

Zgučano,enkrat po prvem Maju,moja cifra je v profilu.Čakam na klic kam pa kdaj,in smo že tam. :naughty: :yea1: O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl Irencko in Polono N. v logatcu...verjetno glih s furce ker sta ble kasneje u lunci :D

res je si šu mim lunce? drugič kr parkeri :P jap sve ble u bistrci pa knežak... kr zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 17-ih Cagiva (Lucky strike) čez Kopališko ulco v Škofji Loki: Mogče kdo od tle????

Jst sm se lih šetov po ulci s punco pa prov firbčno sm gledov kakšen motor je!! :D

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je si šu mim lunce? drugič kr parkeri :P jap sve ble u bistrci pa knežak... kr zakon :OK:

Bi..pa se mi je mudilo...pa drugič B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavelier a si bil ti dns malo pred 12 pred šolskim centrom nm, videl sm eno ybr-ko z malo širšimi gumami pa z kufrom, voznik je bil pa čist v črnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred Radovljico, skupina motoristev, enega na kawasakiju pa je imel v rokah letećman... upam da ste se uredu zmenili...

Na gorenjskem so se cist spravli na motoriste, tko da pazite cez gorenjsko....mislim pa tudi drugje ni nic drugace...

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns poun motoritk u štifti, kdo od tuki??

:lol1: :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BATko tebe sem pa videl ko si prišel z eno grupo motoristev.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ma rdečga SV-ja 650 S, pa sopotnika je mel zadi? Smo dons od Grobnika pa do Ljubljane ene 12-krat prehteval en druzga :OK: Drgač pa itak dons tok motorjev na cest da je je blo kr joj :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!