Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

aj biu tastar? pa ceu crn ?

Huh nisem ravno motorja gledov,samo na hitro,ker sem moral pazit na pešce :P Zakaj pa?Si kaj testiral? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom spraševal po eni osebi,temveč po vseh ki so se peljali danes iz Most pri Komendi proti Vodicam in se čez vas ni peljalo niti 5% po omejitvah.

Imeli smo piknik blizu ceste in sem mal opazoval motoriste(prej bi rekel-samomorilce),ki so šli čez vas tudi

čez 200km/H(na oko) . :angry: :nono:

Fantje GROBNIK vabi,drugač bo ista beseda brez ....NIK.

U glavnem po pamet. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Rakitni en črno-rdeč kawasaki Z750... nalepke rdeče, rdeče feltne... Kr hudo zgleda :OK:

Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko danes opažena v Logatcu :hmm: :? pa učeri ali predučerajšnim (nism zihr) si bla pa definitivno ti.tm okol 5-ih....

:krneki:

dans se je trajbal ogromno motoristov po Soški dolini..kdo od tuki :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom spraševal po eni osebi,temveč po vseh ki so se peljali danes iz Most pri Komendi proti Vodicam in se čez vas ni peljalo niti 5% po omejitvah.

Imeli smo piknik blizu ceste in sem mal opazoval motoriste(prej bi rekel-samomorilce),ki so šli čez vas tudi

čez 200km/H(na oko) . :angry: :nono:

Fantje GROBNIK vabi,drugač bo ista beseda brez ....NIK.

U glavnem po pamet. :hmm:

Se nam (jim) je mudil' na štajer! Zagotovo! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom spraševal po eni osebi,temveč po vseh ki so se peljali danes iz Most pri Komendi proti Vodicam in se čez vas ni peljalo niti 5% po omejitvah.

Imeli smo piknik blizu ceste in sem mal opazoval motoriste(prej bi rekel-samomorilce),ki so šli čez vas tudi

čez 200km/H(na oko) . :angry: :nono:

Fantje GROBNIK vabi,drugač bo ista beseda brez ....NIK.

U glavnem po pamet. :hmm:

Ja, jaz sem šel okrog 17h s sopotnico v tej smeri, ampak ni šlo 200 km/h! :nono: No, sicer po predpisih tudi ravno ne, je šlo okrog 80 km/h! :oops: Ampak glede na ravno in pregledno cesto mislim, da je bila hitrost kar primerna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal Irencko na ridah B)

Pa še mnoge druge :photo:

Hvala pa tudi tistim ki opozarjate na modre može :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko danes opažena v Logatcu :hmm: :? pa učeri ali predučerajšnim (nism zihr) si bla pa definitivno ti.tm okol 5-ih....

:krneki:

dans se je trajbal ogromno motoristov po Soški dolini..kdo od tuki :fredy:

jap bla... :blush: uf že drugič, torej naslednič častiš ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons polhn motoristov na poti na morje in nazaj

zapomnil sm se men se zdi da BATko-ta

k je sedel na eni ograji ob cesti

pa tenks dvema k sta povedala za radar :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srebrna fjr, tržiške tablce , učeri iz kr. gore proti jesenicam ......

kdo od tuki :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons polhn motoristov na poti na morje in nazaj

zapomnil sm se men se zdi da BATko-ta

k je sedel na eni ograji ob cesti

pa tenks dvema k sta povedala za radar :OK:

:OK: :OK: :OK:

a si me vidu??na planinskih ja..med 14.00 in 14.40 sm bil tam gor..neki sm se vozu neki pa gledal gor na vrhu..z ograje ja :D je dober razgled po celih planinskih .) pa še neki sm snemal :photo:

a ti/vi ste šli sam mimo al ste se tud vozili po planinskih gor pa dol?kak motor je bil..oz. bili B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

a si me vidu??na planinskih ja..med 14.00 in 14.40 sm bil tam gor..neki sm se vozu neki pa gledal gor na vrhu..z ograje ja :D je dober razgled po celih planinskih .) pa še neki sm snemal :photo:

a ti/vi ste šli sam mimo al ste se tud vozili po planinskih gor pa dol?kak motor je bil..oz. bili B)

mel sm sopotnico jst polno čelado on jet čalado

drugač motor yamaha dragstar XVS 125

eko še slikca(nekje iz italije):

http://www.motosvet.com/album/view.php?cid=12136_129

motosvet.com - - Albumi

drugač pa sm šu sam mem-morje!!! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel sm sopotnico jst polno čelado on jet čalado

drugač motor yamaha dragstar XVS 125

eko še slikca(nekje iz italije):

http://www.motosvet.com/album/view.php?cid=12136_129

motosvet.com - - Albumi

drugač pa sm šu sam mem-morje!!! :kva1:

Točno ja..sej sva se še pozdravla..s čuperjem si bil pa eden je bil odzadi ;) se spomnm ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus danes okoli 13ih čez logatec??V družbi še dveh motoristov?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus danes okoli 13ih čez logatec??V družbi še dveh motoristov?? :hmm:

Okol 13,30 sm se pelu čez Logatec... ampak je bil z mano še eden.. ker je pa tretji pa ne vem.. kje si pa bil ?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera debila sta danes ob cca 17.00 vozila po zadnjem med avti na Tržaški v Postojni? Ja, res, čestitam, ni čudno, da je folk čez motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 15:30 na bencinski črpalki v škofji loki dva motorista iz maribora ozr. z MB reg. en vozu enduro, drugi pa CBR 600 F, s tem drugim sva še neki govorila na črpalki, vozila sta se pa prej nek tm po tolminu, saj tko je reku ta s 600 F, oba mal starejša..... jst sm vozu RS 125 pa lih mal pred bencinsko sm vaja prehitu...... sm pa tko kt ponavad čist pozabu prašat če sta z motosveta...... uglavnem če se kdo prepozna na dan z besedo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera debila sta danes ob cca 17.00 vozila po zadnjem med avti na Tržaški v Postojni? Ja, res, čestitam, ni čudno, da je folk čez motoriste.

Kaj se sekiraš če je folk čez motoriste..važno da mi skupi držimo..čim bolj da se nas bojijo..vsaj izsilavali prednosti ne bodo.. :OK:

Dane okol 17.40 me je eden z nekim naked motorjem(odzadi meu sopotnico..se mi zdi)prehitel skoz vas Cesta(to je naprej od Ajdovščine)..Kdo od tuki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus danes okoli 13ih čez logatec??V družbi še dveh motoristov?? :hmm:

Okol 13,30 sm se pelu čez Logatec... ampak je bil z mano še eden.. ker je pa tretji pa ne vem.. kje si pa bil ?? :naughty:

Ja pol si bil ti...ubistvu sva se vidla na kalcah...tudi ko si šel nazaj :grim...ne boš verjel-isto na kalcah :P sm pa bil na cesti z mojim brenclnom :D

PS:zdj si že pijačo skor dolžan :grim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan skupina petih motorjev iz MB v Avstriji v kraju DRAUTHALERHOF. Prva bi utegnila biti Mačica, zadnji pa nekdo s Fjr. Se kdo prepozna?

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan skupina petih motorjev iz MB v Avstriji v kraju DRAUTHALERHOF. Prva bi utegnila biti Mačica, zadnji pa nekdo s Fjr. Se kdo prepozna?

LP Cvetoo.

Če je bla prva Mačica,je bil zadnji Gody, vmes pa še Provokator, Danči in jaz z sopotnico.Smo se vračali iz Dolomitov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dva na hondi mislim da hornetka okoli 15h na Predmeji ,glih na koncu tunelčka sva se srečal ko sem stal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!