Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Vcer okol treh v centru lj dva brez celada na enem crnem cestaku. Divjala sta kakih 200 skoz center za vama pa policaj na mopedu in v avtu.Mogoc kira bedaka iz ms-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na kranjskem krožnem križišču nekej čez 15 uro, ko je ravno začela toča padat;

na čoperju mal bl od delč vidla, k sem je pod streho mudil... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej prej sm pa v narobe temo pisal..namesto tuki sm pisal v temo "kačje ride"..no bom pa še enkrat isto napisal :)

A je bil danes kdo med 13.50 in 14.30 na planinskih ridah?men se zdi da sem videl DeXa z cometom..al je bil mogoče kdo drugi?

A je bil kdo od tuki z hondo nsr 125..postonjska registracija??

Dve lepi punčari na začetk Planine..kera od tu??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristu, ki je danes prehiteval po mojem voznem pasu čez polno črto v ovinkih pred Godovičem v smeri iz Idrije sporočam, da lahko da za eno mašo, ker sem se nasproti pripeljal jaz in ne moj kolega, ki se vedno drži sredinske črte (bil je precej za mano). Če bereš tole te prosim, da se malo zamisliš nad svojo vožnjo in poizkusiš sanirati take popadke iz svoje motoristične filozofije ... :hmm:

Avtomobilista, ki mi je na cesti med Kalcami in Hotedršico pri sekanju ovinka vljudno odstopil "celo" zunanjo tretjino mojega voznega pasu pa javno pošiljam v ... (sem preveč kulturen, da bi napisal kar mislim)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en z Ducatijem mislim da je bil 996, sekal ovinke z dolenjske smeri proti Bogenšperku :BUA: pazi da te ne bo tam kakšen šlepar ali avtobus kdaj odsekal, ker tam veliko vozijo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl irencko, pa Polono N. ....pa mausa pred PO in potem še enkrat u Logatcu-če me iščeš da mi plačaš pijačo povej pa je...se bom sam prkazal,me ni treba iskat :P

In še mnogo drugih motoristov

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14:54 iz smeri Žalec v Levcu, hvala motoristu, ki je mene in še ostala 2 motorista v skupini opozoril na radar. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v celju dva, en z PanEuropean, en pa z BMW (mislim da je bil RT), oba z žalskima tablicama. v medlogu sta me prehitela, na koncu obvoznice pa sta šla v smeri Teharje...

bil z BMW mogoče bmwslo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deževen dan na soboto 5.5. malo ven iz Senja proti Crikvenici črn ducati monster KR. Je lilo kot iz škafa ti pa hrabro na poti... :blink: Upam da si lahko odvozlala čop :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14 ure nekdo z ER6 v črnučah... mogoče Jny007?

ej ej ej ej..Shark...tole je blo pa v srce... hehe jest mam FZ6-n :) k bom velik bom kupu pa :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdavs sva se srečala na mostu ane :grim Sem ti še mal "bolj" pomahal, da boš vedu, da sm motosvetovec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu matexa dons na presercu ob 13:20 tm okol :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdavs sva se srečala na mostu ane :grim Sem ti še mal "bolj" pomahal, da boš vedu, da sm motosvetovec :P

:eek: Kdaj, kje???

Uf, bemtiš.. pa res. Zdej se spomnim... na Kokrškmu mostu, ane :grim Ja ja, sva se srečala :D

Bemti... bo treba moped zamenjat.... vsak me že pozna :blush:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Kdaj, kje???

Uf, bemtiš.. pa res. Zdej se spomnim... na Kokrškmu mostu, ane :grim Ja ja, sva se srečala :D

Bemti... bo treba moped zamenjat.... vsak me že pozna blush.gif

Jap na Kokrškem :grim

Moped pa kr obdrž,da te vsaj prepoznamo...Sej mi se drgač poznamo še iz Labor,se nč ne spomneš, k sm mel še Yamaho :P

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl Polono N. :)

Jst tud tebe! :yea1: Si me tak pozdravu, da se te ni dalu zgrešit. Lahk se bi za kako skupno vožnjo zmenil. Ne da se samo pozdravljamo..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud tebe! :yea1: Si me tak pozdravu, da se te ni dalu zgrešit. Lahk se bi za kako skupno vožnjo zmenil. Ne da se samo pozdravljamo..... :D

Ja...ne vem kje si bla prej...k smo šli na goriško pa na grobnik...sam skrivaš se :angry: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker pacient se je pa dons zjutri okrog 6:30 mogu pelat po celovški med dvema pasovoma po zadnjem kolesu. ( sm bil v avtu pa nisem uspel videt ke stroj je bil, sam barvo neki modro vijolična al neki tazga ) :nono: , sej je dobro za videt :eek: , sam ne se zajebavat z življenji in srečo drugih, če ti je ravno vseeno zase. Delaj to kje drugje. Ponavadi je tako, če še ne vem kako zaupaš vase gre lahko nekaj narobe. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo sta V-Stromovca, ki se vsako jutro peljeta po Tacenski proti Ljubjani?

Oba dva s KR registracijo.

Eden je literski, s pilotom z dolgimi lasmi,

drugi 650 ccm z registersko z enakima številkama na koncu?

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...ne vem kje si bla prej...k smo šli na goriško pa na grobnik...sam skrivaš se :angry: .)

Nič se ne skrivam!!! Na grobniku sm bla, sam ne z motorjem. Za goriško pa nič ne vem...... Sm te hotla poklicat včeraj popoldne, pa nikjer ne dobim tvoje cifre... :whistle:

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nekdo z aprlijo rs 125 (tanova oblika) na tržaški šel proti mestu približno ob 9ih?

bela čelada se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!