Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Nič se ne skrivam!!! Na grobniku sm bla, sam ne z motorjem. Za goriško pa nič ne vem...... Sm te hotla poklicat včeraj popoldne, pa nikjer ne dobim tvoje cifre... :whistle:

Cifre ne dobiš kar tko .) itak pa mam cajta samo za vikend al pa pozno zvečer...če je sreča tudi zgodaj zjutraj :cry:

Vikendi ruls :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 14h pred Mobitel Centrom na Vilharjevi nekdo z Aprilo Tuono 1000, rekla par besed... Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tuki je bil danes v Litiji pr Labi?...fjr-ka s kr tablico...pa še nalepka od motosveta je bla na kufru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Tržaški do križišča ko se zavije k Juretu-Yamaha viden peter1 na Freewindu. A s biu ti pero?

Pizdarija drugič vsaj pozdravi kr slišal se te je orang. A Wings dobar poka? Kolk dolg ogenj vrže? :topic: Bo treba na Rokerjih stestirat ker bol poka Wings al Leo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons srečala enega/eno z srebrno fazerko v celju na krožnem križišču (nova vas). bila sem v opremi avtošole (črn er5) in si me pozdravil/a.

kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons srečala enega/eno z srebrno fazerko v celju na krožnem križišču (nova vas). bila sem v opremi avtošole (črn er5) in si me pozdravil/a.

kdo od tuki?

pa še štamprl trakec sm mel okrog vratu.. c c c :D

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pozn, ampak upam da sta se že vrnila s potepanja po Italiji. Opažena dva motorista (mogoče eden in ena) z radovljiškim grbom - št. si nisem zapomnu, slikat ni blo cajt. Stali pred semaforjem nekje na cesti Rimini-Ancona, vmes je bil avto. Sm trobu, en je pogledou nazaj. Sva bla dva na motorju v črnih jaknah, vidva sta zavila levo.

Se poznata? Pišta! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol 18.00 sreču jamaho xt 125 x pa varaderota 125 na tržaški k sta se pelala v lublano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, s kero ninjo se običajn pozdravva po alpa okol jesenic? kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Tržaški do križišča ko se zavije k Juretu-Yamaha viden peter1 na Freewindu. A s biu ti pero?

Pizdarija drugič vsaj pozdravi kr slišal se te je orang. A Wings dobar poka? Kolk dolg ogenj vrže? :topic: Bo treba na Rokerjih stestirat ker bol poka Wings al Leo. :yea1:

ja ja jaz sem bil Bojana sem peljal k Juretu po KTMja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 10:40 na MEdvoškem klancu ena Repsolka, pa pol na Zbiljah zelen kawasaki ER5 in oranžen airbrushan Kawasaki Z750.

kdo od tuki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Postojni na OMV sreču Marjo, pa še dva kolega. Drgač pa polno motoristov na poti do tja in nazaj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18h30 na semaforju v Medvodah z DR Suzukijem šel si proti Lj jaz proti Kranju kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po 15.00 polno folka na planinskih..kdo od tuki? :)

ce si imel v mislih RIDE ja potem sem bil :) sam zaradi pomanjkanja dogajanja(lezanje ta hudih v sencki :) ) in nepopolne opreme odšel predčasno domov :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!