Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

BTW: A pol si se danes ti Irencko pripeljala na ride in vsedla v travo?

jap dvakrat, umes padla turca :OK: am, in ki si biu ti? drugič cukn za rokav...

sedla u travo... ma smo se kr razkomotl pol nakoncu hehe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns vidu cofa...verjetno je bil na poti iz umaga....se motim? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap dvakrat, umes padla turca :OK: am, in ki si biu ti? drugič cukn za rokav...

sedla u travo... ma smo se kr razkomotl pol nakoncu hehe :blush:

nism vedu da si to ti ti..pa ne morm kr vse punce za rokav cukat..kaj si bojo pa misl..jest sm bil pa zraven unga gospoda k se je prpelu z yamaho dragstar...mal naprej je bla pa moja fznjka prkerana :) ce se slucaajn spomnis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism vedu da si to ti ti..pa ne morm kr vse punce za rokav cukat..kaj si bojo pa misl..jest sm bil pa zraven unga gospoda k se je prpelu z yamaho dragstar...mal naprej je bla pa moja fznjka prkerana :) ce se slucaajn spomnis :)

jap recmo d vem kera :blush: am no zdj veš, naslednič pa kako rečemo :OK:

jst sm tko velik gor :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še štamprl trakec sm mel okrog vratu.. c c c :D

:whistle:

super... jst ga pa še nimam, ker ga ima še vedno Vikking za mene :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vidu nekje 317.000 kolesarjev na relaciji Ilirska Bistrica-Kočevje-Dvor-Kočevje-Ilirska Bistrica

pa ene 653.000 motorjev v nekje 2h čez Kočevje(bil na kavi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ud tuki, dns mal pred sedmo uro... od logatca do hotedršice, si se z ninjo strpno pelu u moji družbi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na relaciji LJ.-Paris nekdo z apn 6,modre barve,sito izpuh,obiličevo gume,tanizka

balanca...

Kdo od vas :? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na relaciji LJ.-Paris nekdo z apn 6,modre barve,sito izpuh,obiličevo gume,tanizka

balanca...

Kdo od vas :? :grim

:OK: jp :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons u logatcu en butl vozu motor pa mesič pisau zravn :angry: človk božji ustau se pol pa tipkej ne pa na motorju no :BUA:

aja pozabla uprašat, če si od klelele? mah sj me tud ne zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons u logatcu en butl vozu motor pa mesič pisau zravn :angry: človk božji ustau se pol pa tipkej ne pa na motorju no :BUA:

aja pozabla uprašat, če si od klelele? mah sj me tud ne zanima!

V logatcu si bla??? :angry: drugič povej da se pridružim furci :evilgrin: :evilgrin:

Drugače pa...do portoroža in nazaj srečal kar nekaj motoristov...ne morem si vseh zapomniti...moj spomin :blush: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons u logatcu en butl vozu motor pa mesič pisau zravn :angry: človk božji ustau se pol pa tipkej ne pa na motorju no :BUA:

aja pozabla uprašat, če si od klelele? mah sj me tud ne zanima!

Sem te videl ocitno, ko si se vracala... ti po avtocesti iz vrhnike, jaz pa na obvoznici iz viske smeri. Vozil mal za tabo, potem pa si me mimo spustila - moder Saab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons u logatcu en butl vozu motor pa mesič pisau zravn :angry: človk božji ustau se pol pa tipkej ne pa na motorju no :BUA:

aja pozabla uprašat, če si od klelele? mah sj me tud ne zanima!

Tut jest sm te opazil... v LJ malo naprej od železniške postaje.... nisi hotla nič vidt :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vidu polno motoristov med ajdovščino in cerknico..bil na mk krokar..je bil še kdo od tuki?Med Razdrtim in postojno dva z nekimi večjimi potovalnimi motorji..odzadi pa eden z rdeče/belo mito..kdo od tuki?

Danes sta me dva motorista na cestakih pod mk krokar uprašala če mi kej pomagata kr sm letel po zraku..kdo od tuki?hvala vam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Center Kočevja....manjša skupina cestnih motorjev zadnji je imel sopotnika/co z tablico NM-P4-27 in brez profila na gumah...kdo iz tukaj.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V NM mimo vojašnice okol 20 komadov BMWjev in iz Metlike proti Vahti vozil za enim sportakom z sopotnico v koloni dokler ni mogu prehitet vlačilca potem viden cca 100 metrov pred Vahto kjer so ga ustavili ta modri. Upam da je blo vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Novem mestu videvam novega kawasakija zzr 1400 :devil:

mogoče kakšen srečnež od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Novem mestu videvam novega kawasakija zzr 1400 :devil:

mogoče kakšen srečnež od tu?

Je od mojga kolega Damjana -avtošola DABA-Nm.Na motosvet gre sam občasno,sploh nevem ali je prijavljen ali ne,je pa tajnik MK Nm.stanuje v Stopičah pri Nm.Če bi ga rad spoznal pridi na prepih ob 10,oo,na Prepihu se sestajamo člani MK Nm vsako nedeljo seveda,če je lepo vreme,pridruži se lahko vsak z motorjem ni nujno,da je član MK.Iz Prepiha gremo vedno na ca 150 Km dolgo furu tako,da smo nekje do 13,oo doma. :OK: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!