Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Sanda7... danes... okrog 19:15.. na zadnjem zicu golde? Iz Ivanjega sela proti LJ?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rock-46, si bil ti včeraj popoldne v Škofji Loki? sem te vidla na semaforjih...;)

Bil ..... :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo od Motosvetovcev včeraj pri Zbiljeskem jezeru okoli 17h - 20h :hmm:

Bil sem jest, sam z avtom (rumen Kangoo). Po profilu sodeč, je bla tista RS-ka tvoja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kateri trije cepci so bili včeraj popoldne na bencinski črpalki MOL v Logatcu. Misl'm... Je ni žalivke, s katero bi lahko opisal tak infantilizem. Eden sedi pri kanti za smeti na črpalki in kadi!!! Nato se mu pridruži drugi in mirno zaparkira enega od dveh izhodov s črpalke... Tretji pa od zadaj zapre pot, da ja ne moremo niti rikvercat, da bi šli po drugem izhodu... in ko ga voznik zelenega Clia na to opozori še nekaj pametuje...

Komentar moje hčere: Ati, tele strici pa še ne znajo motorjev vozit, a ne? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7... danes... okrog 19:15.. na zadnjem zicu golde? Iz Ivanjega sela proti LJ?

Lp Burnout

ne ne sm bla pa na Pagu,s svojim čričkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo od vas danes zjutraj malo pred 9 stal na avtobusni postaji na opoki (Celje - Šentjur)?

aja... pa bil je moder bmw, na glavo pa si je ravno dajal srebrno čelado :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem ki so opozarjali na radarje v soboto proti obali in v nedeljo od obale proti Lj.

vedno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc, včeraj okoli 14:00 šibal proti Črnivcu? :whistle:

menda res :grim

ni mi jasno, kako sem vaju lahko spregledal :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto v celju z črnim bmw-gs 1150 poln kufrov. kdo od tle? sicer pa sem isti dan videl tudi enega s cbr 1000 repsol na ovinkih proti podmeji (marija reka) ter zraven sta bila mislim da dva leteča miličnika na starih rt-jih. sem imel občutek, da je šlo nekaj narobe.. :unsure:

včeraj pa se mi je izmed mnogih motoristov vtisnila v spomin neka (mislim da) punčka na modrem SV-ju. bila je tak mala, da je komaj dosegla balanco pa še tank torbo je imela. videl sem jo v Mislinji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne briga kdo so bili, ampak ste riti vsi.Ko sam s svojo drek pumparco vozim, mi vsak deseti nekaj pokaže.Včeraj peljal za spremembo sovoznico ,pa sem imel občutek ,da se mimi sami SS motoriziranci vozijo.So roke letele v zrak...

Pih pa taka solidarnost. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj pa se mi je izmed mnogih motoristov vtisnila v spomin neka (mislim da) punčka na modrem SV-ju. bila je tak mala, da je komaj dosegla balanco pa še tank torbo je imela. videl sem jo v Mislinji.

to je bila moja majhnost :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne briga kdo so bili, ampak ste riti vsi...

Kaj te pa žuli? Solidarnost v čem? Si imel težavo s sopotnico, pa si rabil pomoč? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te pa žuli? Solidarnost v čem? Si imel težavo s sopotnico, pa si rabil pomoč? :naughty:

Točno, nebi mogel bolj zadet. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sm bla pa na Pagu,s svojim čričkom

oooj Čriček je že zasedeno ime! :naughty: Brencl verjetno hočeš rečt a ne. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ob 9h v Medvodah (proti LJ) me je prehitela ena na rdečmu monstru. Mogoče Kristel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem jest, sam z avtom (rumen Kangoo). Po profilu sodeč, je bla tista RS-ka tvoja ?

Tako je :yes:

Dons ob 9h v Medvodah (proti LJ) me je prehitela ena na rdečmu monstru. Mogoče Kristel?

Sem jo okoli 9.30 videl v Kranju..rdeč monster in črn Alpinestars kombinezon? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo okoli 9.30 videl v Kranju..rdeč monster in črn Alpinestars kombinezon? :hmm:

hehe kristel a te mi hocmo vidt al se nam kazes :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooj Čriček je že zasedeno ime! :naughty: Brencl verjetno hočeš rečt a ne. :kva2:

ne ne je kr čriček tako ime je dobil zaradi čudnih vibracij,sicer jih je bilo polno sam nekatere sem ukrotila en pa še ostaja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!