Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ne ne je kr čriček tako ime je dobil zaradi čudnih vibracij,sicer jih je bilo polno sam nekatere sem ukrotila en pa še ostaja :rolleyes:

Kaj a polno čričkov si ukrotila? Mater mene ni blo vmes!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo od vas danes zjutraj malo pred 9 stal na avtobusni postaji na opoki (Celje - Šentjur)?

aja... pa bil je moder bmw, na glavo pa si je ravno dajal srebrno čelado :unsure:

ravno to isto osebo sem srečala danes ob 19.20 v šempetru v smeri vranskega.

še vedno nihče od tu? :unsure:

na sebi je imel črno-modro jakno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUZUKI, v nedeljo okoli cirka 13h na cesti Logatec - Godovič :worship: si ga prcvru nasproti, jz na črnem gsx-r in kolega spredaj na hondi rdeči .. Dobr zgleda tale K7 v akciji, drugače pa kake 14dni nazaj sm vaju s kolegom snemal na ridah in se vama kasneje pridružil od rid do vrhnike,smo se pozdravljali, takrat imel bele plastike :rolleyes:

Lp Zorman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.Včeraj 20:15..krožni promet Šenčur pri Kranju AVGUSTA 910,reg. KR.... črna..Čelada mat črna X-lite..rdeča jakna z črnimi rokavi Arlen Nees....ga kdo pozna? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil tomica66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ob 11:24, Kranj, vodovodni stolp na križišču.. rdeča CBR 125 :) kdo od tuki? smo se pozdravl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, v križišču iz Vitanja, levo proti Slov.Konjicam, desno proti Celju, motoristka z reg. tablico NEKA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.Včeraj 20:15..krožni promet Šenčur pri Kranju AVGUSTA 910,reg. KR.... črna..Čelada mat črna X-lite..rdeča jakna z črnimi rokavi Arlen Nees....ga kdo pozna? :rolleyes:

Kaj si pa ti v Kranju delal :naughty: ? Zakaj me nisi poklical, ko si bil tako čist blizu mene :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa ti v Kranju delal :naughty: ? Zakaj me nisi poklical, ko si bil tako čist blizu mene :hmm:

:kva2: :010 ....vozit sem se šel..Monster je "šel mal na sprehod"..Lj-Vodice-Šenčur-Kranj....če grem kaj na Jezersko te pokličem... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil tomica66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj celotno spremstvo dirke po Sloveniji že drugič. Včeri v Medvodah, en dan prej pa v Ljubljani na Roški. Seveda sem vsakič bil na poleposition kolone ki je čakala da greste mimo. Lepo da kljub obveznosti spremstva pozdravljate ostale motoriste :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj,....Ljubljana....Tržaška,.....na začetku Dolgega mosta.... oranžna-bron honda če sem prav videl Horneta...pa bel kombinezon si mel, sva se pozdravla in neki si mi hotu povedat...pa nism čist štekal si od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sma srečala eno skupino motoristov proti trbovljam čez marijo reko ko so se že spuščali.

malo za tem pa še 2 komada (yamaha in kawasaki če se ne motim), potem pa še nekoga z rs "50", ki so šli navzgor.

ura je bila okoli 14.

kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Tepanju pri OMV črpalki so imeli policaji v delu eno simpatično rdečelaso motoristko :whistle: . Katera od tukaj?

PS hvala tistemu čoperistu v Tepanju, ki me je pozdravil in me NI opozoril na policijo :winkiss: čimveč takih :headbang:

Popravljeno . Popravil Tomba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, v križišču iz Vitanja, levo proti Slov.Konjicam, desno proti Celju, motoristka z reg. tablico NEKA.

:OK: Motor moje kolegice, na njem pa po vsej verjetnosti njen fant...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sm vidu! Tiste ki ste šli zraven na panoramsko vožnjo od Menina kampa do Ljubnega in nazaj! Vse vmes od Mozirja proti Ljubnem pa še polno ostalih, skoraj vsi odzdravili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljal v koloni panoramske vožnje "Medvode" pred mano i na za mano je bilo N motoristov...:D LOL a je kdo od tuki hahahahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Motor moje kolegice, na njem pa po vsej verjetnosti njen fant...

:naughty: ne, ne ...kar jaz sama sem bila... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En se je okol 14 vozu za mano z muvistarko... od postojne do črnega kala... jaz sem odspodaj obrnil.. kdo od tukaj ? ... skoz si se paleu za mano ene 200 - 300 metrov... si me vohu k sm pozdraulu motoriste :naughty:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: ne, ne ...kar jaz sama sem bila... :rolleyes:

Sem slišal ja, pa to tudi da si zalutala... :slap: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto okoli tretje ure iz laškega proti celju vozil za skupino motoristov (po tablicah sideč iz lj) zadnji vem da je bil suzuki v strom 1000, vmes je bil še en bmw.. skratka, namakalo nas je :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sma srečala eno skupino motoristov proti trbovljam čez marijo reko ko so se že spuščali.

malo za tem pa še 2 komada (yamaha in kawasaki če se ne motim), potem pa še nekoga z rs "50", ki so šli navzgor.

ura je bila okoli 14.

kdo od tuki?

okol 2 ali tretje ure je na tistem koncu tok lilo, da je blo joj. jaz sem se obrnil, in šel čez celje. sicer pa sem tudi videl eno rs 50 na tistem koncu (celo zamenjal sem jo za težji motor :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti z rs50 je moral imeti kar predelan motor... je kr žvižgal. pa usnjen IXS kombinezon je mel gor.

mi2 pa sva še ušla dežju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zvečer v žalcu skupinica štirih: trije BMW-ji (R45 ali pa 65, sta si preveč podobna :) ) in ena honda CX 500, kaj znano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!