Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Mogoče sem malo pozen ampak vseeno.Datum je 24.6.,blo je pa v kraju Jajce(BiH) oz. malo naprej.Moški je bil na Hondi Africa twin,ženska pa na Yamahi fazer plavi se mi zdi.Yamahce nism tak gledu preveč.Mogoče kak uporabnik tega foruma?Mam še registerske :evilgrin: En od njih je mel se mi zdi Vrhniški konc tablce,en pa Ljubljanski...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem malo pozen ampak vseeno.Datum je 24.6.,blo je pa v kraju Jajce(BiH) oz. malo naprej.Moški je bil na Hondi Africa twin,ženska pa na Yamahi fazer plavi se mi zdi.Yamahce nism tak gledu preveč.Mogoče kak uporabnik tega foruma?Mam še registerske :evilgrin: En od njih je mel se mi zdi Vrhniški konc tablce,en pa Ljubljanski...

Ja jest sm bil.

A sva midva govorla, si reku da si iz Brežic??

Sva pol obrnila pa šla čez Bihač kr nazaj prot morju.

LP Tomaž

Popravljeno . Popravil GULI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm iz Brežic ja.Sicer je bol pametno da sta šla tam,ker pol še ene dve ure niso spuščal ničesar razen avtobusov. Sicer točno tam nism bil z motorjem,sm mel motor parkiran tam mal stran od tistga kraja. Pa smo pršli z avtom tam k je blo že tko gužve pa nis mel kje parkirat.

Ena off-topic,boš mogoče danes kej v naših koncih na moto-srečanju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolha pa nekdo je vozil bmwja rumenega , danes okrog 8 čez hrpelje z brkonske strani, jaz sem mahal z igrišča ki smo igrali basket pa moja vara je bla parkirana tam sam mislim da me nisi vidla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope :blush: nisva bila midva. Tokrat si zaj**** :P Pa itaq veš, da vedno vržem uč na igrišče in če si tam, maham vsaj z eno roko, če že ne dvemi, hehe :D

Samo če ima še kdo tak lep :P črn motor kot jaz, bo dobil po ušesih! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj malo po 16. uri sem te dohitel v Logatcu, potem pa sva skupaj vozila do odcepa za Cerknico. Vozila si ER5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope :blush: nisva bila midva. Tokrat si zaj**** :P Pa itaq veš, da vedno vržem uč na igrišče in če si tam, maham vsaj z eno roko, če že ne dvemi, hehe :D

Samo če ima še kdo tak lep :P črn motor kot jaz, bo dobil po ušesih! :closedeyes:

hm pol sm pa zaj**** sam je biu tak rumen bmwjc kukr ma tisti tvoj pa zadi je sedela neka punca ki ma zelo podoben kombinezon dainese kokr ti:S , pa drugič:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sva se srečala na poti kamnik-krško, a si bil/bila ti? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18:30 ure, med Ri in Delnicam, ekipa motoristov z GSX, NM tablice, tisočaka vozla ena teta :worship: v kavbojkah. Kdo od tukaj?

29.6. center Kostanjevice, rdeča Yamaha FZ1 S z hexa akrapotom, prehiteval kar po "pločniku" :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes si mi delal družbo od Cerknice do Nove vasi... če se ne motim BMW, koprska registracija z (mislim da) grbom od Sežane, siva čelada... kdo od tule???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena mačka s čoperjm ms registracije, pa ponosno slo zastauco ene 20 km pred grosglocknerjm, pol sm te še enkrt srečala na sred poti...

kera od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obad a sva se mogoč danes na Rečici srečala :hmm:

sjeng a maš ti rdečo R6 ? Si se dans kej po Lescah vozu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obad a sva se mogoč danes na Rečici srečala :hmm:

Lahko da sva se, sm jih tolk srečov da se ne spomnem točn (upam da sm pozdravu). Sm se mal čez Pokluko v Bohinj pelov kopat z boljšo polovico

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da sva se, sm jih tolk srečov da se ne spomnem točn (upam da sm pozdravu). Sm se mal čez Pokluko v Bohinj pelov kopat z boljšo polovico

:yea1:

Modro-bel kombinezon pa beli škorni,črn motor,rdeča čelada... :D Drgač pa ja si pozdravu hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAVALIER...al kaj si že...Sm 99% da si bil ti danes na Mobikrogu.Ali se motim?Z ybr-ko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R6 in Z1000 sta danes probala sledit dvema HRC Hondama,......

Sta bla vidva? :afro1:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R6 in Z1000 sta danes probala sledit dvema HRC Hondama,......

Sta bla vidva? :afro1:

A si bil mogoče ti na Bledu, k sm eno movistarko vidu pa tud rdečo R6 in oranžnega Z1000 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil mogoče ti na Bledu, k sm eno movistarko vidu pa tud rdečo R6 in oranžnega Z1000 :hmm:

Ne, sem šel proti morju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (nedelja) fazerca s kufrom, 2 na motorju z srebrnimi celadami...

smo se peljali (midva tudi na fazerci) od vrhnike do LJ skupaj.....

(lovili eden drugega)

:naughty:

kdo od tle? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18:30 ure, med Ri in Delnicam, ekipa motoristov z GSX, NM tablice, tisočaka vozla ena teta :worship: v kavbojkah. Kdo od tukaj?

...

prehitevali so me nekje od Križišća naprej, šli so iz smeri Krka proti Delnicam. Bil sem v črni hondi crx, ki se je vsakmu motoristu umaknila, tud tistim prvim kamikazam ki so prehitevali v nepregledne ovinke. Naj vam bo zemlja lahka vnaprej ;)

Tista "teta" in par motoristov okol nje je lepo peljala, prehitelava tam ker se je videlo dovolj naprej, prvih par pa :headbang:

Ma kurc, že jest moraliziram, pa mam visok prag tolerance kar se norenja tiče ... ne pa brezglavega prehitevanja v nepregledne ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R6 in Z1000 sta danes probala sledit dvema HRC Hondama,......

...

:kva2:

:lol1: :lol1:

good one, itak se ne bo nihče prepoznal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer sem z švohotnim moto guzzijem brevo 1100 v oranžni jopci s kapuco, supergah in odrezanih kavbojkah po mestu za sabo pustu dva huda frajerja na črno zlatih supersportakih ... na skor vsakem semaforju sta zaspala ... pol sta se pa katapultirala in po zadnjih kurčila .... ;) Kdo od tukaj? Se mi je zdelo ...

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurc, že jest moraliziram, pa mam visok prag tolerance kar se norenja tiče ... ne pa brezglavega prehitevanja v nepregledne ovinke.

Hvala enako. Včeraj smo se čelno skoraj zaleteli z enim kretenom na rumenem cestaku :headbang:, ki je prehiteval v nepregledni ovink! . Relacija Kalce - ride...če to bereš, daj se mal skuliraj. Nis edini na cesti :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!