Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj, nekdo na eni endurci (se mi zdi da Transalpka) medn Petrovim Brdom in Sorico... k si prpelu v ovinek po moji strani, pa skor sklatu z motorja. Maš srečo, da ni biu to avto, drugač se ne bi tko končal, da je šlo za par cm mim.

Če berš to, si zapomn, da se voz po svoji strani :slap:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tistim prvim kamikazam ki so prehitevali v nepregledne ovinke. Naj vam bo zemlja lahka vnaprej ;)

Tista "teta" in par motoristov okol nje je lepo peljala, prehitelava tam ker se je videlo dovolj naprej, prvih par pa :headbang:

Se strinjam, tisti z GSX-i so se lepo peljali. Je pa pred njimi res bilo nekaj kretenov (NM tablice tudi), ki so prehitevali v popolnoma nepregledni ovinek itd. Posebaj eden je bil talent, NM-T nekaj mislim da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa ni nuben vidu :cry: ... js tud naum nubenga več vidu :closedeyes:

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srebrn Clio, z velikim napisom, Netopir in pa malo manjšimi nalepkami Ninja ter Zx-10r?

(civilistipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa ni nuben vidu :cry: ... js tud naum nubenga več vidu :closedeyes:

:wacko:

Kwa da ne, pil si pijačko na OmV v PO, smo ga skupi mal kratko užgal do Kala, dokler niste ušli, šele dans zvedu, da si to ti!

P.S. vprašu sm te za Solo Riders majco :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj eden z rdečim ducatijem 999 (se mi zdi) okrog 15.30 pred postojno kjer je tista ravnina me je prehitu (sm skor oglušel, kr je bil tak "močen" glas :evilgrin: ). Kdo od tuki?

Včeraj v križišču v Postojni eden z črno r1-ko (se mi zdi,nisem prow videl)..pol sva vozila skoz postojno in do začetka planinskih skupi pol si mi pa spizdu :whistle:

Kdo od tuki?

A mene ni nobeden vidu med 13.30 in 17.00 sm prevozu pol primorske :D tudi čez planinske :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa da ne, pil si pijačko na OmV v PO, smo ga skupi mal kratko užgal do Kala, dokler niste ušli, šele dans zvedu, da si to ti!

P.S. vprašu sm te za Solo Riders majco :whistle:

AHAAAAAAA... sj ti ne bi mogl uidt, če ti ne bi tok previdno pelju lušno sopotnico :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo včeraj mene videl na golico pelat, ker js nisem nobenga vidu, pozdravo pa vse!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo včeraj mene videl na golico pelat, ker js nisem nobenga vidu, pozdravo pa vse!! :krneki:

Mogoče bil sem gor ob 16.30 potem pa sem šel na otvoritev obvoznice na vič ali je bil kdo tem ker je bilo veliko motoristov .se vidi da je bil pir zastonj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bil sem gor ob 16.30 potem pa sem šel na otvoritev obvoznice na vič ali je bil kdo tem ker je bilo veliko motoristov .se vidi da je bil pir zastonj :worship:

Črn kawa z750, pa bela čelada okrog 16.20??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako. Včeraj smo se čelno skoraj zaleteli z enim kretenom na rumenem cestaku :headbang:, ki je prehiteval v nepregledni ovink! . Relacija Kalce - ride...če to bereš, daj se mal skuliraj. Nis edini na cesti :BUA: .

dvomim, da taki tale forum sploh berejo... zna bit pa en, ki ga poznam, samo njemu lahk to s troblo v uho trobiš, pa mu ne bo zaleglo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim, da taki tale forum sploh berejo... zna bit pa en, ki ga poznam, samo njemu lahk to s troblo v uho trobiš, pa mu ne bo zaleglo :krneki:

Hm..ja nekako se mi dozdeva da res ne, ampak opozorilo nič ne škodi, tudi če ga kdo drug prebere .) .Pomagalo pa itak ne bo nič :BUA: . Ma takemu bi troblo v rit zatlačila, pa naj se potem vozi okol če lahko :slap: . Vedno ko se vsedem na motor si vzamem v zakup, da se lahko poškodujem,umrem...ampak zaradi takih bedakov, pa res ne bi rada obležala :trance_33_sleep:

Pa da ne bo OT : V Postojni videna punca v Firstovem kombiju, mislim da je bil kwasaki??? (črn). Mogoče iz tukaj?Na zadnjem semaforju smo se pozdravili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHAAAAAAA... sj ti ne bi mogl uidt, če ti ne bi tok previdno pelju lušno sopotnico :naughty:

Sam, da vsaj vemo kdo je kdo, fajn furej dalje, vidmo se pa itak verjetno kmal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj ob 6h ena SoloRiderska duša na mitnici v Tepanjah proti MB :unsure:

popoldne okrog 4ih ena modra XT660 na cesti Kočevje-Ljubljana ..........nora štima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns na relaciji logatec-hotedršica... kup motoritk, u tanajvečjm nalivu... je ud enga bl tekl kt ud tadruzga, ma vs je blo fajn videt, saj vidiš d nisi edini polulanček haha :whistle: eni se pa tut znajdelo in vedrijo po avtobusnih postajah... :worship:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, nekdo na eni endurci (se mi zdi da Transalpka) medn Petrovim Brdom in Sorico... k si prpelu v ovinek po moji strani, pa skor sklatu z motorja. Maš srečo, da ni biu to avto, drugač se ne bi tko končal, da je šlo za par cm mim.

Če berš to, si zapomn, da se voz po svoji strani :slap:

Hmmm..... Grčar d se nisva midva srečala :whistle: sm tud jst mal bliz enga črnga kawasakija prpelov sam je bilo mal nižje proti Mostu na soči iz smeri Petrovega brda!?

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm..... Grčar d se nisva midva srečala :whistle: sm tud jst mal bliz enga črnga kawasakija prpelov sam je bilo mal nižje proti Mostu na soči iz smeri Petrovega brda!?

lp miha

možno, da sva se kje srečala :) sam tist pa nisi biu ti, k bi me skor sklatu :D drugač sva bla pa na motorju 2, jst s črno-rdečo jakno, pa belo-črno-sivo čelado, sopotnica pa s črno jakno in srebrno čelado. To se je pa zgodl ene 2 km od Petrovega Brda proti Sorici.

Se mi zdi, da sta ble 2 transalpke, prva se mi zdi da rumena, drugač pa srebrna.

No sej ni važn, važn da se je use ql iztekl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pri MC-ju rel.CE.-SLO.KON.,3 bikerji,1 r1,1 kawasaki,1 pa nevem kateri motor vem,da MB reg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pri MC-ju rel.CE.-SLO.KON.,3 bikerji,1 r1,1 kawasaki,1 pa nevem kateri motor vem,da MB reg.

matr je kle enih kratic pa znakov itd. se morš kr mal potrudt da razvozlaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 19:40 nekdo na oranžnem kawasaki Z750 (se mi zdi) v Tacnu se srečala na mostu. Anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj u kranju na semaforju motoristka zgoraj brez, motorja nism sploh vidla kerga maš, neki črnga, sam neki - ka pa se ti je prpelal ke u glavo??? hehe hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj u kranju na semaforju motoristka zgoraj brez, motorja nism sploh vidla kerga maš, neki črnga, sam neki - ka pa se ti je prpelal ke u glavo??? hehe hudo

uuu to je prava motoristka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj u kranju na semaforju motoristka zgoraj brez, motorja nism sploh vidla kerga maš, neki črnga, sam neki - ka pa se ti je prpelal ke u glavo??? hehe hudo

in js tega nism vidu.. pa se skos tm furam :D matr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!