Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj 21:20 iz Vranskega proti Celju (ali kamor koli že), oranžno črna CBR-ka s celjsko registracijo s sopotnikom.. Kdo od tukaj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, na križišču na laborah pa potem čez delavski most, ena motoristka na zeleni yamahi diversion se mi zdi :hmm: Okoli 7ih-8ih zvečer. Kkšna od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal prej sjeng pri odcepu za Sobec, se mal kasnej pa na bledu GhostRR (nism zihr... zate..sam use je blo neki crno) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal prej sjeng pri odcepu za Sobec, se mal kasnej pa na bledu GhostRR (nism zihr... zate..sam use je blo neki crno) :D

Jap that was me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Brumer 3X :P 1X doma, potem na ravnini od Mal. Slatnika proti Petelinjeku in nazadnje še samo parkiran motor pri arkadah v mestu, zraven pa še Zoomer :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marja sem te vidla dns u štorah na ravnini pri gostilni skok,sam je bil kamijon kriv da me nisi videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 21:00 na cesti logatec - vrhnika, mislim da goldwinga z ljubljansko tablico. Dokazal si mi da je tudi to motor. Lepa voznja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal prej sjeng pri odcepu za Sobec, se mal kasnej pa na bledu GhostRR (nism zihr... zate..sam use je blo neki crno) :D

Jap that was me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vidu Irencko na mk rihenberk-na panoramski, ko smo meli zakusko ;) sej si bla ti ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupina ss mopedov, danes okoli 18h... Smo letel čez planinsko polje... GO tablice se mi zdi...

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghostRR a si se ti dons po bohinju nastavlu??? lih en tak moped sm zasledu kt tvoj :hmm: pa pr tistmu semaforjam na brzni cesti med brezjam pa radolco u lukni notr pr postaji parkirana rdeče srebrna MV agusta na drugi strani ceste pa majstra sedela na pločniku, so se enmu zlo smešni zdeli moji rožički na kahli... kdo od ovaj hereee???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 22h uro zvečer na bencinski v Postojni. Sva prišla z prijateljem en giret, tam pa skupinica motoristov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vozil za enim vseskozi od Hrastnika do skoraj do LJ od med 18:30 in 19:15 na nevemkateremže motorju (mislim da je bil spredaj rumene barve) z akrapotom in sopotnico zadaj. Prišel si po cesti, ki teče ob reki Savi od Zidanega mosta do Hrastnika. Sem te komaj dohiteval z mojim ubogim rdečim Cliotom ampak je šlo :naughty: . Videl sem tudi kako grdo te je pošprical en stari pred tabo v sivem Cliotu ko si je pral šipo :angry: . Kdo od tu?

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Brumer 3X :P 1X doma, potem na ravnini od Mal. Slatnika proti Petelinjeku in nazadnje še samo parkiran motor pri arkadah v mestu, zraven pa še Zoomer :OK:

Točno bil sem na Rok Otočcu čez Ratež v Žabjo vas sem se oglasil pri tvojemu pradedu in prababici(rekla sta mi da si mi pozabil naročit,ko se oglasim,da jima prinesem letošnjo salamo za probat),pač bom moral šenkrat v Žabjo vas,pri Arkade baru pa sem ustavil, čakala me je moja boljša polovica in me častila z porcijo sladoleda OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Celovški pri Šentvidu v smeri centra okoli 13:30 nekdo na enem cestaku furu po zadnjem kolesu, za njim pa še modra fazerka in srebrn Z750. Kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupina ss mopedov, danes okoli 18h... Smo letel čez planinsko polje... GO tablice se mi zdi...

dons sva se pa mi2 pr burekđinici vidla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno bil sem na Rok Otočcu čez Ratež v Žabjo vas sem se oglasil pri tvojemu pradedu in prababici(rekla sta mi da si mi pozabil naročit,ko se oglasim,da jima prinesem letošnjo salamo za probat),pač bom moral šenkrat v Žabjo vas,pri Arkade baru pa sem ustavil, čakala me je moja boljša polovica in me častila z porcijo sladoleda OK.

:D

Danes pa okoli 11ih zjutraj pred prepihom ducat motorjev (predvidevam, da MK Novo mesto), pa še kakšnih 20-30 motoristov (ne na kupu) na relaciji NM-Dvor-Kočevje-Črnomelj-Metlika-NM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENE PA ZANIMA KATERO BUDALO :angry: SE JE VČERAJ (no danes) NEKAJ PO POLNOČI NAGANJALO V CELJU DO STAREGA GRADU IN NAZAJ?!?! dobro saj razumem da si hotel izpasti najhujši frajer, ampak v trdi temi po ozki zaviti cesti polni pešcev (za nekatere je bila že hoja dosežek) ?! obvezno na polno??? mislim v čem je fora ??? :headbang: :headbang: :headbang: škoda da smo vadbene rekvizite s treninga pustili v avtu v mestu, drugače bi tvojo betico z veseljem seznanu s Prasico (in ne, to definitvno ni ženska) :angry:

P.S. se opravičujem za izbruh, ampak takšni osebki ki v večini ogrožajo druga okoli sebe niso vredni še milostnega strela

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moralizatorji .... :wacko: :wacko: :wacko:

k*rc pa moralizatorji... ko švigne taki bebo na bombniku mimo pa samo gledaš kdaj bo počilo ko bo nagazil kakšnega pešca enostavno me moreš ostati miren. tisti ki poznajo tisto cesto mi lahko potrdijo da definitivno ni primerna za divjanje, še posebej pa ne ponoči s približno 200 (mogoče več) pešci razvlečenimi po celi dolžini, ki se vračajo s koncerta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vidu Irencko na mk rihenberk-na panoramski, ko smo meli zakusko ;) sej si bla ti ne?

sm bla tm ja... zakaj pa nis pršu do mjane? drugič kr pocuki za rokav :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!