Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Kdo od tuki pred kakšno uro na pumpi v Postojni? Sicer poln bife samih motoristov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k*rc pa moralizatorji... ko švigne taki bebo na bombniku mimo pa samo gledaš kdaj bo počilo ko bo nagazil kakšnega pešca enostavno me moreš ostati miren. tisti ki poznajo tisto cesto mi lahko potrdijo da definitivno ni primerna za divjanje, še posebej pa ne ponoči s približno 200 (mogoče več) pešci razvlečenimi po celi dolžini, ki se vračajo s koncerta

Razumem. Poolnoma. Sreča v nesreči bi bila, da bi nabasal morda najprej sebe, potem morda pešča in šele potem morda tebe.

Lahko pa je kaj testriral. :naughty:

Aja, edit;

Dnes videl ca. 16 čoperjev. Kdo od tu?

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa začnimo :yes: če je kdo od vas povejte.....na petrolu v škofji loki...ob ene 20:30 dve aprilli ter ena honda cbr??? ste skup pršl......na eni aprilli ter hondi sta bla še sopotnika.....

..potem ob ene pol sedmih mrde......kawasaki zr 7-z LJ registracijo se mi zdi...si neki gume pumpov ;)

...prav tako je gume pumpov en na cbr-ki...oranžni...ka pa vem kok je biu cajt...ene 18:00.... :?

...ajaa itq...skor pozabla en izmed freisingov...ob ene petih....madonca s tok lepo fazer-ko...rdečo, novo....600ccm se mi zdi :wub: si pršu neki iskat notr sam sploh ne vem kaj k sm bla tok v motorčka zagledana :blush:

...pa še ena hondica cbr-rdeča ob ene pol petih...

...pa še en z endurco...sam ne vem kero....tako bl starejšo že...si lepo pozdravu...

vglavnem je kdo od tle...da vem za naslednjič ;)

je blo pa dons ogromno motoristov na cesti, ma sm jih vidla zih ene 150 se jih je mim pumpe pelal.....od motorjev pa "sve i svašta" :grim

sm vm bla toook fouš.....jst pa delala..

uuu sej res nekoga pa pozabla.....peshy boy se je na pumpi oglasu.....edin pogumen k se je ustavu in me pozdravu...čeprou sam za minutko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus kakšna je verjetnost da sem te videl v mozirju :D

OGROMNA ... z MDR sva šla.. LJ - Trojane - Šoštanj - Topoljščica - nazaj pa preko gorenja - gornji grad - kamnik - LJ (neki tazga.. sm samo za MDR vozu :whistle: ) ... če je kje umes mozirje.. ekola.. sm biu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 19h skupina 9h (se mi zdi) motorjev čez Moravče pri Gabrovki, sm vs pol ujeu na vrhu klanca, pa se prklopu za vami čez Šmartno do Litije, kjer ste zavil na OMW. Tablice mislm da so ble use LJ, zadnji motor se mi zdi da je bla modra varadera 1000 z akrapovič izpuhi, na motorju bla 2, voznik s čelado shubert S1 gor pa rožičke.

A ste bli vi? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 19h skupina 9h (se mi zdi) motorjev čez Moravče pri Gabrovki, sm vs pol ujeu na vrhu klanca, pa se prklopu za vami čez Šmartno do Litije, kjer ste zavil na OMW. Tablice mislm da so ble use LJ, zadnji motor se mi zdi da je bla modra varadera 1000 z akrapovič izpuhi, na motorju bla 2, voznik s čelado shubert S1 gor pa rožičke.

A ste bli vi? :lol:

Smo bli mi!!

Smo mogl it tankat pol pa nazaj do Šmartnega pa čez Besnico domov.

Aja pa ni bil glih varadero ampa V-strom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus

OGROMNA ... z MDR sva šla.. LJ - Trojane - Šoštanj - Topoljščica - nazaj pa preko gorenja - gornji grad - kamnik - LJ (neki tazga.. sm samo za MDR vozu ) ... če je kje umes mozirje.. ekola.. sm biu

Škoda,ker nisem bla zraven. Men bi bla ta turca tud všeč.

BTW, una Yamaha ni bla v redu, k sva jo šla gledat.

Midva sva včeri srečala ogromn motoristov, posebn čez Baško grapo pa noben ni od tle. So bli F in NL.

Sva pa vidla eno bejbo na OMV v Škofji Loki. Je bla sama. Pa je motor postavla med avte, nisem nč vidla, katerga je mela. Sploh pa nima časa znamke gledat, vidim sam motor pa čelade, k mim padejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus

Škoda,ker nisem bla zraven. Men bi bla ta turca tud všeč.

BTW, una Yamaha ni bla v redu, k sva jo šla gledat.

Midva sva včeri srečala ogromn motoristov, posebn čez Baško grapo pa noben ni od tle. So bli F in NL.

Sva pa vidla eno bejbo na OMV v Škofji Loki. Je bla sama. Pa je motor postavla med avte, nisem nč vidla, katerga je mela. Sploh pa nima časa znamke gledat, vidim sam motor pa čelade, k mim padejo.

No, tista bejba sm bla jest, na suzi sv650.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli mi!!

Smo mogl it tankat pol pa nazaj do Šmartnega pa čez Besnico domov.

Aja pa ni bil glih varadero ampa V-strom.

ups... neki podobnga je blo :lol:

Sm mislu, da bote šli direkt čez Besnco, k ste šli čez Šmartno, pa sm se mislu prklopt, sam pol k ste pa zavil v Litijo pa na bencinsko sm pa ob Savi domov letu.

lp, Grčar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal Irencko v Logatcu okoli 14:15 ure :whistle:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, sršenar, a je možno da smo se dons srečal, jao, pa sm pozabu kje; vem da je bla ena črno-rumena cagiva canyon al kaj je ta enduro. Nekje na relaciji Železniki - Kranj, popoldne. Šit, tale moj spomin me je čist zapustu :headbang: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal Irencko v Logatcu okoli 14:15 ure :whistle:

res je, sm laufala na šiht... mislm... se pelala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da smo se srečal mal pred 16.00 pred laboram u Kranju an!?? Se te spomnem :D !

lp miha

Ka pa mene,ka pa mene :yea2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, sm laufala na šiht... mislm... se pelala :whistle:

Ja, se mi zdelo da je bilo malo pred 15.00 precej zmlete kave po Logatcu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa mene,ka pa mene :yea2: :lol:

A tebe sm tud srečov :? kje pa?? Sem šov lih po rezultate od mature pa zgleda nism biu dost pozorn :D !! Roky jst sam vem d te morm u kranu drug tedn za šankam srečat :beer2: , se vidmo!!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se mi zdelo da je bilo malo pred 15.00 precej zmlete kave po Logatcu :whistle:

hehe, sj zatu jo pa na ridah že zmankuje... bo treba mal u akcijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko to breme, imam filing, da so na tem motosvetu samo lublančani,kranjčani in tam nekje okol postojne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tebe sm tud srečov :? kje pa?? Sem šov lih po rezultate od mature pa zgleda nism biu dost pozorn :D !! Roky jst sam vem d te morm u kranu drug tedn za šankam srečat :beer2: , se vidmo!!

lp miha

Mislm, da smo se s Fingijam skup pelala, če se ne motm k smo se srečal :) Kar se pa tiče šanka pa vsekakor ja, probi me najdt že ta tedn v Lescah, če boš kej prletu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones se je cel lokal :krneki: - na Bledu, Peglezn - zgražal :headbang: , no ja, bolj se je smejal dvema modeloma, ki sta se fotkala - eden na rdeči FZ1 Fazer in drugi z eno Harleyevo prdo. :blush: Aja, seveda oba z ljubljanskimi reg. tablicama. V glavnem model na Harleyu se je ene 6 x peljal gor pa dol mimo Toplic, drugi pa v stilu najboljstrašnega superfotografa fotkal k zmešan. :evilgrin: :whistle:

P.S.: Mi vsaj ni blo dolgčas, ki sem se futral s polnjeno pleskavico :wacko:

Aja...a je bil kdo od tle? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!