Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

v minjonu v portorožu smo ble s kolegico ( tudi motoristko) obkoljene z motoristi danes ...

pa mimo se jih je ene 421 peljalo....:D

sam midve s kolesi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer okoli 21h30 v Stanežičah na križišču (cesta Ljubljana -Kranj) je na casti ležal motor zraven je bil policijski avto in avtovleka , ali ga je kdo od tukaj zarinu???????????

Nisem pa videl kaj je bil za en motor mislim da je bil bolj rudeče in bele barve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns srečal Cofa in Sando7...nekje med razdrtim in postojno...pa še ena goldwinka je bla zadi...predvidevam da lepša polovica od Sande7 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes skor poljubil sandro! ti ti ti... :nono: si me mal ustrašla ko si tist avto prehitevala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v laškem velik motoristov kdo od tu :P :D

Ja sm bil v Laškem popoldne.

Kje bi se lahka srečal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En se fura skor vsak dan zvecer na relaciji Preddvor-Jezersko z eno rdečo hondo hornet, a je kdo iz tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns srečal Cofa in Sando7...nekje med razdrtim in postojno...pa še ena goldwinka je bla zadi...predvidevam da lepša polovica od Sande7 :P

se mi je zdelo da si bil ti,sm ti full pomahala

pa cof je šu nasprot sam nism bla čist zihr da je on

danes skor poljubil sandro! ti ti ti... :nono: si me mal ustrašla ko si tist avto prehitevala!

aja nč ne vem

poljuba se pa ne bi branila :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kiri danes šu preko prelaza ucceja (učeja)? nekaj motoristov, enega srečal čist na slovenski meji, spregovorla par besed (ni nobenga policaja, ker je meja odprta, delajo pa samo kontorlo).

PS: verjetno ni nobenga italjana tukej, da bi ga iskal (kdo od tistih 7ih ka smo se srečali med Gorizio in Udinami?) - furat sm se žačel malo po italiji :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekdo na srebrno rumeni TDR iz Smrjenja proti Pijavi Gorici in zavil proti Želimljam. Sem ga s kolesom prehitu (zdej mal dvomim da se bo javu :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS-ka brez nalepk, Preddvor-Jezersko, ksno uro nazaj, kdo je biv?

tega pumoje js poznam.. a ma NM tablco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa nism vidu, sm ga iz balkona vidu, sej se bo se kej vozu tle gor ni biv prvic tle, zanc enkrat sm ga ob 6.15 srecov :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa nism vidu, sm ga iz balkona vidu, sej se bo se kej vozu tle gor ni biv prvic tle, zanc enkrat sm ga ob 6.15 srecov :zzz: :zzz:

sj js se tut dostkrat vozm na jezersk, pa mam isto NM tablco.. ampak mam na motorju vse nalepke :) (možn da bom šu še clo dons na jezersk :hmm:

drgač je pa za tistga možn da se tut tko zgodi fura.. tist k ga mam js u mislih itak nima vsega pošlihtanga u glav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, ob 17:50.. mimo vojašnice v Kranju.. nekdo z Ninjo (starejši letnik), pa imel si temno usnjeno jakno.

samo nekaj me zanima. Koliko časa imaš motor, oz. kolk kilometrov v življenju si naredu z motorjam? mislim da ne veliko.. najprej me prehitevaš mimo vojašnice (si pač hotu pokazat da imaš močan motor) potem si se prav grdo zašaltov ko si me prehitu, poj si šu pa kr prehitevat avto (čeprov je šu še en nasprot [kot kaže neznaš precent hitrosti nasporti vozečega avta]) in si imel kar nekoliko sreče da je tist avto nasprot bremzov pa mal h krj zaviu.. :slap:

res znaš dobr vozt.. ni kej :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota 14.07. Bovec gostilna Sovdat. Nekaj motoristov. Na eni čeladi je pisalo motosvet.com. Kdo od tuki. Jaz sem bil za šankom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!