Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ene miljon motoristov od kalc do lj in od lj do kalc... od gorice do kalc nobenga (le ena ženska v avtu me je prehitela na podkraju :rolleyes: ), ko sem se pa vračal je blo ene 3 motoriste na relaciji od kalc do gorice (ma ne vem cesta je ful dobra, sam pesek pa vedno po cesti)!

Kiri od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldan dva motorista s KP registracijo v Celju na križiču prvi je imel sopotnico in na kufru MOTOSVET nalepko

sem potrobu in pomahal sam sem ga verjetno mal zmedu ker sem bil z avtom in ni vedel kaj bi jest rad :yea1:

kdo od tukaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes u Logatcu na Tržaški ukol 18.00 Ducati 1098 takoj zanjim pa Aprilia RS 125 Spanish No1. in kasneje še en z belim kombinezonom na črni RS 125 (letnik 2006).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ena rs-ka dons sla na jezersk ta je tokrat mela nalepke :D , fifty a si biv ti?

je tako :D

sj sm reku da bom dons šu :D

sm šu do meje ;)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes u Logatcu na Tržaški ukol 18.00 Ducati 1098 takoj zanjim pa Aprilia RS 125 Spanish No1. in kasneje še en z belim kombinezonom na črni RS 125 (letnik 2006).

Matex_46 bel kombinezon. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex_46 bel kombinezon. :whistle:

Za duceta pa spain's se mi dozdeva kdo je biu, sam od kdaj maš pa ti bel kombinezon matex?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko v Logatcu okol 20h.

in pa popoldan enkrt pri Mostu na soči parkirana Honca CBR 1000RR HRC barve. anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na kopališču Kodeljevo (ŽIV AMBRUS) eden izmed cca 300 romov ki so bili na kopališču je imel na levi rami vtetovirano BRUS LI (piši kao što govoriš) ,mogoče kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes u Logatcu na Tržaški ukol 18.00 Ducati 1098 takoj zanjim pa Aprilia RS 125 Spanish No1. in kasneje še en z belim kombinezonom na črni RS 125 (letnik 2006).

jst (spain's) pa moj fotr (1098s) :whistle: aja šla sva iz morja glih :)

a si meu ti eno babo gor?

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, sm laufala na šiht... mislm... se pelala :whistle:

Se mi zdi da sem ravno tiste dni videl tvoj motor parkiran zraven doma upokojencev v logatcu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes u Logatcu na Tržaški ukol 18.00 Ducati 1098 takoj zanjim pa Aprilia RS 125 Spanish No1. in kasneje še en z belim kombinezonom na črni RS 125 (letnik 2006). (letnik 2007)

Ja ta z črno sem bil pa jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta z črno sem bil pa jaz.

Sej tebe sm že ene parkrat vidu, se pa bl počas vozš kokr sm te jst vidu al se motm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst (spain's) pa moj fotr (1098s) :whistle: aja šla sva iz morja glih :)

a si meu ti eno babo gor?

Ne jst sploh nism biu z motorjem ker mam razbitga, drgač maš pa lep motor! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je sem bolj počasen...

daj te pa menjajma, ti bo moj 4 takt 125-ka prek kape :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldan dva motorista s KP registracijo v Celju na križiču prvi je imel sopotnico in na kufru MOTOSVET nalepko

sem potrobu in pomahal sam sem ga verjetno mal zmedu ker sem bil z avtom in ni vedel kaj bi jest rad :yea1:

kdo od tukaj :D

sem pogruntal da si me pozdravil...samo sem šele potem v Laškem pogruntal da je to blo verjetno zaradi nalepke motosvet..aja pa ta drugi je mel tudi sopotnico, sam je bolj majhna

v glavnem hvala za pozdrav , se mi je kr dobr zdelo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko videna v smeri Kalce-Hotedršca...pjt drugič bl počas k sm te komi vidu :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko v Logatcu okol 20h.

in pa popoldan enkrt pri Mostu na soči parkirana Honca CBR 1000RR HRC barve. anybody?

bo kr držal... ma te nism vidla, ali pač... pouhn ritk blo :naughty:

Se mi zdi da sem ravno tiste dni videl tvoj motor parkiran zraven doma upokojencev v logatcu?

jp, delam tm :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko videna v smeri Kalce-Hotedršca...pjt drugič bl počas k sm te komi vidu :whistle: :rolleyes:

kdo tu komu... k j sam švisnl mimu mjane :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pogruntal da si me pozdravil...samo sem šele potem v Laškem pogruntal da je to blo verjetno zaradi nalepke motosvet..aja pa ta drugi je mel tudi sopotnico, sam je bolj majhna

v glavnem hvala za pozdrav , se mi je kr dobr zdelo :beer2:

drugič ko boste planirali pot skozi ali mimo Celja se kaj najavite na štamprl sekcijo pa gremo na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!