Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jas tudi hvala maksiskuteristu ki me je na hitri cesti slivnica mb opozoril na policiji.Keri od tu? :worship: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE hvala unmu k mi je v zagorju blendu k pr norcih da sem se pol 10 km pocas pelu pa ni blo nic. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri v Rižani pad Črnim Kalom...rdeč bandit S....okoli osmih zvečer.......kdo od tuki?! :unsure:

sva se pozdravla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri kdo na rogli ? js z rumenim fazerjem

sploh nism vedu, da je tak lepa cesta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali si bil ti tisti idiot na športnem rdeče-belem motorju, ki je prehiteval čez neprekinjeno črto v ovinek na Škofljici in se skoraj razmazal na moji havbi?

daj raje kupi pištolo, če se že hočeš ubiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 15h20 na Vrhniškem klancu mislim da je bila plava FAZERCA ,peljal si v smeri Logatca -prehiteval kolono v desnem ovinku predzadnji desni ovinek pred drevoredom , imel si ful srečo prišel sem nasproti s kombijem in zadnji moment sem odmotal da te nisem stresel not sem pa imel okoli 80km/h ti pa tudi nekaj podobnega tko da bi bilo kar hudo če bi bila čelna.

Ali je bil kdo od tukaj? Če si od tukaj si dolžen pir hahahaha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj pred Pijavo gorico...zelena ninja 9 (mogoče 6), šel si proti LJ, jaz via Kočevje...že večkrat sva se tkole srečala...jaz na rdeči CBR600RR...mogč motomarsovec?!

lp

flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me je kdo iz Motosveta pozdravljal danes popoldne iz zelenega megana nekje med Kranjem in Jerzerskim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodi gdo z motosveta na pohorje zdaj ob večerih danes sma se z enimim vozla do bolnice po pa je neenkrat zgino mislim da je bil suzuki nisem pa ziher aja jas pa mam srebrno r1 KK tabla :worship: keri od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW Dakar reg. SG H3-03 skupaj sva se peljala skozi Senj. Veš kako sem ti zavidal kratke rokave in hlače, jaz pa v polni bojni opremi v tisti vročini.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil kdo danes okol 14.45 na planinskih ridah? Ni vas bilo veliko, a mogoče kdo od tukaj?

Prilagam še dve slikci z rid :whistle:

VIv5dbWcsb9yPgnB.v.jpg

auMFTxOVhicmbR_k.v.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes cca. ob 16:30 iz Lavrice proti Ljubljani Če se ne motim suzuki bolj temne barve. Vozil sem v nasprotno smer in na omenjenem odseku si mi pomahal naj zmanjšam hitrost zaradi taplavih. Rešil si mi kar nekaj €€€. Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kaksen motosvetovc na Metalcampu z rdecim Z750, zivec nekje na relaciji Lj - Vrhnika. A ga kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda je možno da sm te vidla na celovški v šentvidu, si lih z omw-ja zavijala??? :?

hm ne vem možno je sam na omwju pa nisem bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem bil na pijači z enim tipom v črno-belem beriku ki ima modrega triumpha ST. KeC si bil ti? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto popoldan dva mopeda eden LJ in eden KR v Cortini d'Ampezzo. Sem tistemu z LJ zavpil v pozdrav in še ...

isti popoldan naju je nekdo z LJ registracijo prehitel pred mejo, mislim da okoli Trbiža in veselo pomahal v pozdrav .

Kdo od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem bil na pijači z enim tipom v črno-belem beriku ki ima modrega triumpha ST. KeC si bil ti? :rolleyes:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tu? Včeraj okoli 19 ure "šprintal" na Vršič z sivim BMW GS? Kapo dol, čez serpentine tako lahkotno kot jaz z mopedom.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend na pagu...skoraj sami slo motoristi :D

sem mislila,da je trst naš...zgleda da je pag... :whistle:

post-11004-1185288121_thumb.jpg

post-11004-1185288300_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend na pagu...skoraj sami slo motoristi :D

sem mislila,da je trst naš...zgleda da je pag... :whistle:

tut jst sem jih srečala tam presenetljivo veliko. sploh v kustičih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!