Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

:topic: a na Zrčah so kaj skrajšal tisto rampo na vhodu ? Na zečetku junija je bla tko dolga, da še z biciklom normalno nisi mogel pridet not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: a na Zrčah so kaj skrajšal tisto rampo na vhodu ? Na zečetku junija je bla tko dolga, da še z biciklom normalno nisi mogel pridet not.

sem vprašala unga strica na rampi....motori plačajo?

je reku samo tisti, ki se znajdejo ne....pa sem debelo gledala...je reku ima rupa u zakonu...a ima i rupa u zidu....in je pokazal ,da naj gremo tam kot pešci... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prideš tam mim, mi je nekam ozko zgledal?

prideš prideš....če jaz pridem ,ki sem nerodna....

stricu pa pivo neseš za prijaznost...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš vraga, nisem nikdar poslušal, sem se zmer za avti pelal. Ok thx na info :beer2:

Grem, da ne bom več smetil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons vidu na molu enga z suzo GSX NM registracija sam pomojm je biu en bl domac po opremi sodec...pa se kasnej enkrat..mogoce snoopy?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons vidu na molu enga z suzo GSX NM registracija sam pomojm je biu en bl domac po opremi sodec...pa se kasnej enkrat..mogoce snoopy?

Če je ta mol v logatcu sm lahko bil jst ja...k se srečava daš za rundo k se me izogibaš ;) :lol1:

Drgač pa videna dns v logatcu že v temi še irencko(mlinček ropota sm takoj vedu kdo gre :D ) , pa Klajba in Dex(a je bla dobra pica???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa videna dns v logatcu že v temi še irencko(mlinček ropota sm takoj vedu kdo gre :D )

itk a, naj se čuje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itk a, naj se čuje :whistle:

Valda...da se vsi umaknejo da ne bo kdo kj na nogo dobu...ali še huje ostal brez hlač :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda...da se vsi umaknejo da ne bo kdo kj na nogo dobu...ali še huje ostal brez hlač :lol1:

tko ja vidiš, si se že navadu :worship:

drgač pa klajba, si šu prej iz lj prot domu? pa mal pavzeru na kalcah? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ucer sva se z enmu na CBR 600 f srebrna 2x srecala. enkrat okol sedmih, enkrat pa pol ponoc u kranju na kriziscu

kdo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je*em mater plešastemu brezčeladniku na harleyu ki je pri Bohinjski Bistrici pripeljal povsem po mojem pasu.

No pa opazu sem še nekaj simpatičnega, damica na CBR 600f na Bledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ker je pa bil včeri vse na ridah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst sm biv :naughty: :naughty:

:lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: hvala za obnovitev spomina, so me resetiral ponoč :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bil tist, ki je včeraj okoli 17.45 na Mariji reki, v svoj desni ovinek (tam pri kmetiji), zjebu idealno linijo in pristal na sosednjem pasu? Mislim, da je bila neka honda, pa sopotnica gor. Drugič na cesto glej, ne na parking :nono: :D

Dobro, da ga nasproti vozeči ni prikuril dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa opazu sem še nekaj simpatičnega, damica na CBR 600f na Bledu.

da ni bla slučajn matejka :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, kwa si ti ena finoča, ti hupnem iz avta včeraj, ko si zavijal na križišču plave lagune proti bavarskem, ti pa nič, pa še pelu si se pod omejitvam :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki in Sharp Ninja, a smo se srečal v Gornjem Logatcu včeraj pod večer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da te niso našli policajčki čere na poti proti mariboru , slivnica matr jih je blo za vsakemu grmovju okol sedme ure zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!