Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes okoli 7-h proti Vrhniki in še enkrat okoli 15-h proti Lj. rdeč ER-5 na Brezovici pri Paviljonu. Kdo od tukaj? :naughty:

LP S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V smeri proti Ljubnem/Lučah par motoristoov, sigurno ste me videli.. črn supermoto, pa vsakega sem pozdravil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res :naughty: a je to dec :naughty:

dec brez hlač :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero šedovko sm dons vidla....se je peljala skozi Dragočajno....imela je mislim da črno siv-motor, znamke nevem....mislim da neki podobno fazerju....temen kombinezon + lajbič od šedovk....pa blond čop se je vidu izpod čelade....kera je bla ? :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristoma na cestakih, ki sta me okoli 5:45 opozorila na policaje v Srednji vasi v poljanski dolini... bi blo kr ene par €€€ za plačat :whistle: :whistle: :whistle:

Kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero šedovko sm dons vidla....se je peljala skozi Dragočajno....imela je mislim da črno siv-motor, znamke nevem....mislim da neki podobno fazerju....temen kombinezon + lajbič od šedovk....pa blond čop se je vidu izpod čelade....kera je bla ? :naughty: :whistle:

to sm bla jest, sm se okol vozila tolk časa,da je še tadruga šedovka imela cajt,potem sva jo pa mahnili proti morju.....dons sm se tolk okol vozila,da bom doma knižco dobila(za hec) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minca, kje si bla pa ti :blush:

jz oz.mi smo pa mogl čakat,da si šla mim, da smo lahko čez cesto šli :D...tm pr nočnem klubu Veronika :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz oz.mi smo pa mogl čakat,da si šla mim, da smo lahko čez cesto šli :D...tm pr nočnem klubu Veronika :whistle: :whistle:

ja,pa sm res mogla čakat,da je šla vojska mim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav motoristom ,slovenj gradčanu k i je bil u družbi dveh še, pred slasščičarno v sl. konjicah če ste od tu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,pa sm res mogla čakat,da je šla vojska mim :whistle:

mi smo te čakal ja....no...moja mami te je mal izsilila :lol: :whistle: ...drugič se morš pa ustavt, ko mene vidiš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MARJA in MDR dons v Paviljonu ane?? okol 11.30h :)

pa KeC v Kranju??

pa en kp motoristov ta teden v Istri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v komendi na omw-ju, ena fejst na monstru :rolleyes: kera od tuki??? aja je blo pa okrog enih, pa js na modrmu sv-ju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero šedovko sm dons vidla....se je peljala skozi Dragočajno....imela je mislim da črno siv-motor, znamke nevem....mislim da neki podobno fazerju....temen kombinezon + lajbič od šedovk....pa blond čop se je vidu izpod čelade....kera je bla ? :naughty: :whistle:

blond? sam jst pa sonja, ma motor... njen je zelen :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blond? sam jst pa sonja, ma motor... njen je zelen :winkiss:

Irenca,to smo že ugotovili,beri kakšno stran nazaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej hočete bit enakopravne... :whistle: :rolleyes:

ok, jz grem šraufat, ti pa pejd za šporhet pa ma da je južna usak dan skuhana, pa glej da boš pol še posodo pomiu, pa posravu!jasno!? :evilgrin: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MARJA in MDR dons v Paviljonu ane?? okol 11.30h :)

pa KeC v Kranju??

pa en kp motoristov ta teden v Istri :P

Tako je. Priznej da si se bal ustavit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, jz grem šraufat, ti pa pejd za šporhet pa ma da je južna usak dan skuhana, pa glej da boš pol še posodo pomiu, pa posravu!jasno!? :evilgrin: :naughty: :winkiss:

Prov!!!Kaj misleš da ne znamo kuhat?? jajca na uč dobiš kadar hočeš :lol1:

:D

Marja danes 2 viden-med logatcem in vrhniko...in na vrhniki v botru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Priznej da si se bal ustavit :whistle:

mah ne :) mal pozn sem porajtal, pa tud mal naju je že lakota mučla, tko da sva sam domov hitr letela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole.....kdo se je pred parimi minutami (12.30)...pelju mim naše hiše z mislim da ducati monsterjem črne barve...feltne so ble pa rdeče obarvane :OK: imeu pa je belo majco pa ledvični pas...za hlače pa nevem :whistle: :evilgrin: ....sm mogla počakat da je šou mim, da sm lako s sosedi šla :whistle: :evilgrin:

kdo je biu to?? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!