Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

V nedeljo, mal pred 17., na zapori s semaforjem na planinskem polju, samo Mausi mi je padu v oči, sem mahala, on pa nič. :headbang:

Jaz sem prva stala na rdeči, za mano pa Maži.

Popravljeno . Popravil renca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, ker norc je u kranju z enmu modrmu cestakm letu mim ZZZSja u pondelk? jz sm šla lih z šihta, se prau okol pol 4. je biu to ker od klelele???

aja pa še tm okol pol 7 zjutri (pondelk) na celovški, en z sploh ne vem ka je biu to za en mopi, uglavnem grmeu je ko norc, sm te prehtela, pol sva pa mau dirkala, ti si pol zaviu desno za gameljne al ka je tist - kdo od klelele???

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc si bil ti?

najbrž :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantina z autom na Vrhniškem klancu včeraj zvečer ob 10:30. Pizdarija pa sem imel DOLGE LUČI pa si mi na 3 metre pred motorjem speljal iz autobusne na cesto da sem z pupo po prvi kuli peljal sem ti potrobil.

To se zgodi tudi najboljšim da enkrat spregledaš ! Vendar je bilo to za najine oči skoraj poskus umora saj je šlo na centimetre.

Pazi drugič fantina pa bo !

Čez Logatec en mona ob 10:40 kje je omejitev 50km/h najbrž saj je naselje pa se peljemo kulturno midva pa še trije z auti pa prileti ta budala z neko HONDO(avtomobil) vsaj 100 več. RES BUDALA, PA DA BI IMEL VSAJ STROJ, NE PA KANTO STARO 20 LET. RAJE TI KUPIM PIŠTOLO PA SE TAKO UBIJ, ČE SE ŽE MORAŠ, NE PA, DA ŠE MENE UBIJEŠ ZRAVN PA KAKEGA NEDOLŽNEGA. NISI NITI SLUČAJNO FRAJER IZPADU AMPAK BUDALA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo, mal pred 17., na zapori s semaforjem na planinskem polju, samo Mausi mi je padu v oči, sem mahala, on pa nič. :headbang:

Jaz sem prva stala na rdeči, za mano pa Maži.

Jaz sem te vidu k si Mausu mahala. sej mene pa nis vidla k sem bil za njim. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce ven iz Radelj ob Dravi (v smeri proti Dravogradu) se mi je nasroti pripeljala ena motoristka, ki se ji je pod čelado smejalo okol ušes. Ali si tako uživala v vožnji ali pa bila vesela, da mene vidiš? :whistle:

Si bila ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Marja, zdej mi je pa prov hudo, da te nisem vidla. :headbang:

A si mi ti mahov?

Jap, moja ročica je bla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons edn z črno-rdečo CBRo šu iz jezerskega okrog 12ih, si mene gldeov k da bi bi bog :worship: , rajs na cesto glej, a je ksn od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Logatec en mona ob 10:40 kje je omejitev 50km/h najbrž saj je naselje pa se peljemo kulturno midva pa še trije z auti pa prileti ta budala z neko HONDO(avtomobil) vsaj 100 več. RES BUDALA, PA DA BI IMEL VSAJ STROJ, NE PA KANTO STARO 20 LET. RAJE TI KUPIM PIŠTOLO PA SE TAKO UBIJ, ČE SE ŽE MORAŠ, NE PA, DA ŠE MENE UBIJEŠ ZRAVN PA KAKEGA NEDOLŽNEGA. NISI NITI SLUČAJNO FRAJER IZPADU AMPAK BUDALA.

A je bla ksna velika honda bl temne barve? k pol mogoce vem kdo je bil... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons čez Besnico pri Kranju nekaj časa vozil za nekom na enem enduro-potovalnem motociklu, nism vidu od strani kaj je zaen.Imel si sopotnico/sopotnika.Kdo od tu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 11. ure na juzni ljubljanski obvoznici vecja skupina cestakov, na celu pa Repsolka z veliko hitrostjo po zadnjem. Zgledalo je kot v ciljni ravnini Moto GP dirke! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 11. ure na juzni ljubljanski obvoznici vecja skupina cestakov, na celu pa Repsolka z veliko hitrostjo po zadnjem. Zgledalo je kot v ciljni ravnini Moto GP dirke! :worship:

Jebiga, cestarji pač drugače ne znajo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A SI BIL TI????? eden od tisoč motorjev, ki si se peljal čez Slov. bistrico mimo moje pisarne in mi delal lušte???? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj motoristov na relaciji vse od Mozirja proti Slovenskim Konjicam. 9/10 vas je odzdravilo. Aja, upam da ni še koga poleg mene dobil Kangoo v vojniku? :closedeyes: Drugače pa danes super furca, vreme tapravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!