Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

že douh me nis porivo, tko d nč nwm glede rednga dogajanja :whistle:

ccc snoopy švoh ti tole tvoj kurnik pedenaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 6 popoldan sem srečala dva motorista, ki sta bila očitno skupaj. peljala sta se na relaciji celje-štore (po stari teharski cesti). zadnja je bila ženska na ducatiju, ljubljanske registracije, sprednji pa moški (predvidevam), na motorju je imel kovček. na teharjih pa sta zavila v picerijo picikato.

kdo od tuki?

a je bil rdeč dukati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccc snoopy švoh ti tole tvoj kurnik pedenaš :whistle:

ne bom je porival če ji ne pali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Krku (na petrolu pri Malinski) moder turer s sopotnico GO registracijo. anyone

Nope! Anyone je bil cel vikend z mano v hosti na jagi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se peljem s svojo boljšo polovico z morja nazaj v Ljubljano. Na cesti iz Planine-Kalce, 300 m pred križiščem na prednostno cesto Kalce-Godovič, Kalce-Logatec, me prehitita dva modela z LJ registracijo. Ker je bilo srečanje kratko (a glasno), nisem prepričan o modelih motorjev. Eden je izgledal kot Applia Falco, mogoče tudi Tuono (več kot dva rora zadaj nisem videl), tip je bil bolj droban, oblečen v kavbojke. Njegov kolega na motorju, ki ga nisem prepoznal, je bil oblečen v rdeči, usnjeni kombinezon.

Glede na to, da ju pri svoji potovalni hitrosti (cca 100 na uro) nisem videl v ogledalu, in da sta šla mimo k nič, predvidevam da sta imela kar veliko hitrost.

Saj je vredu, da ima človek svoj užitek, ampak na tistem delu je nesramno velika hitrost gambling. Kot veste se dolgi desni ovinek regionalne ceste konča z izvozom v predostno cesto in je relativno nepregleden.

Ko sem zvozil ovinek sem videl pred sabo bel dim, ki se je vlekel izpod zablokiranega zadnjega kolesa motrista v rdečem kobinezonu. Impresivna je bila tudi dolžina črte, ki jo je za sabo potegnil pri, pomoje, bremzanju na polno. Črta je bila na uč dolga vsaj 100 m (kar vam lahko nekaj pove o hitrosti vozila). Zadnje metre ustavljanja na polno je voznika lepo premetavalo levo-desno, mislil sem, da je padec neizogiben.

Razlog za ustavljanje - avto, ki je počasi peljal proti prednostni cesti in se ga zaradi ovinka seveda ni videlo.

Na srečo je motorist uspel ustaviti, kako je bližnje srečanje dejansko bilo bližnje, pa pove tudi stanje motorista, ki je zaradi pretresenosti ustavil (skupaj z kolegoma - malce kasneje se jima je pridružil še motorist KR registracije na SS 600) na avtobusni postaji kakšnih 500m naprej proti Logatcu.

Samo, da se je srečno končalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, če je bil včeraj kdo od tule z TDM900 modre barve na bencinski črpalki v Šempetru v Savinjski Dolini. Spregovorila sva par besed, pa bi ga rad še nekaj vprašal. Se mi zdi, da je bila MS tablica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ni lepo, če te že dolgo ni porival :lol1:

itk a :naughty: sicr pa ritka... same naumne po glav a... moj mlinčk hit užge :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccc snoopy švoh ti tole tvoj kurnik pedenaš :whistle:

jp, smo k razpušena banda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, smo k razpušena banda :whistle:

Sj vas bom spravu v red...ko ko ko...pi pi pi :lol1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja! smo šli "na streho" se kuhat...

en monster je bil menda v bližini?tvoj?

Se vam je pa dalo kuhat :)

Jst nimam monsterja, mam ER-5, mogoče ste ga videli, kersem ga mel parkiranega zraven avtobusne (na kupu sta bla 2 rdeča ER-5)

Da ne bom :topic: Danes na obvoznici okrog pol desetih en na Varaderotu. Ali si bil ti?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 danes okoli 14.00 mimo Razdrtega?

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pred 7 uro zvečer na mariborskem pohorju.. rdeče črna R6 - lepo si se prinesel gor :OK:

(kdo od tu?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj proti večeru smo se pelal js pa dva kolega (honda nsr , yamaha r6 pa choper) smer laško celje natančneje pri odcepu za košnico nas je lepo pozdravu motorist na črni hondi če se ne motim blackbird al neki podobnega potem pa sta z kolegom na r6-ki merila moći do naselja polule :D

kdo od tu :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Boštanjem in Vrhovim ob novem jezeru danes pozno popoldan kolonca 8 - 10 motorjev v smeri Krško . Vodil je BMW R 1100 GS citron rumena, zadnji pa po moje en FJR ali nekaj takega. Kdo od tu ??

Pa še nekaj pacientov men podobnih na marički :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Austriji, na prvem križišču ko prideš iz Korenskega sedla... skupina kkšnih..30,40ih SLO motoristov. Sem enih 5 počakal da so šli skupaj z ostalo skupino. Kdo od tukaj? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!